HCL.HR

PS Eye

  • 17 Odgovora
  • 6533 Hitova
PS Eye
« : 21. Veljača, 2013., 21:05 »


Kruže vijesti da će playstation 4 posjedovati nešto slično Kinectu. Više informacija ima na:
http://www.computerandvideogames.com/392819/blog/eye-spy-has-sony-found-its-answer-to-kinect/

SLUŽBENE SPECIFIKACIJE:

External Dimension Approx: 186mm x 27mm x 27mm (width x height x depth)
(tentative)
Weight Approx: 183g (tentative)
Video: Video Pixel (Maximum) 1280 x 800 pixel x 2
Video Frame Rate 1280×800 pixel @ 60fps
640×400 pixel @ 120fps
320×192 pixel @ 240fps
Video Format RAW, YUV (uncompressed)
Features: Lens Dual Lenses, F value/F2.0 fixed focus
Capture Range 30cm~∞
Field-of-View 85°
Microphone 4 Channel Microphone Array
Connection Type PS4 dedicated connector (AUX connector)
Cable Length Approx. 2m (tentative)
« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2013., 16:17 Ementaler »

Odg: PS Eye
« Odgovori #1 : 21. Veljača, 2013., 21:06 »
Pa prikazali su to na konferenciji sad. Ima duplu kameru i ne vidim po čemu to NIJE kinect. Osim što nisu prikazali glupe MAŠI RUKAMA igrice.


EDIT:


"Of course, at first glance it seems that the PlayStation 4 Eye won't be quite as versatile as the new Kinect - while Sony promises its two cameras can "recognise the depth of space precisely", this will depend greatly on the light source in the room. Kinect, meanwhile, can still be played even with the lights off, as it uses infra-red lasers to track objects (and people) in the room."

aha, to je razlika. Koga briga realno XD
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Eye
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2013., 21:19 »
ček, da li će se ovo kupovati odvojeno ili dolazi uz konzolu u paketu?

Odg: PS Eye
« Odgovori #3 : 21. Veljača, 2013., 21:46 »
Ja sam dobia dojam da je u paketu.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Eye
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2013., 21:50 »
i ja to mislim, inače nebi imalo smisla stavljati kontroler sa move opcijom. inače, zanimljivo je što kažu u tekstu kako sony pokriva što veću bazu igara da se mogu izvoditi na novom ps4. tako bi se zahvaljujući moveu trebale moći pokretati igre s pokretom (u kojima se koriste Wii kontroleri), također, zahvaljujući novom ps eyeu vjerovatno će moći pokretati kinect igre, a uz pomoć ps vite mogu odgovoriti Wii U tablet kontroleru :ave:

Odg: PS Eye
« Odgovori #5 : 21. Veljača, 2013., 21:55 »
Osim što se to neće dogoditi.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Eye
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2013., 21:58 »
pa OK, neće prebacivati stare igre za PS4, no sada će biti u stanju izbaciti multiplatform naslov koji koristi kamere za pokrete, tipa nova fifa 14 za ps4 i x720, uz pomoć pokreta promjenite formaciju bla

Odg: PS Eye
« Odgovori #7 : 21. Veljača, 2013., 22:02 »
Jedino što je sigurno je da je nintendo skroz sjeban. :mrs:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: PS Eye
« Odgovori #8 : 21. Veljača, 2013., 23:45 »
Realno ne bas, u principu su pokazali sve sto nintendo vec radi doduse na malo visoj razini. Ne znam nisam uopce FASCCINATE na kraju.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: PS Eye
« Odgovori #9 : 22. Veljača, 2013., 00:17 »
EJ PRIJATELJU JESI TI ČORAV ILI ŠTA??!?!?! :loludara:
ZAR NISI VIDIJO ONE EFEKTE DIMA I REFLEKSJE NA STAKLIMA!?! :ave:
#ributtoćkahaer
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: PS Eye
« Odgovori #10 : 22. Veljača, 2013., 00:21 »
Realno ne bas, u principu su pokazali sve sto nintendo vec radi doduse na malo visoj razini. Ne znam nisam uopce FASCCINATE na kraju.

Ako pod malo viša misliš puno viša, onda se slažem.

Nisam nia ja fascnirian, al sam zato s wii u jako razočaran. RAzlika ogromna.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: PS Eye
« Odgovori #11 : 22. Veljača, 2013., 12:12 »
EJ PRIJATELJU JESI TI ČORAV ILI ŠTA??!?!?! :loludara:
ZAR NISI VIDIJO ONE EFEKTE DIMA I REFLEKSJE NA STAKLIMA!?! :ave:
#ributtoćkahaer

:hihi:

Zvone, ma da je SOFISTICIRANIJE to jest svakako. Al ne znam, hype konferencije mi je odmah splasnuo kad sam vidio da je tipicna hej samo da znate to imamo u planu al necemo vam pokazat. Nintendo wii u predstavljanje skola. Ixy mi je dobro napisao 0/10 za konferenciju. ovo je bila najava najave e3a.
Ono sto me zanima su igre i exkluzive i prema tome cu kupiti konzolu, nisam fenboj pa nemam ogranicenja! dakle dosli smo do pointa kada stvarno grafika nije prebitna jer sve konzole imaju dobru snagu (ako se mene pita, ne treba mi fotorealizm). Sad neka rade na tome da pojednostavne igranje koje su zakomplicirali prosle generacije (tj OVE)

Odg: PS Eye
« Odgovori #12 : 22. Veljača, 2013., 17:09 »
Pa to su i napravili. I pokazali su okej igre, realno, REALNO, na launču je uvijek sve smeće. Kad je zadnji put izaša dobar launch naslov? :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: PS Eye
« Odgovori #13 : 24. Veljača, 2013., 02:18 »
Pa, Nintendo je uvijek imao odlične launch naslove :(

Sad sam se sjetio nekog random frajera koji je na gameplayu govorio lunch naslovi.

Odg: PS Eye
« Odgovori #14 : 24. Veljača, 2013., 02:28 »
Možda na nintendu 64.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9