HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631237 Hitova
*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2145 : 09. Svibanj, 2019., 23:17 »
Samo pazi koju verziju Pro verzije kupuješ ako ćeš ići s tom verzijom. Razlog je cooler, jer se dosta razlikuje po verzijama. Tipa ako misliš baš novo kupovati ciljaj na RDR2 bundle ili iznad (ako ima). Ako ces rabljeno, jako, jako pazi sto kupujes. Tipa izbjegavaj Fifa 19 edicije Pro konzola i sve prije toga jer realno ne valjaju u odnosu na novije revizije (u većini slučajeva su full glasne).

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2146 : 09. Svibanj, 2019., 23:49 »
Samo pazi koju verziju Pro verzije kupuješ ako ćeš ići s tom verzijom. Razlog je cooler, jer se dosta razlikuje po verzijama. Tipa ako misliš baš novo kupovati ciljaj na RDR2 bundle ili iznad (ako ima). Ako ces rabljeno, jako, jako pazi sto kupujes. Tipa izbjegavaj Fifa 19 edicije Pro konzola i sve prije toga jer realno ne valjaju u odnosu na novije revizije (u većini slučajeva su full glasne).

Ovaj sam mislio uzet?
https://www.sancta-domenica.hr/playstation-4-pro-1tb-g-chassis-black.html

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2147 : 10. Svibanj, 2019., 11:21 »
Je to ok? Isao bo uzet danas iza posla.

Hvala

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2148 : 10. Svibanj, 2019., 12:24 »
jel to do onih utora znam dali je novija verzija ps4 pro-a, da imao kao i slim verzija? ili bas mora bit u bundleu? zvao sam jedan ducan u rekao je da oni uzimaju sa stocka plejke, a bundle rade sami...
pa sad neznam, kako mogu znat dali je novija verzija plejke, ta kojoj se manje čuju ventilatori... volio bi onda uzet takvu...

jel to to?  https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-playstation-4-pro-cuh-7200-review

Edit: eto kupljeno cuh-7216b





« Zadnja izmjena: 10. Svibanj, 2019., 17:55 ytsyash »

*

miroRI

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2149 : 11. Svibanj, 2019., 08:57 »
Također i ja jučer kupio PS4 Pro 1TB (v.CUH-7216), plus dodatni kontroler alpine green, pretplatu na PS plus 1 godina, produženo jamstvo na 3 god i PES 2019. !! Uz tv koji već imam Sony Braviu 49" 4K HDR, igre definitivno mogu početi !! :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2150 : 11. Svibanj, 2019., 16:47 »
Kako produljit jamstvo?

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2151 : 11. Svibanj, 2019., 20:04 »
Čestitam ekipa! Dobro došli  u svijet PlayStationa    :piva:

Citat:
Kako produljit jamstvo?

Koliko znam, standardno jamstvo traje godinu dana. Neki dućani prodaju opciju produljenog jamstva odnosno dodatne dvije godine pa ukupno imaš tri godine jamstva (u Sancti recimo) . Produljenje košta nekih 350 kn i obično se kupuje odmah. Moja pretpostavka je da se dodatno jamstvo može kupiti naknadno pod uvjetom da originalno jamstvo nije isteklo.  Za točne detalje, informiraj se  u dućanu u kojem si kupio konzolu.

Glede ventilatora i buke, ja imam CUH-7116b verziju . Plejka stoji uspravno, kraj TV-a i ne čuje se. Najveću buku stvara medij kada se igra instalira na disk.  Inače, sve konzole nije pametno zbuksati u nekakav  zatvoreni prostor ispod televizije ili u kakvu staklenu vitrinu bez cirkulacije zraka. U tom slučaju, koji god model bio u pitanju, ventilator će raditi na najjače i biti će izrazito glasan. U nekakvim noćnim satima, ovo može biti problem, preko dana, uz dobro ozvučenje, ne čuje se baš ništa  :hihi:  Moja prva , obična ps4 je bila glasna k'o avion dok joj nisam promijenio pastu na cooleru i ispuhao nakupljenu prašinu.  :thumbs:

Čisto info ako ti ikada bude zatrebalo za koju godinu, gornji poklopac na ps4 pro nije zavidan šerafima nego je samo uhvaćen za ostatak kućišta plastikama. Uz malo sile, lako se skine pa je pristup ventilatoru vrlo jednostavan. Nakupljenu prašinu možeš očistiti uz pomoć pinela (kista) i usisavača. Ovakvim zahvatom ne gubiš garanciju :)   

 

 
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2019., 20:24 moordrak »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2152 : 12. Svibanj, 2019., 00:42 »
Zahvaljujem @moordrak
Imaš pivu :piva:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2153 : 12. Svibanj, 2019., 12:09 »
imam jos jedno pitanje... mis i tpikovnica za ps4... gdje kako... nemrem nikak ja igrat apex legends i pubg sa kontrolerom... googlao sam i vidio da postoji HORI Tactical Assault Commander Pro... jel to jedina opcija? dali itko posjeduje to i dali se isplati uzet...

edit:

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042647.6.2.10934c4dpKHN8d&orderId=101999551634771&productId=32975819938

uzeo sam ovo, pa da probamo.. jeftinija verzija... inace bi uzeo xim apex...
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2019., 21:50 ytsyash »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2154 : 23. Svibanj, 2019., 17:24 »
Imao sam priliku probat mis i tipkovnicu na ps4, tipkovnica super, mis smece, ostaju postavke od joysticka koje nemozes promijenit kao sto je akceleracija, i nikako nije isplativo jer su igre radene za kontroler npr. vibracija, 1 tipka radi 5 akcija itd....

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2155 : 25. Svibanj, 2019., 01:39 »
Probao sam neko kinesko smece za 20$ ali od miša 0 bodova. Nema ništa nego uzet apex xim, ali to je preskupo. Znaci ucit aiming na dualshocku i to je to.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2156 : 25. Svibanj, 2019., 05:34 »
Osim horija  (ima ga kod nas), imaš  Xim Apex. Oba su skupe igračke :)  Potraži po YT recenzije. Ima ih more.  imaš i temu   na  HCL forumu


Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2157 : 25. Svibanj, 2019., 11:21 »
Naravno ako zelis igrat fpsove na ps4 nikako neces imat dobro iskustvo, radije uzmi jeftiniji komp

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2158 : 31. Svibanj, 2019., 08:10 »
Osim horija  (ima ga kod nas), imaš  Xim Apex. Oba su skupe igračke :)  Potraži po YT recenzije. Ima ih more.  imaš i temu   na  HCL forumu



toga kod nas nema nigdje za kupit... :s bio je nedavno neki  naš web shop imao za 700 kn i sad vise nemogu nac...

*

shosho

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2159 : 04. Lipanj, 2019., 10:46 »
Poštovanje ljudi. Imam namjeru prodati svoj ps4 account sa mnoštvo igrica, nešto wallet fundsa i ps plus pretplatom. Ako je netko zainteresiran ili želi znati više informacije, neka napiše. Otvoren sam za sve dogovore.

EDIT: Od igrica mogu izdvojiti: Gta V, Fifa 18;19, Detroit Become Human, HZD, Crash Bandicot, Spider Man, Far Cry 5, Monster Hunter World, AC Origins, Hitman GOTY, Mortal Kombat XL, Battlefield 1 itd.
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2019., 11:15 shosho »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9