HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393383 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #510 : 05. Siječanj, 2017., 19:36 »
Ja potpuno zaboravio na free naslove ovaj mjesec.... Razocarao sam se kad sam vidio da mi nisu poklonili Battlefield 1  :mrgreen: Stavljam samo u library...  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #511 : 05. Siječanj, 2017., 20:54 »
Haha, kad već pitaš i ja bi novu Laru dobio :D

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #512 : 05. Siječanj, 2017., 22:25 »
Titanfall 2 MP ! ako neko igra nek me doda na psn pa mozemo zajedno kidat francuze i ostale :D

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #513 : 06. Siječanj, 2017., 00:14 »
Day of the Tentacle Remastered

Oces ti ikad napisat dojam,misljenje,kritiku,bilo sta o i jednoj igri koju igras,mislim smisao teme je da ako igras neku igru ne samo da javis cijelom forumu da si promjenio disk u konzoli nego da nesto i napises o igri koju igras.Da li je vrijedna za nabavit,jel bezveze,sta ti se svidja sta ne.

*

stipe01911

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #514 : 08. Siječanj, 2017., 17:22 »
Pozdrav! Trebao bi mi jedan savjet...
Naručio sam PS4, čekam ga da dođe i nikako se ne mogu odlučiti koje igrice kupiti?
Sa konzolom ću dobiti FIFU 17...
Dvoumim se između GTA 5 (koji je trenutno na velikom popustu u PS Storeu), CoD Infinite Warfare, možda i Uncharted 4? Što mi preporučate?
Budžet je 600kn...
Hvala

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #515 : 08. Siječanj, 2017., 20:44 »
Pozdrav! Trebao bi mi jedan savjet...
Naručio sam PS4, čekam ga da dođe i nikako se ne mogu odlučiti koje igrice kupiti?
Sa konzolom ću dobiti FIFU 17...
Dvoumim se između GTA 5 (koji je trenutno na velikom popustu u PS Storeu), CoD Infinite Warfare, možda i Uncharted 4? Što mi preporučate?
Budžet je 600kn...
Hvala

Cod infinite warfare ti je kratak,predjes jednom i pisaj je,ako te mp zanima to je onda druga prica.
U4 je odlicna igra,kao i GTA V,al prakticnije ti je uzet gta sad ako je na popustu pa kasnije kad sleti cijena U4 skupis i nju.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #516 : 09. Siječanj, 2017., 09:08 »
Uncharted je isto relativno kratak tak da ti teorija pada u vodu ;)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #517 : 09. Siječanj, 2017., 10:05 »
Nije U4 kratak, SP mi je trebalo 15-20h, nisam bas mjerio :D Doduse kraci od GTA u svakom slucaju.
A onda ima i MP ako ga zanima (mene ne).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #518 : 09. Siječanj, 2017., 10:30 »
Hoćeš li uzimati igre na disku ili digitalce? Mislim za 600 kn možeš kupiti čak 4 igre sa storea, a da su dobre, naravno ako ih nisi već odigrao. Također je važno za znati želiš li igrati multiplayer ili ne, jesi li imao PS3 pa te remasteri ne zanimaju?  GTA V piše na storeu da je 499,00 kn, k tome meni je to jedna od besmislenijih igri ikad napravljenih al to je moj ukus :) , Uncharted ti je odlična igra, ali preporuka je da si odigrao i prijašnja tri djela jer si onda povezaniji s likovima, imaš i multiplayer pa može potrajati. Jesi li dosad igrao na PC-u pa ti nema smisla preporučiti neke starije igre, npr Battlefield 4 koji je jeftin i ima još uvijek jaku bazu igrača na PS4, Bloodborne je na akciji isto... i tako dalje. Još informacija pa će biti lakše ti dati preporuku.

*

stipe01911

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #519 : 09. Siječanj, 2017., 10:48 »
Kupujem digitalne igrice sa PS Storea.
GTA V je 499 kn, ali u nekim bundleovima je za 250-350 kn...
http://bit.ly/2i9FiOv
http://bit.ly/2iuyOYn
Imao sam PS3, ali igrao sam uglavnom igre tipa FIFA i NBA. Na PCu nikad nista nisam igrao...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #520 : 09. Siječanj, 2017., 10:50 »
Nije U4 kratak, SP mi je trebalo 15-20h, nisam bas mjerio :D Doduse kraci od GTA u svakom slucaju.
A onda ima i MP ako ga zanima (mene ne).

Da, znam ja to. Ali ja sam se osvrnuo na prijasnji komentar koji kaze da cod kad predes mozes bacit dok U4 velica. A zapravo su isti sto se tog tice. Ak ne mislis igrat mp onda ti je relativno kratka zabava na sp.

*

stipe01911

  • n00b
  • 4
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #521 : 09. Siječanj, 2017., 10:58 »
Kakav je Watch Dogs 2 u odnosu na GTA V? Je li netko igrao?

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #522 : 09. Siječanj, 2017., 11:06 »
Kakav je Watch Dogs 2 u odnosu na GTA V? Je li netko igrao?
Meni osobno se vise svida od GTA. WD2 je nesto vise od obicnog napucavanja i ganjanja okolo. Najvise me se dojmio taj aspekt hakiranja. Ak se malo potrudis misije prolazis bez problema i to na stealth nacin. Mapa je dost velka iako imas mnogo njih koji tvrde da je zapravo premala. Uz glavnu misiju imas jos i side operations koje su dost zabavne.Uz to imas i razne utrke (dronovima, autima, go-kart auticima...) mozes i istrazivati grad tako da radis selfie s nekim znamenitostima i skulpturama itak. Ak imas nekog frenda ko to igra imas i coop misije. Tu tek zabava pocinje

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #523 : 09. Siječanj, 2017., 11:20 »
Kupujem digitalne igrice sa PS Storea.
GTA V je 499 kn, ali u nekim bundleovima je za 250-350 kn...
http://bit.ly/2i9FiOv
http://bit.ly/2iuyOYn
Imao sam PS3, ali igrao sam uglavnom igre tipa FIFA i NBA. Na PCu nikad nista nisam igrao...
Onda evo ti preporuke par igri koje su sad snižene, a vrijedi ih odigrati odnosno igrati.
Singleplayer: Uncharted trilogy - 179,00 kn da dobiješ potpun uvid u razvoj i međusobni odnos likova, Bloodborne - 149,00 kn, igra koja se mora odigrati, kod mene još čeka red :) , Metal Gear Solid V - 109,00 kn, zadnji uradak Kojime sana, otvoren svijet, priča je malko podbacila, ali opet se mora odigrati, ima i multiplayer,  Outlast - 59,00 kn, odličan horor, preporuka za igranje u mraku.
Multiplayer: Battlefield 4 premium - 149,00 kn, velika baza igrača, odličan multiplayer naslov, utrošio sate i sate, Titanfall 2 deluxe - 269,00 kn, odličan singleplayer, brz multiplayer, i da, imaš robote :), Rocket League: pošto voliš sportske naslove i na kraju Doom 149,00 kn, koji je više singleplayer ali meni ima i odličan multiplayer pa mi je na sredini. Naravno moraš u dogledno vrijeme odigrati i Witcher 3, God of War 3 remastered i slično. Nadam se da sam ti malko pomogao.  :piva:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #524 : 09. Siječanj, 2017., 11:28 »
Rocket League  :thumbs: :thumbs: :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9