HCL.HR

Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro

  • 36 Odgovora
  • 17547 Hitova
Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #30 : 20. Prosinac, 2018., 00:42 »
A j.ga...dok ja vidim... mogao si mi na private poslati upit. Ne javlja mi ovaj HCL.ov forum baš uvijek sve odgovore.

Citat:
Daj pls pojasni ovo u vezi updejta.. Kolko se sjecam, jucer kad sam ga podešavao na pocetku nije mi dolazilo da moram nikakve updajte skidat... jel to treba nesto rucno ili?

Ako te ništa ne pita, to je to. Imaš sve najnovije. Unutra je, u osnovi, android. Kada izađe nešto novo, pitati će te google update, ne brini. Ono, Youtube, Netflix, razni drugi playeri itd. Ovisno naravno što instaliraš gore :)

Evo tu je nešto bilo na ovim stranicama o updejtima. Vjerojatno je sustav sam potegnuo sve što treba kad si ga okačio na net.

https://www.sony.co.uk/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-55xf9005

Citat:
sliku sam podesio prema njihovoj preporuci i svida mi se..
E to ti je to. Ove moderne televizije imaju brdo opcija. Ja sam isto preko weba prvo našao za svoju i onda poštelio prema tim preporukama. Uglavnom, automatika u većini slučajeva dobro odradi posao ali zna se pogubiti sa HDR-om

Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #31 : 23. Prosinac, 2018., 14:25 »
https://www.ekupi.hr/SAMSUNG-LED-TV-43MU6172-Ultra-HD-SMART-1261207.aspx
zna biti akcija pa ga daju za 3000 kn gotovoina ili 3300 na rate , ja sam ga uzeo i slika je brutalna , kao da si sastrane i pratiš događanja ispred sebe.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #32 : 27. Prosinac, 2018., 14:41 »
Super su mi takve izjave svih koji su valjda zadnje bili na HD Ready TV-ima.  :)))))))))))))))))

Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #33 : 06. Siječanj, 2019., 02:31 »
A j.ga...dok ja vidim... mogao si mi na private poslati upit. Ne javlja mi ovaj HCL.ov forum baš uvijek sve odgovore.


Ma nemas frke, ionako si mi dosta pomogao u vezi nabavke tv-a... Imam ga sad malo vise od mjesec dana i stvarno sam zadovoljan kupovinom...  Na recenzijama sam vidio da je uglavnom glavna zamjerka ovom tv-u ta da je los sto se tice gledanja pod kutevima (to je navodno opcenito mana svih VA panela)... Meni to nije predstavljalo problem jer ga ionako koristim u sobi i nemam nekih kuteva pod kojim bih ga mogao gledat, ali bas sam probao malo otic sa strane i bacit oko i da budem iskren uopce ne vidim neku razliku... Nisam ja neki ekspert za tv-e, ali po ovome sto sam citao u recenzijama, doslovno je ispadalo da je negljedljiv pod kutevima, a meni je slika doslovno ista (valjda trebam neku dioptriju xD).. I jos jedna stvar koju joj zamjeraju je spor OS sto kod mene opet nije slucaj, doduse ne radi mi brzo kao na ajfonu, ali niti to ne ocekujem od tva, a sad da je bas tolko spor i laggav kolko pricaju, i nije.. Uglavnom koristim yt za tu i tamo nes pogledat, netflix nisam nesto previse koristio, a kodi za streamove utakmica i slika je odlicna u full hdu.. Ako nekog zanima add on za kodi, stavit cu mu link u PM (nez jel to legalno ovdje stavljat)..

