HCL.HR

Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere

  • 8 Odgovora
  • 5487 Hitova
Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« : 19. Prosinac, 2018., 21:39 »
Drago društvo,
želim vas priupitat':  imal' vođe koga tko se bavi kakvim servisom plejki i kontrolera?!
Što mi treba? Vrlo jednostavno! Vodljiva folija za model JDS-050 (ilitiga PRO kontroler, broj na foliji 1728).  Odvalio se komadić folije sa tiskanim vodovima na tipki L2. Lemljenje? Operacija nemoguće. Folija se raskelji  čim se pribiližiš lemilicom. Ima navodno neki niskotemperaturni prašak/flux.  Najiskrenije, neda mi se sa tim zaje...  Pronašao sam ja kod braće kineza zamjensku foliju ali pitanje valja li . Tko će dočekati mjesec dana dok pošiljka stigne snail-mailom i onda ako ne valja, dopisivanje i dopaketiranje, kupovina od drugog dobavljača i ponovo čekaj tele da trava naraste. To traje mjesecima!
Ima li tko ovu foliju u HR? Može i link na neki dućan koji nije baš Bogu iza tregera... STVARNO mi se neda kupovati još jedan kontroler...
Aj pomagajte!  :piva:

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #1 : 20. Prosinac, 2018., 12:21 »
e pa neznam kakvo je stanje s tvojim problemom ali meni je isto tako riknio miš "kabl imao kratki spoj" i kupim novi kabl na ebayu i probam radio je čitavih 10ak sekundi, tako da je moje mišljenje da kupiš novi a ovaj ostaviš za nedaj bože, ali daj bože da uspiješ bez kupnje novog :D
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #2 : 26. Prosinac, 2018., 21:55 »
To je problem sa današnjom elektronikom. Kada rikne, frkni u smeće. Ebat ga. Ma nadam se da ću ovo uspjeti popraviti. Naručio sam par folija od kineza pa što bude. Neću poginut za 30 kuna. Bilo bi mi stvarno žao baciti inače kompletno funkcionalni gamepad u smeće. Sony štanca svako malo nove verzije ovo je valjda četvrta-peta serija kontrolera i svi su malo drugačiji. Unutra. Izvana su isto smeće.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #3 : 27. Prosinac, 2018., 14:41 »
Pa jel imaš garanciju? To bi trebalo proć pod garanciju.

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #4 : 21. Veljača, 2019., 21:17 »
Došao paket prije par dana! Već sam mislio ništa od toga. 
Kontroler složen, radi k'o nov!   :clap:   Eto ako nekome treba folija, imam jednu viška.

@Cole
Vjerojatno imam  garanciju, ali nije mi se dalo natezati sa servisom. Imam drugi kontroler pa sam se snašao. Neznam ni sam kako je ta folija uspjela puknuti.     

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #5 : 22. Veljača, 2019., 19:26 »
Pitanje jedno. Baterija na kontroleru za DS4 je pri kraju (traje dva sata), da li se to mjenja ili moram kupiti novi kontroler?

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #6 : 22. Veljača, 2019., 21:05 »
Baterija na kontroleru za DS4 je pri kraju (traje dva sata), da li se to mjenja ili moram kupiti novi kontroler?
Ako je kontroler ispravan, samo promijeni bateriju. Izgubila je kapacitet. Zapravo, sve na kontroleru možeš zamijeniti za siću para,  samo moraš paziti o kojoj se generaciji radi. To ti je bitno za dugmad, zamjenski shell  i bateriju. Malo su izmijenili modele kroz godine pa je nešto teže pronaći recimo metalne gornje tipke za novije modele gamepada.  Plastični shellovi se razlikuju, a promijenili su i pločicu na kojoj je USB priključak.

Pogledaj na naljepnici iza koji je točno model kontrolera i prema tome traži bateriju(ostale djelove). Baterija je  istog kapaciteta za sve modele ali je priključak nešto drugačiji. Znaš li lemiti, možeš kupiti bilo koji model. Lako prelemiš dvije žice :)
Ako se naljepnica izbrisala, kada rastaviš gamepad, na tiskanoj pločici (elektronici) je napisana oznaka modela.  Evo ti linkovi za baterije. Ostalo sam potraži.

Prva generacija
Druga generacija

a imaš i ovakve gluposti:

dodatak
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2019., 21:28 moordrak »

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #7 : 23. Veljača, 2019., 10:05 »
Baterija na kontroleru za DS4 je pri kraju (traje dva sata), da li se to mjenja ili moram kupiti novi kontroler?
Ako je kontroler ispravan, samo promijeni bateriju. Izgubila je kapacitet. Zapravo, sve na kontroleru možeš zamijeniti za siću para,  samo moraš paziti o kojoj se generaciji radi. To ti je bitno za dugmad, zamjenski shell  i bateriju. Malo su izmijenili modele kroz godine pa je nešto teže pronaći recimo metalne gornje tipke za novije modele gamepada.  Plastični shellovi se razlikuju, a promijenili su i pločicu na kojoj je USB priključak.

Pogledaj na naljepnici iza koji je točno model kontrolera i prema tome traži bateriju(ostale djelove). Baterija je  istog kapaciteta za sve modele ali je priključak nešto drugačiji. Znaš li lemiti, možeš kupiti bilo koji model. Lako prelemiš dvije žice :)
Ako se naljepnica izbrisala, kada rastaviš gamepad, na tiskanoj pločici (elektronici) je napisana oznaka modela.  Evo ti linkovi za baterije. Ostalo sam potraži.

Prva generacija
Druga generacija

a imaš i ovakve gluposti:

dodatak

Hvala na informacijama, potpuno je ispravan, samo je baterija u banani. Moj je prvi model, star 4.5 godina, nije niti cudno da je baterija na kraju

Odg: Rezervni dijelovi za PS4/kontrolere
« Odgovori #8 : 23. Veljača, 2019., 10:47 »
Citat:
Moj je prvi model, star 4.5 godina, nije niti cudno da je baterija na kraju

Bome, dobro je izdržao :)   Meni su se prvo gumice razvalile na jednom od analoga, pa su onda  R3/L3 postali jako tvrdi za stiskanje (kao da je cijela gljiva počela propadati). Kupio sam aluminijske gljive, ne plastične. Ono, dolar i pol :) Još su mi kinezi poslali silikonske kapice gratis. Sad radi k'o novo :)     

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9