HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393496 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #570 : 10. Veljača, 2017., 15:24 »
Bloodborne,kakva igretina,svijet koji su stvorili mi je kao da su mene pitali sta kako :) iako mi je ds sustav borbe bolji jer je laksi bb mi je generalno bolesnija igra i jos uvijek najjaci naslov koji sam odigrao na pleyki.
Sad napokon na telki pristojne velicine igram i totalno drugaciji dojam.Iako je treci prelaz okruzenje me ne prestaje odusevljavat.Srecom prije sam falio neke side questove i neke lokacije al sad se ide istrazit svaki kutak.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #571 : 10. Veljača, 2017., 17:50 »
Ja sam ga krenuo igrat i prestao tamo negdje kraj onog lika sa strojnicom. Trebalo mi je dobrih 10 sati da dodem do njega. Inace odlicna igra, planiram je prjec do kraja, samo neznam kada.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #572 : 10. Veljača, 2017., 20:32 »
Battlefield 1 MP
Rank 40   :clap:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #573 : 10. Veljača, 2017., 22:15 »
Ja sam ga krenuo igrat i prestao tamo negdje kraj onog lika sa strojnicom. Trebalo mi je dobrih 10 sati da dodem do njega. Inace odlicna igra, planiram je prjec do kraja, samo neznam kada.

BB je meni perverzija,a nikad ga nisam ubio,dodjeram ga do blizu smrti i uvijek kreten dodge napravi blizu ivice ja ga udarim i odleti dole :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #574 : 14. Veljača, 2017., 06:25 »
Uncharted 4 napokon, odlična igra kao šta sam i očekivao  :ave:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #575 : 17. Veljača, 2017., 20:41 »
Uncharted 4 napokon, odlična igra kao šta sam i očekivao  :ave:
ja taman jucer dobia Uncharted 4 za rodendan  :clap:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #576 : 24. Veljača, 2017., 22:28 »
FIFA 17
-uzeo sam PES čim je izašao, sada naletio na super cijenu FIFE (144 kn), pa da odigram i to.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #577 : 24. Veljača, 2017., 22:33 »
Pes je smor,vec 5-6 godina samo fife cesljam

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #578 : 26. Veljača, 2017., 22:10 »
Far cry primal
Par sati u igri i zasad mi je losa,mucim se i tjeram da igram,trcim od misije do misije necel me igra zaintrigirat al nista od toga.Doslovno preslikan prosli fc s mele mehanikom i to je to.Ako se nesto drasticno ne promjeni u par misija batalim ovo.A glupan kod frenda bio i kontam se izmedju sniper4,b1 il prinal i ovo govno posudim.

Bloodborne
Iako sam je presao igram one chalice dungeons,zasad jako zadovoljan,mislio sam da su to ubacili reda radi al jako kvalitetno uradjeno i zanimljivo.Cak su i bossovi solidni.Dugo cu jos cesljat bb :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #579 : 26. Veljača, 2017., 23:36 »
Završio sa Uncharted remaster trilogijom i mogu reći da sam jako zadovoljan.
Prvi dio je malo mlak, doduše ima već koju godinu, ali svejedno zanimljiv. Drugi i treći nastavak su pravi blockbusteri, sa odličnim i pamtljivim scenama. Pogotovo treći  i onaj dio u avionu, stvarno odlično.
Trenutno igram četvrti nastavak, i iako nisam još završio, shvaćam zašto je po mnogima GOTY.
Vidi se veliki napredak od prošlih nastavaka i veliki utjecaj od TLOU.
Gluma, dijalozi, animacije, Izraz lica likova u pojedinim scenama gdje se točno na njihovoj faci mogu pročitati emocije i što trenutno misle. Zbog takvih nekih stvari volim "filmske" linearne igre.
Grafika je fenomenalna iako igram na hd ready tv-u ( znam znam, vrijeme je za upgrade  :D )
Možda se nekim igračima koji vole open world igre neće svidjeti zbog svoje linearnosti.
Sve u svemu, odličan serijal i osobno ga preporučam svima  :thumbs:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #580 : 27. Veljača, 2017., 20:30 »
Kad sam se selio posijao dishonored 2,upalio je doslovno nisam.Eh sad mi se igra nekakav stealth naslov pa se mislim izmedju deus exa i dishonored 2.Ima li netko da je presao obje igre i sta bi po njemu bolje bilo pokupit.Za deus ex citam da je jako kratka,prica losa,to me odmah odbija...nekako imam osjecaj da dishonored ima puno bolji replay value...

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #581 : 27. Veljača, 2017., 22:45 »


Počinje moja Bloodborne avantura :D Vjerujem da će biti jedna od najboljih igara koje sam igrao  :hug

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #582 : 27. Veljača, 2017., 23:44 »
BB je vrh,ja nikako da prestanem,na ng sam al opet sibam i uzivam i patim se u isto vrijeme.Doduse odradjujen neke questove drugacije i malo sam se vise okrenuo onim chalice dungeons koje su me iznenadile,bossovi zanimljivi,dosta novih neprijatelja kvalitetan dodatni sadrzaj.Sve u svemu spremi se za vrhunsku avanturu.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #583 : 28. Veljača, 2017., 06:55 »
Konacno nabavio Uncharted 4! Igra mi je odlicna i poprilicno zanimljiva.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #584 : 01. Ožujak, 2017., 22:19 »
    
Final Fantasy XV
-moj prvi kontakt sa FF svijetom i za sada (uvodni dio igre) mi se sviđa

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9