HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393386 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #750 : 04. Studeni, 2017., 20:58 »
Zavrsio Witcher 3,DLC-ove sam ostavio za nekad kasnije jel zelim nesto drugo odigrat.Imam par naslova koji sjede pa da ih barem jednom predjem.

Zapoceo Dishonored 2 I ne znam zasto al nije mi sjela ni sekunde.
Tjeram se da igram u nadi da ce postat zanimljivije al nula bodova.
Kretanje mi je nekako cudno,borba I moci me ne zanimaju jel idem na no kill prelaz.
Stephen Russell kao Corvo je nula bodova,dosta prosjecno,lik je razbio s voice actingom u Thiefu dok je ovdje jako prosjecno.

Doom na ultra tezini,dosao sam jako blizu kraja pa odustao,sada sam opet iz pocetka krenuo tko ga jebe svakako je prezabavan :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #751 : 08. Studeni, 2017., 19:05 »
Nisam bas redovan forumas,mozda ima i adekvatna tema za ovu igru sto cu da spomenem,ali ajde ovde cu...

Igram ovih dana Assasins Creed Origins i stvarno sam odusevljen. Na oko 100 sati gempleja sam,a imam jos brdo toga za uraditi.

Drugi deo mi je i dalje najbolji,ali Origins mi je odmah sledeci na listi u Asasins Creed serijalu.
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2017., 19:08 aleksandrinjo96 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #752 : 08. Studeni, 2017., 19:23 »
Šta si ti svaki dan po 8h peglao tu igru?!?


Radiš nešto drugo ili samo igraš?  :hiha:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #753 : 08. Studeni, 2017., 19:48 »
Pa otprilike toliko,nekad manje,nekad vise...

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #754 : 09. Studeni, 2017., 09:50 »
Zanimanje: igrač u punom radnom vremenu. :D ^^

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #755 : 09. Studeni, 2017., 13:11 »
Hah,pa dobro... Ja nemam sta da radim dok ne padne mrak da odem malo do grada.
Preko dana su predavanja na fax na koja ne idem,tako da ono... Po ovom hladnom vremenu sam uglavnom kuci i potrefilo mi se sad da rokam ovaj Asasin :D .Da je leto,druga bi se pesma pevala :D

Nekima je glupo to da priznaju,meni nije hah :D

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #756 : 10. Studeni, 2017., 09:34 »
Aj dobro. Nisam jedini koji je natukao, evo 90 sati u Assassins creed originsu... Kako rek'o, pegla se po AC: Origins. Nevjerojatna igra!  Neznam kako drugi, ali ja  jednostavno ne mogu na miru odjahati od točke A do točke B ako pri tome ne skrenem 333 puta. Valjda prvi put otkad igram ovaj serijal UOPĆE ne koristim  fast  travel opcije. Baš mi je gušt staviti Bayeka na autopilot, upaliti eagle view i sa Senuom istraživati teren. Tko se sjetio ubaciti ovakvu mehaniku, svaka mu dala!

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #757 : 10. Studeni, 2017., 19:41 »
Uz konstantno napcavanje u Battlefield 1, nabavio sam si CoD Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered, malo sam isprobao ove besplatne Wormse, igram laganini Shadow of Mordor (prvi dio) i uzeo Deadpoola za siću...a vremena ni za lijeka  :fpalm:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #758 : 10. Studeni, 2017., 23:28 »
Dishonored 2,presao na low chaos dok sada koljem sve,igra je debelo zanimljivije ovako,jos na game plus ostanu stare movie nadogradjene,teski kaos.

Puno puno je zabavnije iza sebe masu leseva ostavljat nego se sunjat ko jazavac :)

Doduse samo je pitanje koliko dugo ce mi drzat paznju jer ne volim stealth igre igrat na ovaj nacin.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #759 : 11. Studeni, 2017., 00:23 »
Dishonored 2,presao na low chaos dok sada koljem sve,igra je debelo zanimljivije ovako,jos na game plus ostanu stare movie nadogradjene,teski kaos.

Puno puno je zabavnije iza sebe masu leseva ostavljat nego se sunjat ko jazavac :)

Doduse samo je pitanje koliko dugo ce mi drzat paznju jer ne volim stealth igre igrat na ovaj nacin.

Naravno da je bolje, prvo sve poubijaš ko Corvo, pa Emily, pa onda stealth kad ti dodje gušt.
Dishonored 2 je izvrsna igra

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #760 : 11. Studeni, 2017., 01:33 »
Dishonored 2,presao na low chaos dok sada koljem sve,igra je debelo zanimljivije ovako,jos na game plus ostanu stare movie nadogradjene,teski kaos.

Puno puno je zabavnije iza sebe masu leseva ostavljat nego se sunjat ko jazavac :)

Doduse samo je pitanje koliko dugo ce mi drzat paznju jer ne volim stealth igre igrat na ovaj nacin.

Naravno da je bolje, prvo sve poubijaš ko Corvo, pa Emily, pa onda stealth kad ti dodje gušt.
Dishonored 2 je izvrsna igra

A presao sam je stealth no kill,al je bilo sa detekcijom pa se isparim,kad im se smiri status ponovo sunjanje :) iskljucio sam HUD al super je sto ima zvuk kad te vide pa se po zvuku mozes orjentirat jel te cuvar vidio ili ne.Nisam ghost odradio jer jednostavno na very hard detekcija je ajme,krajickom oka te uhvate malo,gotovo.Nisam imao zivaca,do trece misije je nekako I islo  ali nakon toga nema sanse.

Dobra je igra al opet ocekivao sam vise.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #761 : 11. Studeni, 2017., 10:37 »
Napokon uzeo cod ww2 ako neko igra slobodno me add pa zajedno bacimo zombie

 

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #762 : 11. Studeni, 2017., 23:18 »
Infamous second son i Battlefield 4

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #763 : 12. Studeni, 2017., 22:51 »
Rasturio Witcher-a sveukupno 211 sati, igrao na DeathMarch težini ništa posebno teško,  redovnim skupljanjem dijagrama za mačeve i potione ide k'o podmazano.  Unaprijedio sam Signe dok  ostalo nisam jer nisam imao više SP-ova. Skupio sve mastercrafted uniforme iz svih škola i napravio ih, od grandmastera jedino Wolven school gear.
Od pičoka izabrao Yen koja doðe u B&W ekspanziji kod Geralta i po cijeli dan leži na nekakvoj klupi. Glupost je što je nemožeš vodit sa sobom da ti pomaže u obavljanju bar nekih misija.
Sve u svemu jako dobra single player igra da je bar više ovakvih RPG-ova.
Imao bi nekih sitnih zamjerki ali ništa strašno. Nisam imao volje na new game plus jer kad se sjetim svih onih neotkrivenih lokacija posebno na Skellige odmah mi ubije volju za prelaženjem.
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2017., 20:18 Kegdon »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #764 : 13. Studeni, 2017., 13:05 »
Assassins Creed Origins, navukla me igra skroz... malo igram, malo sam u turističkom obilasku :-)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9