HCL.HR

Prva igra za PS4

  • 26 Odgovora
  • 7869 Hitova
Prva igra za PS4
« : 01. Listopad, 2015., 20:55 »
Dakle ljudi, ponono se javljam, nakon 7 mjeseci, s istim pitanjem. Ovako je isla prica: Nabavljam PS4 oko Bozica, vjerojatno pocetkom 12. mjeseca (onaj od 1 tb, c chassis), i ne znam koju da igru prvu kupim. Planiram kupiti neku igru koja duze traje da je mogu igrati negdje barem do proljeca (brojim replayeove igre za trophye, iako nisam bas upucen ute trophye. Ako mi to netko moze pojasniti, bio bih zahvalan :mrgreen: ). Mislim nekakvu igru koja ima dosta igrivog sadrzaja, odnosno (mozda) side missionse ili bilo sta sto produljuje igru jer ne planiram bas davati 500 kuna odmah sljedeci mjesec za novu igru. Volim igrati TPS igre, FPS (tipa battlefield (4), payday 2 itd.), avanturisticke kao uncharted ili tako neke igre. Nisam bas ljubitelj racing igara. Od sportskih tu i tamo odigram NBA, fifu bas i ne igram previse (ne znam zasto...).
Ja sam mislio za prvu igru mozda uzeti Uncharted: Nathan Drake collection ili tako nesta. Stvarno ne znam ljudi, pomazite molim vas!! :D

P.S. Cuo sam da je kupovanje preko PSN storea jeftinije. Je li to istina? I kako radi PSN? Nesta kao Steam? Hvala!! :D
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #1 : 01. Listopad, 2015., 22:21 »
Kupovanje preko PSN-a ti je kao Steam, da. Digitalna trgovina gdje kupiš igru, pokrene se download i čekaš da se skine. Znači bez kutije i mogućnosti da tu igru kasnije prodaš. Zna biti jeftinija cijena za igru na PSN-u, ali isto tako neke starije igre znaju biti i skuplje od kupnje u kutiji na nekom popustutu u nekoj trgovini. Sve ovisi o igri.

Za prvu igru bi ti inače preporučio Witchera 3 jer se stvarno da dugo igrat, ali nisi ni spomenuo RPG žanr gore u postu pa bi ti bolje leglo nešto kao Uncharted Collection koji sadrži tri igre od kojih 10-15 sati svaka. Ili možda Metal Gear Solid 5 koji može potrajati 50 sati bez problema.

GTA 5 ako nisi igrao je isto dosta dugotrajan, pogotovo ako se upustiš u Online.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #2 : 01. Listopad, 2015., 22:52 »
Preporučujem ti i Borderlands The Handsome Collection koji sadrži Borderlands 2,Borderlands the pre sequal(prica se odvija između prvog i drugog djela) i sve DLC-eve za te dvije igre i sve to za 500kn... Ima užasno puno sadržaja u tim igrama i sigrurno zajedno sa DLC-evima imaš preko 70 sati nenoramalne zabave u snigle-playeru i uvijek možeš igrat i co-op mod jer ipak dok ne odigraš co-op sa prijateljim nisi ništa vidio u tom urnebesnom FPS/RPG-u ;)
Pogledaj si recenziju za Borderlands 2 na HCL-u

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #3 : 03. Listopad, 2015., 10:30 »
Kupovanje preko PSN-a ti je kao Steam, da. Digitalna trgovina gdje kupiš igru, pokrene se download i čekaš da se skine. Znači bez kutije i mogućnosti da tu igru kasnije prodaš. Zna biti jeftinija cijena za igru na PSN-u, ali isto tako neke starije igre znaju biti i skuplje od kupnje u kutiji na nekom popustutu u nekoj trgovini. Sve ovisi o igri.

Za prvu igru bi ti inače preporučio Witchera 3 jer se stvarno da dugo igrat, ali nisi ni spomenuo RPG žanr gore u postu pa bi ti bolje leglo nešto kao Uncharted Collection koji sadrži tri igre od kojih 10-15 sati svaka. Ili možda Metal Gear Solid 5 koji može potrajati 50 sati bez problema.

