HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393382 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #525 : 09. Siječanj, 2017., 19:55 »
Kakav je Watch Dogs 2 u odnosu na GTA V? Je li netko igrao?
Meni osobno se vise svida od GTA. WD2 je nesto vise od obicnog napucavanja i ganjanja okolo. Najvise me se dojmio taj aspekt hakiranja. Ak se malo potrudis misije prolazis bez problema i to na stealth nacin. Mapa je dost velka iako imas mnogo njih koji tvrde da je zapravo premala. Uz glavnu misiju imas jos i side operations koje su dost zabavne.Uz to imas i razne utrke (dronovima, autima, go-kart auticima...) mozes i istrazivati grad tako da radis selfie s nekim znamenitostima i skulpturama itak. Ak imas nekog frenda ko to igra imas i coop misije. Tu tek zabava pocinje

Slažem se sa svim navedenim, puno bolje od GTA (za sebe govorim)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #526 : 09. Siječanj, 2017., 20:03 »
Kakav je Watch Dogs 2 u odnosu na GTA V? Je li netko igrao?
Meni osobno se vise svida od GTA. WD2 je nesto vise od obicnog napucavanja i ganjanja okolo. Najvise me se dojmio taj aspekt hakiranja. Ak se malo potrudis misije prolazis bez problema i to na stealth nacin. Mapa je dost velka iako imas mnogo njih koji tvrde da je zapravo premala. Uz glavnu misiju imas jos i side operations koje su dost zabavne.Uz to imas i razne utrke (dronovima, autima, go-kart auticima...) mozes i istrazivati grad tako da radis selfie s nekim znamenitostima i skulpturama itak. Ak imas nekog frenda ko to igra imas i coop misije. Tu tek zabava pocinje

Slažem se sa svim navedenim, puno bolje od GTA (za sebe govorim)
Ajde konacno neko da se slaze samnom.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #527 : 16. Siječanj, 2017., 17:10 »
Trenutno: Assassin's Creed: The Ezio Collection , ah memories. 


Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #528 : 17. Siječanj, 2017., 13:05 »
evo prešao Uncharted 4 napokon.. :) znači bolest.. sad opet krenit na najtežoj težini hh :D

a trenutno se igra malo Mirors edge catalyst hh

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #529 : 17. Siječanj, 2017., 14:21 »
Watch dogs 1 i 2

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #530 : 17. Siječanj, 2017., 14:48 »
Jucer sam odigrao Day Of The Tentacle, vec sam zaboravio kako su zabavne i odlicne ove stare Lucas Artsove avanturice. Igrao sam ju davnih dana na 486-ici, tako da mi je skoro sve bilo novo, ajd necega sam se i sjetio...

A danas sam odigrao Grim Fandango po prvi put, uf odlican je, stvarno je! Ali, meni je Full Throttle i dalje najbolja LA avantura, jedva cekam ovaj remaster da izadje da ga odigram po valjda 20i put :D

Bas sam trenutno u nekom raspolozenju za old skul avanture :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #531 : 17. Siječanj, 2017., 15:37 »
Meni je osobno drazi wd2 al gta nije los al wd2 mi je bolji jel mos hakirat svratit pozornost neprijateljima itd...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #532 : 19. Siječanj, 2017., 10:23 »
Kod mene je rtenutno na repertoaru brainless fun - Steep :) Iznenađujuće zabavna igra.

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #533 : 19. Siječanj, 2017., 14:37 »
Jucer sam odigrao Day Of The Tentacle, vec sam zaboravio kako su zabavne i odlicne ove stare Lucas Artsove avanturice. Igrao sam ju davnih dana na 486-ici, tako da mi je skoro sve bilo novo, ajd necega sam se i sjetio...

A danas sam odigrao Grim Fandango po prvi put, uf odlican je, stvarno je! Ali, meni je Full Throttle i dalje najbolja LA avantura, jedva cekam ovaj remaster da izadje da ga odigram po valjda 20i put :D

Bas sam trenutno u nekom raspolozenju za old skul avanture :)

Grim fandango je stvarno fenomenalna igra,likovi totalno blesavi :)
Ja sam je igrao kad je izasla al sam bio zapeo negdje pa je bila na hladjenju par godina dok nisam nabavio internet pa vidio kako tu situaciju rijesit tek onda sam je presao.I tad se bio navukao na avanture jedno vrijeme tipa gabriel knight,curse of monkey island.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #534 : 20. Siječanj, 2017., 11:36 »
^^ Te igre su fora, ali jednostavno treba Youtube gameplay da bi se igralo (barem meni). Neke situacije se rade određenim slijedom, a teško ga je otkriti lutajući po mapi.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #535 : 22. Siječanj, 2017., 07:25 »
The Walking Dead sezonu 1 i 2, malo ponavljam gradivo ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #536 : 22. Siječanj, 2017., 17:02 »
Sta se igra ekipa? Disc0, Dinodinix, Ck7 i ostali..

Evo pretplata mi stize za 2 dana, pa mozemo bacit nesto online..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #537 : 22. Siječanj, 2017., 17:05 »
A ja nisam od online-a, ali mislim da  ck7 je ;)

Ja sam zadnjih par dana odigrao TWD sezone 1 i 2, Day of the tentacle i Grim Fandango. Malo sam avanturisticki raspolozen zadnjih dana :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #538 : 22. Siječanj, 2017., 17:09 »
Znam da ck je, igrao sam sa njim BF4 par puta.

Bilo bi dobro kad izade ovaj novi Ghost Recoon Wildlands da nas se spoji cetvero pa da igramo u co-opu.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #539 : 22. Siječanj, 2017., 21:05 »
Hahah, Bartule crni sine, napokon se vraćaš :) Još uvijek se igra Bf4, Killzone i Doom online. Razmisljam da opet instaliram i Uncharted 4 i probam malko multiplayer. Mora se nabaviti i BF1 al im nedam 1100 kn, nikako. A Ghosts me zanima, čini mi se puno bolje od Divisiona tako da bi se moglo probati.
Diskach uživa koliko vidim  :hug


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9