E sad sto se tice onog najbitnijeg, a to je Pro, jako sam zadovoljan prikazom slike i vidi se velika razlika u odnosu na prijasnji tv.. Jedino mi je zao sto sam tv nabavio taman kad sam bio pri kraju GoW-a tako da nisam dozivio njegovu punu raskos hdr-a, ali zasigurno cu njega i Horizon morat ponovno iskusit ispocetka na ovom tv-u jednog dana.. Spidermana sam isto presao davnih dana, ali sam ga testirao na ovom tv-u i mogu rec da izgleda brutalno dobro u hdr-u i 4k postavkama.. I sad ono sto je najzalosnije u cijeloj situaciji, a to je da sam RDR2 nabavio nedavno i to je trebao biti prvi naslov koji cu procesljat od glave do pete na novoj telki, a ono hdr - totalna banana.. Skroz isprane boje i daleko losija slika u odnosu na sdr.. Stvarno ne mogu vjerovat da si je R* mogao tako nesto dopustit sa ovakvim naslovom.. Vidim da se bas puno ljudi zali na to po internetu.. Mislim ono, 2019. godina je, valjda znaju da vecina ljudi danas ima 4k hdr tv-e, tako da su si mogli dat malo vise truda oko toga s obzirom koliko su ulozili u sve ostale segmente igre i na tome im skidam kapu.. Uglavnom da se vratim na tv, sasvim sam zadovoljan ulozenim s obzirom da ce me ova stvar sluziti dugo vremena i cisto sumnjam da ce bit razloga za mjenjat tv u narednih 6-7 godina, nadam se i vise :)
« Zadnja izmjena: 06. Siječanj, 2019., 02:40 cro8991 »

Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #34 : 06. Siječanj, 2019., 12:34 »
Citat:
I sad ono sto je najzalosnije u cijeloj situaciji, a to je da sam RDR2 nabavio nedavno i to je trebao biti prvi naslov koji cu procesljat od glave do pete na novoj telki, a ono hdr - totalna banana.. Skroz isprane boje i daleko losija slika u odnosu na sdr.. Stvarno ne mogu vjerovat da si je R* mogao tako nesto dopustit sa ovakvim naslovom..
Ima RDR2 propusta, definitivno,  ovo je samo jedan od njih. Ja sam se pomalo umorio od njega  i mislim da ga neko vrijeme neću igrati. Uglavnom, drago mi je da sam mogao pomoći :)
Čisto pitanjce, nevezano uz TV, rekao si da gledaš preko Kodija, IP tv?  Jel to radi bez problema ili šteka? Imam neke izvore jelte, ali to više ne radi nego radi.

Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #35 : 07. Siječanj, 2019., 01:01 »
Čisto pitanjce, nevezano uz TV, rekao si da gledaš preko Kodija, IP tv?  Jel to radi bez problema ili šteka? Imam neke izvore jelte, ali to više ne radi nego radi.

To ti dosta ovisi o konekciji, ali po meni jos vise i o izvoru (add-onu) koje koristis.. Guglaj "The Magic Dragon", taj ti je jedan od popularnijih za filmove i tako te stvari, ima cak i filmova u 4k.. Makar ne gledam pretjerano filmove, vise sam fokusiran na sportske prijenose, al testirao sam bio par filmova i odlicno se vrte, bez ikakve greske.. Sto se sporta tice, tu koristim Rising Tides i taj mi je odlican za nogomet jer ima kategoriju "Live Football" koja se azurira svaki dan i tu udes i stisnes na utakmicu koja te zanima i onda biras na kojem ces ju kanalu gledat i onda jos biras rezoluciju.. To me vrhunski sluzi, tekme se vrte u full hd-u, a i ako nekad slucajno zna zastekat samo prebacim na drugi kanal, makar je to vrlo rijetko slucaj...

Btw moram pohvalit tv da vrhunski hvata i drzi wi fi signal jer mi ps4 cak zna nekad "trznut" sa konekcijom za vrijeme online igranja, a Switch mi je totalno neupotrebljiv sto se online-a tice iako mi je ruter relativno blizu (nekih 10ak m), ali ima dosta zidova do njega i tv to odraduje odlicno...

Uglavnom sto se tvog pitanja tice nadam se da sam te dobro shvatio i odgovorio ono sto te zanima, dakle najbitnije ti je da imas dobar add-on, a tek onda da ti je dobra konekcija... Baci oko ovdje https://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

Odg: Preporuka 4K HDR TV-a za PS4 Pro
« Odgovori #36 : 17. Siječanj, 2019., 16:56 »
ja uzeo ovaj prije sp-a i pre zadovoljan sam s obzirom na cijenu
https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/GRUNDIG-55GUB8768/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9