GTA 5 ako nisi igrao je isto dosta dugotrajan, pogotovo ako se upustiš u Online.


Oprosti, slucajno sam previdio RPG u postu, hvala ti na prijedlogu. Gledao sam vasu recenziju za witchera i igra stvarno izgleda savrseno u svakom pogledu. Onda MGS mi super zvuci, sad sam nekidan opet presao subsistance na ps2 (jos radi nakon 7 godina :3) i malo se prisjetio kako je to odlican serijal lol. Cuo sam da postoje neke FOB baze? To je kao da napravimo svoju bazu pa se branimo, ne? Sve to zvuci jako zanimljivo, a GTA, tu se nema sta pricati :D Iako, njega sam mislio mozda malo kasnije kupiti, jer sam prvo mislio tako neku RPG ili Uncharted... Stvarno nezz LJUDI POMAZITE!! :D


Preporučujem ti i Borderlands The Handsome Collection koji sadrži Borderlands 2,Borderlands the pre sequal(prica se odvija između prvog i drugog djela) i sve DLC-eve za te dvije igre i sve to za 500kn... Ima užasno puno sadržaja u tim igrama i sigrurno zajedno sa DLC-evima imaš preko 70 sati nenoramalne zabave u snigle-playeru i uvijek možeš igrat i co-op mod jer ipak dok ne odigraš co-op sa prijateljim nisi ništa vidio u tom urnebesnom FPS/RPG-u ;)
Pogledaj si recenziju za Borderlands 2 na HCL-u

Hvala ti puno, iako vec imam sve borderlandse na steamu pa ne znam da li mi se isplati opet kupovati igre koje imam :P Svejedno hvala ti na prijedlogu :D Ako imas mozda jos neku preporuku, bio bih jako zahvalan. ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #4 : 03. Listopad, 2015., 10:35 »
Možda da pričekaš Uncharted 4 ili da jednostavno kupiš Uncharted The Nathan Drake Collection koji je i Igor  naveo... Ali ako baš u 12 mjesecu kupuješ onda u pitanju avanturističkih igara možeš uzet Tomb Raider The Definitv Edition koji se vrti u 60fps1080p i neke stvari izgledaju boljd nego na PC-u ;)

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #5 : 03. Listopad, 2015., 21:27 »
Možda da pričekaš Uncharted 4 ili da jednostavno kupiš Uncharted The Nathan Drake Collection koji je i Igor  naveo... Ali ako baš u 12 mjesecu kupuješ onda u pitanju avanturističkih igara možeš uzet Tomb Raider The Definitv Edition koji se vrti u 60fps1080p i neke stvari izgledaju boljd nego na PC-u ;)

Ok, thx! :clap::clap: nezz vjerojano cu prvo uzeti uncharted:nd edition... Jel mi moze netko reci, koliko otprilike treba da se svi dijelovi predu? Nikad jos nisam igrao nijedan uncharted, a stvarno bi volio znati nesta o prici prije 4. dijela. Razmisljam i o onome sto mi je Igor rekao, MGSV...
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #6 : 03. Listopad, 2015., 21:51 »
Pa rekao je Igor da traju oko 10-15 sati .. Preporucujem ti da posjetis HLTB tamo možeš vidjet koliko igre traju i stvarno je korisno kada gledaš ako želiš potrošit koliko novaca za koliko play-time-a iako se ne bi trebalo gledat kolko igra traje ako je stvarno kvalitetna npr. Journey ili Flower ;)

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #7 : 03. Listopad, 2015., 23:05 »
Pa rekao je Igor da traju oko 10-15 sati .. Preporucujem ti da posjetis HLTB tamo možeš vidjet koliko igre traju i stvarno je korisno kada gledaš ako želiš potrošit koliko novaca za koliko play-time-a iako se ne bi trebalo gledat kolko igra traje ako je stvarno kvalitetna npr. Journey ili Flower ;)

