HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

• 2193 Odgovora
  • 340888 Hitova
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2175 : 25. Svibanj, 2019., 05:34 »
Osim horija  (ima ga kod nas), imaš  Xim Apex. Oba su skupe igračke :)  Potraži po YT recenzije. Ima ih more.  imaš i temu   na  HCL forumu

« Odgovori #2176 : 25. Svibanj, 2019., 11:21 »
Naravno ako zelis igrat fpsove na ps4 nikako neces imat dobro iskustvo, radije uzmi jeftiniji komp

« Odgovori #2177 : 31. Svibanj, 2019., 08:10 »
Osim horija  (ima ga kod nas), imaš  Xim Apex. Oba su skupe igračke :)  Potraži po YT recenzije. Ima ih more.  imaš i temu   na  HCL forumu

toga kod nas nema nigdje za kupit... :s bio je nedavno neki  naš web shop imao za 700 kn i sad vise nemogu nac...

*

shosho

• n00b
  • 1
« Odgovori #2178 : 04. Lipanj, 2019., 10:46 »
Poštovanje ljudi. Imam namjeru prodati svoj ps4 account sa mnoštvo igrica, nešto wallet fundsa i ps plus pretplatom. Ako je netko zainteresiran ili želi znati više informacije, neka napiše. Otvoren sam za sve dogovore.

EDIT: Od igrica mogu izdvojiti: Gta V, Fifa 18;19, Detroit Become Human, HZD, Crash Bandicot, Spider Man, Far Cry 5, Monster Hunter World, AC Origins, Hitman GOTY, Mortal Kombat XL, Battlefield 1 itd.
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2019., 11:15 shosho »

« Odgovori #2179 : 04. Lipanj, 2019., 12:35 »
Probaj kontaktirati ovog prodavača na Njuškalu. Možda lik još nije prodao. Koliko vidim, oglas je relativno svjež...

Hori imaš u Infomarku npr.

Možda bi se mogao dogovoriti sa Igorom iz Infomarka da ti on pokuša nabaviti Xim Apex.

« Odgovori #2180 : 05. Lipanj, 2019., 08:19 »
 Iskopao asm još jednu igračku koja omogućava korištenje druge periferije na PS4:
CronusMAX.  Link. Šalju u HR. Ovo dođe nekih 100$ sa slanjem i dodatnim paketom điđa... 
Ovo sam već vidio ali sjetiti se kako se zove.... ugl.  prouči. Imaš manual na istim stranicama...

« Odgovori #2181 : 07. Lipanj, 2019., 09:58 »
Iskopao asm još jednu igračku koja omogućava korištenje druge periferije na PS4:
CronusMAX.  Link. Šalju u HR. Ovo dođe nekih 100$ sa slanjem i dodatnim paketom điđa... 
Ovo sam već vidio ali sjetiti se kako se zove.... ugl.  prouči. Imaš manual na istim stranicama...

Nekak se bojim to naručit, bio sam vec narucio tak za 20 dollara ono iz kine pa nista ne radi. :s

*

tryon

• **
  • 201
« Odgovori #2182 : 07. Lipanj, 2019., 10:12 »
stisni zube i igraj na joysticku, osjecaj ces dobiti. ionako svi tako igraju, ne znam kakvu bi ti satisfakciju davalo da cheatas (jer tbh, to je cheatanje)

« Odgovori #2183 : 07. Lipanj, 2019., 12:25 »
ma i odustao sam... uzeo sam si control freak one pizdarije za gljivu (trebalo bi stic kroz koji dan s njihove official stranice), pa mozda to pomogne.

*

Hrv4tin4

• 5769
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #2184 : 07. Lipanj, 2019., 13:01 »
stisni zube i igraj na joysticku, osjecaj ces dobiti. ionako svi tako igraju, ne znam kakvu bi ti satisfakciju davalo da cheatas (jer tbh, to je cheatanje)

Bojim se da na joysticku nemre igrat jer ga nema, baš kao i ti. IMaš kontroler ili gamepad ili u najgorem slučaju joypad, no joystick sigurno nemaš...  :hiha:

*

tryon

• **
  • 201
« Odgovori #2185 : 07. Lipanj, 2019., 13:06 »

Bojim se da na joysticku nemre igrat jer ga nema, baš kao i ti. IMaš kontroler ili gamepad ili u najgorem slučaju joypad, no joystick sigurno nemaš...  :hiha:

haha, ok. uvaženo. nekih navika se ne mozes rijesiti.. tako smo zvali te RUČICE jos od ps1...

*

Hrv4tin4

• 5769
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #2186 : 07. Lipanj, 2019., 13:14 »
Znam da je ekipa to tako zvala tada, no znanje je moć. Pa dijeli dalje i budimo nadalje svi pismeni  :thumbs: :hihi:

« Odgovori #2187 : 07. Lipanj, 2019., 16:49 »
uzeo sam si control freak one pizdarije za gljivupa mozda to pomogne.
Mnogi se kunu u "kapice" ali nisam baš primjetio neko drastično veliko poboljšanje osim u gripu. Meni osobno paše da su gljive malo više, da je grip ispupčan  i da ima one extra bradavičaste gluposti po sebi. Nekako taktilno imam bolji osjećaj pomaka. Sada koliko to stvano pomaže u ciljanju... Ono što definitivno pomaže u kontrolama općenito su "pedale" ilitiga R3/L3 na posebnim dugmetima ne na gljivama. Scuff je strava ali je dosta skup. I veći je nešto nego regularni ps4 kontroler.

Nakon dosta godina sam se ipak odlučio na asimetrični kontroler u stilu xboxa. Nabavio sam si Nacon revolution Unlimited i mogu reći da je to komad kontrolera. Radi žično i bežično, ima četiri dodatne tipke, bolji grip i promjenjivu osovinu gljiva. Nacon nije mijenjao visinu osovine gljive nego promjer osovine. Automatski su tako smanjivanjem hoda mehanički utjecali na povećanje osjetljivosti.  Uglavnom, sve  je stvar navike i vježbe. Potraži malo Claw Grip . Imaš i double Claw. Možda takvo držanje kontrolera tebi bolje paše...
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2019., 13:29 moordrak »

« Odgovori #2188 : 07. Lipanj, 2019., 19:18 »
Nisam znao da je bilo koji Nacon moguće igrati i bežično. To im je bila glavna (zapravo i jedina ) mana i jedino to me sprječavalo u kupnji jer sam alergičan na nepotrebne žice i kablovinje. Sad ću ga sigurno uzeti, prava je to stvar za imalo ozbiljnije kompeticijsko igranje.

*

Hrv4tin4

• 5769
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #2189 : 07. Lipanj, 2019., 19:50 »
Nisam znao da je bilo koji Nacon moguće igrati i bežično. To im je bila glavna (zapravo i jedina ) mana i jedino to me sprječavalo u kupnji jer sam alergičan na nepotrebne žice i kablovinje. Sad ću ga sigurno uzeti, prava je to stvar za imalo ozbiljnije kompeticijsko igranje.

Ne možeš ih sve igrati bežićno nego samo onaj najnoviji model koji je cca 1000kn... Ostali imaju odvojiv kabel kada ga spremaš, no nisu bežićni.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21