HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393295 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1035 : 18. Studeni, 2018., 20:15 »
Igram bloodbourne, i zagrijan sam, ali nemrem reći da nije debilan način sejvanja, priča konfuzna...ali, igram je :)
GOW, nemam riječi :)Samo šabananje

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1036 : 18. Studeni, 2018., 20:40 »
Završio RDR 2 pa sada  igram Marvel's Spider Man. Baš dobra i zabavna igra.

Pošto ja uskoro završavam RDR2, razmišljam isto kupiti na popustu Spider mana, jedini mi je problem šta sam jako umjeren u odnosu prema otvorenom svijetu, dvije-tri igre godišnje su mi dovoljno. Kakav ti je prijelaz sa RDR 2 na ovo?

Iskreno malo je čudno jer RDR2 je spora igra sa prekrasnim svijetom dok je ova druga dosta brza i puno kraca te svijet služi uglavnom za prelazak sa jedne misije na drugu. Slicna je Batman serijalu. Otvoreni svijet nije previse velik ali igra izgleda prekrasno. Sve u svemu zabavan gameplay. Igra je neka solidna osmica. Otvoreni svijet te ne bi trebao smoriti previše.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1037 : 19. Studeni, 2018., 20:19 »
Red Dead Redemption 2
-Nisam mogao dočekati popust pa uzeo ranije.
-Rockstar the best. 

:thumbs:

*

Asger

  • n00b
  • 3
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1038 : 25. Studeni, 2018., 13:58 »
Kupio na black friday assassin creed ezio collection pa sam počeo sa dvojkom :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1039 : 25. Studeni, 2018., 14:37 »
Trenutno Spiderman koji je btw odlican,bas je gust udarat ove zlikovce i swingat po gradu :clap:
Na zalihi ceka RDR2,Detroit i Ghost recon wildlands.Ne volim igrat vise od jedne igre istovremeno   :slini:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1040 : 27. Studeni, 2018., 20:40 »
Mad max, dugo je čekala red igra i odlična je, ugodno me iznenadila. ;)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1041 : 27. Studeni, 2018., 20:48 »
Mene odbila igra ko Hostesa u Clubu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1042 : 30. Studeni, 2018., 08:00 »
Dobro jutro ljudi. Uzeo sam neki dan ps4, zanima me neka slična igra kao diablo 3, pa ako može preporuka..

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1043 : 30. Studeni, 2018., 08:28 »
Igram Spider-Man, a čeka me God of War i nadam se uzeti RDR2 za Božić.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1044 : 30. Studeni, 2018., 13:36 »
Dobro jutro ljudi. Uzeo sam neki dan ps4, zanima me neka slična igra kao diablo 3, pa ako može preporuka..

Path of Exile uskoro stiže (navodno 2. mjesec 2019.), koji je po meni puno bolji od D3. Pogledaj malo gameplay PC verzije.
Od ostalih nisam siguran baš. Mislim da ima Victor Vran i Van Helsing trilogija, koji nisu možda klasični Diablo, ali otprilike takav stil.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1045 : 02. Prosinac, 2018., 19:18 »
Watch dogs 2

S aspekta gameplaya,igra nudi masu opcija,stvarno je stealth dosta dobar,interijeri odlični,gadgeti zanimljivi.

Hakiranje je dosta prosireno s vise opcija,svijet i level dizajn odličan ali...

Voznja je kaos,likovi retardirani,misije rješavam bez da pojma imam koji mi je cilj,zabole me jaja u biti,prica je glupa,srusi ctos i to je to...Stalno mi se otvaraju nove misije sto me unisti,bombardiraju me glupostima da sam izgubio volju citat koji je mission objective.U kecu je dedsec jedno dok su ovdje sprdnja.

Glavni lik kontradikcija samoga sebe,hipster s masinkom.Igram non leathal jer mi to jedino smisla ima,trebali su igru i tako dizajnirati da nema rokanja.

Zabavna je s aspekta stealtha i zasad je s te strane ok i to je jedini razlog zašto je namjeravam prekucati.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1046 : 04. Prosinac, 2018., 12:55 »
Dobro jutro ljudi. Uzeo sam neki dan ps4, zanima me neka slična igra kao diablo 3, pa ako može preporuka..

Path of Exile uskoro stiže (navodno 2. mjesec 2019.), koji je po meni puno bolji od D3. Pogledaj malo gameplay PC verzije.
Od ostalih nisam siguran baš. Mislim da ima Victor Vran i Van Helsing trilogija, koji nisu možda klasični Diablo, ali otprilike takav stil.

Baš sam te poslušao i kupio Victor Vran, nisam mogao čekat taj POE da dođe. Prvi dojam nije loša igra, malo se teško naviknut poslije d3 na okrećanje kamera, kolutove naprijed/nazad i skakanje  :loludara:  ali hajde može proći  :D ubijem malo vrijeme..

Hvala, pozz

*

Carlika

  • n00b
  • 1
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1047 : 07. Prosinac, 2018., 11:13 »
Ima tko da igra black ops 4? Sviđa mi se ovaj blackout pa tražim ekipu za timsko napucavanje. Možete me dodati na psn: Carlikaa ( 2 slova a na kraju)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1048 : 13. Prosinac, 2018., 23:10 »
ONRUSH
-Gas do daske.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1049 : 15. Prosinac, 2018., 13:28 »
Marvel's Spider-Man
-Chillanje uz Spidermana.
 :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9