HCL.HR

PS4 digitalne igre

  • 7 Odgovora
  • 3890 Hitova
PS4 digitalne igre
« : 27. Travanj, 2015., 08:10 »
Pozz. Posto prelazim na ps4, a nisam bas pratio okolo, zanimam me ak mi ko moze objasnit kako funkcioniraju digitalni racnui, ti noseci i sve to. u slucaju da se kupuje od nekog. Puno hvala :D :piva:
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

IaMarmageddoN

  • **
  • 209
  • i7 Core 5820; 16 GB DDR4; SLi GTX 970 Gigabyte
Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #1 : 30. Travanj, 2015., 15:31 »
Nisi uopće upućen u funkcioniranje PSN računa ili nešto određeno ne znaš pa želiš znati?
Znači... Ja isto prodajem PSN račun sa igrama koji je povezan sa mojim e-mail računom i dodatno je povezan sa raznim drugim računima kao što je Origin, Activision, Uplay i još nekim servisima. Sve igre koje kupiš ti ostaju povezane zauvijek uz taj jedan račun, ne možeš ih mijenjati ili prodavati. Što te točno zanima?

Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #2 : 09. Svibanj, 2015., 06:56 »
Zanima me kad kupim recimo na njuskalu od nekog igricu, i onda imaju one fore primrani sekundarni bla bla.. e to me zanima kak funkcionira, jel mogu igrat mp il je to sam za single?
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #3 : 09. Svibanj, 2015., 08:52 »
Zanima me kad kupim recimo na njuskalu od nekog igricu, i onda imaju one fore primrani sekundarni bla bla.. e to me zanima kak funkcionira, jel mogu igrat mp il je to sam za single?

To ti po novome vise neradi koliko ja znam, ali posto to ne koristim, nek kaze neko strucniji.
Znam samo da su se svima koji su to dosada korsitili, sa zadnjim FW apdejtom te share-ane igre zakljucale.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #4 : 13. Svibanj, 2015., 18:18 »
Kupuj ti samo fizicke kopije, daleko najbolje i najjeftinije..
Gran Turismo 7 - loading....

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #5 : 13. Svibanj, 2015., 22:05 »
Yep

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #6 : 03. Lipanj, 2015., 14:04 »
Baš da je najjeftinije... ne znam baš... :solidus:


Odg: PS4 digitalne igre
« Odgovori #7 : 04. Lipanj, 2015., 10:49 »
nisu najjeftinije ali rade, kod nas se uzimaju ti fantomski računi koji u velikom slučaju prestaju radit nakon izvjesnog vremena..... meni je tako stala fifa 15, a kolegi par igara...
samo šo je njemu za njegove 2 lik na mail poslao email da ih ponovo skine. a meni ne....
ako se igre kupe normalno vezano za vlaskinov račun onda je to druga priča..... no kod nas ništa nije normalno pa se neisplati dalje natucat


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9