Istina, igre se ne gledaju po trajanju... :) No evo, u ovom slucaju ja cu morati gledati po trajanju... :D Hvala ti za site btw :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #8 : 07. Listopad, 2015., 20:35 »
Evo ljudi, nisam se javljao jedno 4-5 dana, jer nisam imao vremena, no evo, sad kad sam vec tu da odmah kazem, jos sam malo razmisljao i gledao pa zakljucio nakon mnogo, mnogo mozganja da jos nisam siguran koju da uzmem igru... (:fpalm:) Mislio sam sada mozda Fallout 4, uncharted nd collection, gta v, cod bo3, nesta takvo... Preporuke? Ocekivanja? Ako pribavite neku igru a da vam je dobra, javite molim vas!! :D

Hvala!!!! :D
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Prva igra za PS4 - PONOVNO
« Odgovori #9 : 23. Studeni, 2015., 21:10 »
Napokon je dosao taj dio godine, snijeg, jelke, okupljanje obitelji te popusti u trgovinama (:hihi:). Vec sam otvorio jednu temu istu ovoj, samo je "umrla" a pokusavam je malo oziviti hahah. Oprostite ako je postojao drugi nacin a ja nisam znao, ispricavam se. Dakle, da predem na stvar, sada uskoro u 12. mjesecu kupujem ps4, te ne znam koju da igru prvu kupim. Mislio sam Fallout 4, no gledam neke igre u bundleu sa ps4, da izadem jeftinije. Gledao sam na Sancta Domenici, imaju bundleovi sa CoD: BO3, SW:BF itd., no nekako gledam kupiti onu od 1tb, a to je samo sw:bf. Stoga, molim ako netko zna jos neku dobru igru, neka napise. Kad sam se vec dotakao Star warsa, je li igrao netko igru? Kakva je? Vase misljenje, ocijena?
Hvala!

P.S.   Moze li se obicni kontroler za pc (sa usb izlazom) koristiti kao drugi kontroler na ps4? Nisam bas voljan pljunuti 500 kn za joystick :P. Hvala!
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #10 : 25. Studeni, 2015., 13:22 »
Uncharted 4 definitivno\:D/

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #11 : 25. Studeni, 2015., 15:21 »
Hvala ti adnaan, ali uncharted 4 izlazi u proljeće ako se ne varam, a ja kupujem sad u 12. mjesecu :S, btw svakakko cu kupit uncharted kad izade ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #12 : 29. Studeni, 2015., 08:25 »
Što kažete za star wars battlefronts? Odlučio sam njega kupiti, no ne znam kakva je igra. Pogledao sam hcl videe za tu igru, no svejedno nisam siguran, treba mi još nečiji dojam. Hvala! :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #13 : 29. Studeni, 2015., 11:43 »
izgleda odlično prvih 20 minuta nakon čega je teško naći razlog za vratiti se, definitivno ne vrijedi punu cijenu. bolje uzmi gta 5 ako nisi igrao dosad (na sniženoj cijeni je na PSN-u do sutra preksutra) - link


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Prva igra za PS4
« Odgovori #14 : 29. Studeni, 2015., 12:46 »
izgleda odlično prvih 20 minuta nakon čega je teško naći razlog za vratiti se, definitivno ne vrijedi punu cijenu. bolje uzmi gta 5 ako nisi igrao dosad (na sniženoj cijeni je na PSN-u do sutra preksutra) - link
Hm, pa mislio sam kupiti sa sw:bf jer je on u bundleu sa ps4, a ne zelim odmah kupovati zasebnp igru, jer su sad ovi bozicni popusti i sad daju igre u bundleovima, odnosno izadem sa besplatnom igrom :P evo vidi http://www.technomarket.hr/products/09147593/sony-ps4-1tb-star-wars-battlefront Btw, uzimam sa 1tb a to je jedini takav bundle :P
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9