HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393254 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #180 : 21. Travanj, 2015., 23:58 »
the order 1886  :piva:

 

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #181 : 23. Travanj, 2015., 16:44 »
GTA V :approve

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #182 : 23. Travanj, 2015., 21:45 »
Nije mi sjeo COD AW, pa proslijedio bratu, pa si nabavio Tomb Raider i The Order 1886, i obje došao do pola, izgubio interes,pa se nakon pola godine vratio igranju Killzone  Shadow Falla...i guštam..ali imam feeling da igra uvijek ista ekipa, već svima i imena znam, šteta jer mislim da je multiplayer dosta podcijenjen. Već kad smo kod Killzona jel ikad bila recenzija istog. :piva:

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #183 : 24. Travanj, 2015., 07:05 »
Nije mi sjeo COD AW, pa proslijedio bratu, pa si nabavio Tomb Raider i The Order 1886, i obje došao do pola, izgubio interes,pa se nakon pola godine vratio igranju Killzone  Shadow Falla...i guštam..ali imam feeling da igra uvijek ista ekipa, već svima i imena znam, šteta jer mislim da je multiplayer dosta podcijenjen. Već kad smo kod Killzona jel ikad bila recenzija istog. :piva:
Izgleda da nijedna igra nije za tebe :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #184 : 24. Travanj, 2015., 07:08 »
Nije mi sjeo COD AW, pa proslijedio bratu, pa si nabavio Tomb Raider i The Order 1886, i obje došao do pola, izgubio interes,pa se nakon pola godine vratio igranju Killzone  Shadow Falla...i guštam..ali imam feeling da igra uvijek ista ekipa, već svima i imena znam, šteta jer mislim da je multiplayer dosta podcijenjen. Već kad smo kod Killzona jel ikad bila recenzija istog. :piva:
Izgleda da nijedna igra nije za tebe :)

A bas, Meni su sve 4 nabrojane dobre, tj TR i KZ su mi odlicni!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #185 : 24. Travanj, 2015., 10:39 »
Fifa 15 i infamous: first light :winknkiss:


*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #186 : 24. Travanj, 2015., 16:43 »
Nije mi sjeo COD AW, pa proslijedio bratu, pa si nabavio Tomb Raider i The Order 1886, i obje došao do pola, izgubio interes,pa se nakon pola godine vratio igranju Killzone  Shadow Falla...i guštam..ali imam feeling da igra uvijek ista ekipa, već svima i imena znam, šteta jer mislim da je multiplayer dosta podcijenjen. Već kad smo kod Killzona jel ikad bila recenzija istog. :piva:
Izgleda da nijedna igra nije za tebe :)

A bas, Meni su sve 4 nabrojane dobre, tj TR i KZ su mi odlicni!
COD singleplayer mi je bio ok, nisam igrao miljun godina COD pa nisam imao nikakvih očekivanja, ali multiplayer me nije oduševio jer sam zapeo na Battlefield 4, pa mi promjena nije sjela. Tomb Raider me razočarala u težini, odnosno prije me je uvijek privlačilo rješavanje zagonetki, dok ih ovdje nema puno i brutalno su jednostavne, nekako mi je sve na napucavanju. Samo osobno mišljenje. The Order sam stao u trenutku kad se mora provaliti u zgradu East india company ili kako već ide ime. Frustrira me to šuljanje, prošuljam se kraj jednog, ubijem, vidim drugog i taman kad ga hoću ubiti on vidi mene i cutscene pokazuje mene kako ga gledam i dižem ruku u zrak i čekam da me ubije, umjesto da ga smaknem prije nego kaže a.  Pa sam onda ugasio igru, i nisam nastavio već 2 tjedna. Drek, što da kažem. Ali zato volim Killzone, pogotovo multiplayer, sad sam rank Major I i krećem laganini prema generalu, samo mi je problem vrijeme jer tek svaka 2 dana odigram na miru 2 sata, spor tempo ali nikud se ne žurim.
Razmišljam da nabavim Driveclub, ali opet sad izlazi Project Cars, a opet cijena.
Što ima još pametno za odigrati, a da je na nekoj akciji?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #187 : 24. Travanj, 2015., 17:34 »
Diablo 3, nije na nekoj akciji da ja znam. TT game pack, 305 kn za sve TT igre :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #188 : 25. Travanj, 2015., 11:09 »
Diablo 3 sam mislio kad tad probati, a TT me baš i ne privlači. Walking dead i to...neznam...čudna biljka, šta ćeš. Najradije bi da Batman izađe sutra ali to neću doživjeti. Dotad Killzone, bacam se u lov na platinu, samo me brine trofej Shadows can't be killed (ili tome slično) da se pređe campaign bez umiranja na bilo kojoj težini, a znam da ću se zveknuti u neki zid dok je free fall sekcija igre :fpalm:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #189 : 25. Travanj, 2015., 13:30 »
Diablo 3 sam mislio kad tad probati, a TT me baš i ne privlači. Walking dead i to...neznam...čudna biljka, šta ćeš. Najradije bi da Batman izađe sutra ali to neću doživjeti. Dotad Killzone, bacam se u lov na platinu, samo me brine trofej Shadows can't be killed (ili tome slično) da se pređe campaign bez umiranja na bilo kojoj težini, a znam da ću se zveknuti u neki zid dok je free fall sekcija igre :fpalm:

Kolko ja znam taj trofej moze rijesavat po chapterima, dakle nemoras cijelu igru u sutu, nego prelazis chapter sve dok ne dobijes trofej, pa na sljedeci....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #190 : 25. Travanj, 2015., 15:24 »
Sve nabrojane igre su mi u najmanju ruku, vrlo dobre igre! :)

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #191 : 25. Travanj, 2015., 19:30 »
Mislio sam probati po chapterima, ali nisam bio siguran...sad sam sretniji....sad samo da imam tjedan dana godišnjeg :wildboy:
Virty...igre su odlične, ne brini :piva:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #192 : 26. Travanj, 2015., 09:41 »
Igram GTA 5, Fifu 15, NBA 2k15, Driveclub, Battlefield Hardline i Far Cry 4, a planiram da nabavim i Battlefield 4, CoD AW... ko je zainteresovan za multiplayer samnom, neka me doda na PSN-u, moj id je NEBRISATIFIFU15.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #193 : 01. Svibanj, 2015., 14:59 »
Dok čekam Witchera 3, danas ću probat Child of Light, a joj :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #194 : 03. Svibanj, 2015., 16:36 »
Momci, djevojke mozel pitanje da mi predlozite neke najbolje igre za ps4 da kupim. Imam GTA V i Fifu 15 pa eto :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9