HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393401 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #45 : 10. Ožujak, 2014., 14:19 »
Pokusavam Dead Nation, ali je igra u totalnom kokosu!
Odigram prvi nivo, dodje do djela di objavljuje bodove online, stoji....stoji....stoji...OK, dosadi mi.
Stisnem Cancel, kad mi igra napise da gubim multiplier za bodove, L U D, ok nema veze, krene ucitavanje drugog nivoa, kad me samo izbaci u PS meni i veli dali zelim poslat error report, saljem ga...
Ulazim ponovno u igru, prelazim drugi nivo, desava se potpuno ista stvar, saljem report ponovno, gasim usrani plejstejsn, sjedam za komp, pisem ovo upravo.
Idem ca igrat MGS 3 HD na Viti posto sam jucer zgotovio drugi dio, javite kad paciraju ovo sranje, jer mi se igra jako svidja i zelim ubijat zombije ali bez stalnih errora i govana :hiha2:

Čudno, meni radi OK - jučer malo probao. Prva dva levela bez problema... ili su to bila prva dva checkpointa? :/ Svejedno, nikakvih problema nije bilo.

Inače, odmah uz igru mi se skinuo i neki 70MB (ili tako nešto update)... a stavio sam ju skidat prekjučer.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #46 : 10. Ožujak, 2014., 14:24 »
AC4

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #47 : 10. Ožujak, 2014., 18:41 »
Pokusavam Dead Nation, ali je igra u totalnom kokosu!
Odigram prvi nivo, dodje do djela di objavljuje bodove online, stoji....stoji....stoji...OK, dosadi mi.
Stisnem Cancel, kad mi igra napise da gubim multiplier za bodove, L U D, ok nema veze, krene ucitavanje drugog nivoa, kad me samo izbaci u PS meni i veli dali zelim poslat error report, saljem ga...
Ulazim ponovno u igru, prelazim drugi nivo, desava se potpuno ista stvar, saljem report ponovno, gasim usrani plejstejsn, sjedam za komp, pisem ovo upravo.
Idem ca igrat MGS 3 HD na Viti posto sam jucer zgotovio drugi dio, javite kad paciraju ovo sranje, jer mi se igra jako svidja i zelim ubijat zombije ali bez stalnih errora i govana :hiha2:

Čudno, meni radi OK - jučer malo probao. Prva dva levela bez problema... ili su to bila prva dva checkpointa? :/ Svejedno, nikakvih problema nije bilo.

Inače, odmah uz igru mi se skinuo i neki 70MB (ili tako nešto update)... a stavio sam ju skidat prekjučer.

Od onog dana nisam ni probao, ajd bas cu probat sad (ionako sam danas zgotovio i MGS3 na Viti), ako si presao level imas filmic, a i trazi upload bodova na net i slicno, taj patch 1.01 je i meni odmah skinul zajedno sa igrom.


EDIT: sad se sjetio da je PSN down danas, tako da nista od mog probavanja, sutra onda :thumbs:
Inace mrzim tu semu di mi je SP ovisan o internetu, pa to je na kraju ista fora kao Diablo 3, Sim City...

EDIT2:
Evo probao igrat igru bez interneta i tada cak radi, na kraju nivoa kad pokusa uploadat skor na net, samo prekines i sibas dalje.
Onda jutros probao opet odigrat, spojen na net...naravno ne radi, tj radi ali izbacuje uz error nakon svakog zavrsenog nivoa, zasada ih presao 4 i stvarno moram priznat da je igra odlicna, obozavam ove pucacine odozgora jos od doba Chaos Engine-a i Alien Breed-a, steta zbog problema sa serverima.... :hiha2:
« Zadnja izmjena: 11. Ožujak, 2014., 11:05 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #48 : 22. Ožujak, 2014., 12:00 »
Dead Nation napokon!!!
Nakon sto je izasao patch, napokon mogu igrat igru normalno :clap: :clap:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #49 : 23. Ožujak, 2014., 01:43 »
svasta po malo :D

KZ-SF
Infamous:SS
MSG5-GZ
Dead Nation
Trine2


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #50 : 28. Ožujak, 2014., 06:12 »
FEZ, skinuo jucer demo/trial i probao i cim odigrao, kupio!
Igra je genijalna, trenutno je 57kn za + pretplatnike i cross buy/cross save je za PS3/PS4/Vitu.
Probao ga i na Viti igrat i sve 5, ali mi je nekako ipak bolje igrat na telki i sa DS4 :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #51 : 06. Travanj, 2014., 02:32 »
inFamous
AC4 / Freedom Cry
NFS
BF4
i malo Resogun

*

mNik

  • *
  • 35
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #52 : 09. Travanj, 2014., 06:59 »
BF4, Fifa2014, inFamous, Resogun.

*

Mexx1989

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #53 : 13. Travanj, 2014., 20:53 »
AC 4

trebam infamous second son :)


Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #54 : 15. Travanj, 2014., 22:14 »
Sinoc kupio Thief jer se nema sta igrati vise na 4 i bukvalno je i ne stavim u konzolu samo vratim i uzmem COD i dam ostatak novca na Watch Dogs


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #55 : 15. Travanj, 2014., 22:19 »
Upravo se skida Final Fantasy 14 :hug

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #56 : 17. Travanj, 2014., 16:40 »
Od sutra InFamous Second Son :clap: :clap: :clap:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #57 : 17. Travanj, 2014., 21:24 »
BF4
Infamous
FIFA 14
Killzone

Bf se tuče redovno svaki dan, infamous prešao i više nije zanimljiv a Fifu nekad online opalim a killzone rijetko...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #58 : 23. Travanj, 2014., 20:53 »
Napokon prešao Infamous: Second Son jučer... jako polako to igrao na kraju, nisam imao vremena previše.

Sad moram odlučit hoću li radije završit Tomb Raider DE ponovno (prešao PC verziju prije) ili dat još jednu šansu Mercenary Kingsu ili možda Fezu. Odluke :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #59 : 23. Travanj, 2014., 20:56 »
kakve odluke lol..

Fez :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9