HCL.HR

PS4 - Pitanja

  • 20 Odgovora
  • 11689 Hitova
PS4 - Pitanja
« : 04. Srpanj, 2016., 13:24 »
Bok ljudi,
prije nego se počnete smijati evo sa PC-ja sam prešla na PS4, s obzirom da mi je ovo prva konzola ikada normalno da imam pitanja jer sam noob.  :fpalm:
A tek kako mi je bilo kada sam započela Batman Arkham Knight sa joystickom @__@    :geek:
Anyway, znači prvo se ka mora instalirati igra na konzolu ( ali se može usput igrati ) dali je moguće da igrice ostanu privatne, tipa da ostanu na moj account, jer ima još + 1/2 dodatna ili svi dijele sve igre samo su progress/achievement-i drugčiji?
Znam da se može oni children-restriction napraviti ili neka zaštita.
Dalje, ovo za multiplayer PS +, to upišem kod koji kupim i automatski sam na multiplayer-u ? Nemoram ništa dodatno radit, tipa zvat internet operatera i to?
Eto toliko od mene, sry znam da su pitanja glupa ali better safe than sorry.
Hvala unaprijed  :mrgreen:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #1 : 04. Srpanj, 2016., 18:52 »
Sta se tice PS pretplate kupis bon, uneses ga i to je to(najbolje kod Santa Domenice, dode odma sutra dan, bespaltna postarina).

Sta se tice ovih racuna, koliko znam moras svoj stavit za primarni i onda svi ostali racuni mogu igrat sve igre koje si kupila/instalirala na svom racunu.Al svi achivmenti, trofeji itd. koje si ti zaradila ostaju samo na tvom racunu.

« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2016., 20:19 bartul_9 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #2 : 04. Srpanj, 2016., 20:12 »
Bartul ti je sve odgovorio, a do Santa Domenice možeš i prošetati pa ih pitati sve što te zanima uživo. Vjerujem da će ti sve potanko objasniti.

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #3 : 05. Srpanj, 2016., 07:19 »
Da, drugi profili uglavnom sluze za drugi username, save file, friends listu i sl. Ako odes pod settings tamo ces pod manage account vidjeti opciju activate/deactivate account. Account koji je aktivirani na tvojoj konzoli znaci da mu je ta konzola primarna i da sve sto posjeduje dijeli sa svim ostalim accountima koji su takoder na toj konzoli. Znaci ako preko jednog accounta kupis igru digitalno ili PS+ pretplatu, ako ga ostavis aktiviranog s tom postavkom svi ostali profili ce takoder imati pristup svom sadrzaju ukljucujuci i PS+ multiplayer beneficije. Fora je u tom sto account moze biti aktiviran tj primarni samo na jednoj konzoli u danom trenutku.

*

Ninoxxl1

  • n00b
  • 1
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #4 : 12. Srpanj, 2016., 10:07 »
Hitno!Dali se mogu na playstation-u 4 preko PlayStation Story-ea KUPOVATI IGRICE SA KARTICOM OD TEKUĆEG RAČUNA

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #5 : 12. Srpanj, 2016., 10:21 »
Hitno!Dali se mogu na playstation-u 4 preko PlayStation Story-ea KUPOVATI IGRICE SA KARTICOM OD TEKUĆEG RAČUNA
Ne, ako je maestro u pitanu, a mozda i da ako tvoja banka daje Visu umjesto maestra.
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2016., 12:50 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #6 : 12. Srpanj, 2016., 12:30 »
Za tekći ne znam, kontam da se može ako je VISA. Ja imam VISA žiro i ide super.

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #7 : 13. Srpanj, 2016., 08:24 »
Ja imam tekući preko PBZ na koji dobivam plaću a to je Visa kartica i sa njom sam prijavljen i sve plaćam preko nje!
Brat ima Maestro od Zagrebačke i ne može, ali je to rješio tako da je jednostavno otvorio devizni na Vizu.

Bonovi su ok, ali ovako je puno lakše i brže

*

Tony Ghost

  • n00b
  • 1
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #8 : 22. Srpanj, 2016., 05:51 »
Molim pomoc. Kupio sam ps4 u santa domenici i uzeo sam produzeno jamstvo. Sada trebam upisati serijski broj i model(p/n). Nigdje to ne mogu nac. Plis pomoc.

*

medic123

  • n00b
  • 1
Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #9 : 24. Listopad, 2016., 10:28 »
Jel zna netko gdje ima da se kupi prilljucak za ps4 da mogu da igram misem i tipkovnicom ??

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #10 : 24. Listopad, 2016., 15:17 »
Jel zna netko gdje ima da se kupi prilljucak za ps4 da mogu da igram misem i tipkovnicom ??
Imaš npr. ovo: http://www.ps4mouse.com/titan-one-review/
Meni je puno puno ugodnije i ljepše igrati s kontrolerom, navikneš se nakon par sati igranja.
Sad igram i na PC-u s kontrolerom jer mi je ugodnije, samo što igre misle da imam XBOX kontroler, a ne DS4, ali i na to sam se navikao.
Za ovo ćeš samo baciti pare i u multiplayeru ćeš biti bolji od ostalih što je nepravedno.

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #11 : 01. Studeni, 2016., 17:14 »
Problem sa Nat Type Strict htio bi da bude Open kako to rijesit mucim se vec para dana i nikako to napravit -.- ako moze bilo kakva pomoc?

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #12 : 01. Studeni, 2016., 18:17 »
Problem sa Nat Type Strict htio bi da bude Open kako to rijesit mucim se vec para dana i nikako to napravit -.- ako moze bilo kakva pomoc?

Pretpostavljam da je to u Cod - u? Postoje portovi koje trebas otvoriti tako da udes u postavke rutera i tamo to napravis, ukoliko neznas koje portove trebas otvoriti i kako, zovi internet providera i reci im da ti otvore sve portove. Ja sam zvao Bnet upravo iz istog razloga. Kroz 10ak minuta su rjesili problem

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #13 : 02. Studeni, 2016., 08:01 »
Da u Cod-u znaci nemogu nijednog frenda pozvat u party -.- malo samo gledo po yt i probo sam te portove ubacit i sve al nista nije pomoglo ,znaci trebo bi njih zvat da mi oni to rijese ,imam taj novi router od Tcom-a kazu da je to najgori router sto se tice nat type poludit cu -.-

Odg: PS4 - Pitanja
« Odgovori #14 : 21. Studeni, 2016., 09:48 »
Prijatelj mi ima bon za skidanje The Last od Us i mogu li i ja iskoristiti taj bon da sebi skinem.

I za ove besplatne PS Plus igre, dali dolaze barem neki solidni naslovi ili nesto bezvezno?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9