HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 392303 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1110 : 19. Svibanj, 2019., 22:13 »
Rocket League igram i WRC7.
Razmisljam uzet PUBG i nesto u stilu Assasins C Odyssey.

Ima netko kakav savjet sto se PUBGa tice i Odysseya?

Ako igra jos netko RL i da igra competitive, neka ke slobodno doda. Ja sam presao s PCa gdje imam oko 4000 sati.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1111 : 20. Svibanj, 2019., 09:54 »
Red dead redemption 2

Tek sam par sati u igri ali za sada jako zadovoljan,grafika je brutalna,napuhavanje sasvim solidno,svijet prekrasan.Samo me smeta što se lik kreće kao tenk ali ono valjda se priviknem.Tek sam počeo pa ne mogu neke dublje dojmove dobaciti ali kada utučem 20 ili više sati bacim malo opširnije dojmove.Vec vidim da će mi trebati brdo sati da je prekucam pa postoji strah da će mi u nekom trenutku debelo dosaditi ali vidjet ćemo još :-)

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1112 : 20. Svibanj, 2019., 15:38 »
Days gone. Zavrsio pricu nakon 30+ sati , ostale mi jos horde i neki collectiblesi.
Najbolja zombi igra kaj se mene tice.
Jedva cekam da dode survival mode u 6. mjesecu da vidimo taj survival mode.
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1113 : 20. Svibanj, 2019., 16:55 »
Red dead redemption 2

Tek sam par sati u igri ali za sada jako zadovoljan,grafika je brutalna,napuhavanje sasvim solidno,svijet prekrasan.Samo me smeta što se lik kreće kao tenk ali ono valjda se priviknem.Tek sam počeo pa ne mogu neke dublje dojmove dobaciti ali kada utučem 20 ili više sati bacim malo opširnije dojmove.Vec vidim da će mi trebati brdo sati da je prekucam pa postoji strah da će mi u nekom trenutku debelo dosaditi ali vidjet ćemo još :-)

Samo misije i side misije imaš kaj raditi 60+ sati.
Za platinu mislim da treba puno sreće (tipa da te napadnu grizliji 13 puta), walkthrough i nekih 200 sati više manje. Challenge i njihovo dugotrajno rješavanje neću ni spominjat, to je vačjda još 50 sati samo.
Ja nikak nemogu nać dvije životinje, mislim da sam ih propustio na onom otoku. Debilno je što se ne možeš vratiti i što igra ubije lika/potopi čamac kad god doješ do nevidljivog zida. Glupost.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1114 : 20. Svibanj, 2019., 20:56 »
Sniper 3 GW - uopće nije tako loša igra, čak je jako zabavna tko voli taj žanr. Ali da ima bagova, ima hrpetinu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1115 : 21. Svibanj, 2019., 04:56 »
Jup, dosta je dobra, evo mojih dojmova kad je igra bila aktualna...


Sniper: Ghost Warrior 3 - Sjajna gameplay mehanika, općenito osjećaj snajpanja i živjeti živog jednog snajperiste iza neprijateljskih linija je odlično dočaran. No mlaka priča, neuvjerljiva prezentacije iste, loši likovi i praznina predivne Gruzije nisu me nešto oduševili. No nekakve loše dojmove iz kampanje popravila su oba vrhunska DLC-a u kojem smo dobili još fenomenalnih oružja. Dobre misije i atmosferičnost igre uz još neke dobre stvari ipak spašavaju ovu igru iz osrednjosti.
 73/100

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1116 : 21. Svibanj, 2019., 05:23 »
Red dead redemption 2

Tek sam par sati u igri ali za sada jako zadovoljan,grafika je brutalna,napuhavanje sasvim solidno,svijet prekrasan.Samo me smeta što se lik kreće kao tenk ali ono valjda se priviknem.Tek sam počeo pa ne mogu neke dublje dojmove dobaciti ali kada utučem 20 ili više sati bacim malo opširnije dojmove.Vec vidim da će mi trebati brdo sati da je prekucam pa postoji strah da će mi u nekom trenutku debelo dosaditi ali vidjet ćemo još :-)

Samo misije i side misije imaš kaj raditi 60+ sati.
Za platinu mislim da treba puno sreće (tipa da te napadnu grizliji 13 puta), walkthrough i nekih 200 sati više manje. Challenge i njihovo dugotrajno rješavanje neću ni spominjat, to je vačjda još 50 sati samo.
Ja nikak nemogu nać dvije životinje, mislim da sam ih propustio na onom otoku. Debilno je što se ne možeš vratiti i što igra ubije lika/potopi čamac kad god doješ do nevidljivog zida. Glupost.

Platinu neću ganjati definitivno jer tko će sve one životinje pronaći,kartice od pljuga,plus lov,nemam volje.Gledat cu te stvari raditi dok su zanimljive kad postanu smor odjebat ih :-)

Legero igram jer je svijet ludilo,r* je doktorirao otvoreni svijet,random susreti,side misije,vrh vrh i vrh.

Dijalozi u kampu,voice acting,da nije sjajnog witcher dlc-a Blood & wine vec bi sada rekao da mi je rdr najbolja igra ikad.Ali to cemo jos vidjet.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1117 : 22. Svibanj, 2019., 18:08 »
Rdr2 online, skroz je ok iako ponekad izbaci iz igre. Jedino mi nije jasno zašto misije ne prelazim sa svojim konjem nego nekim random koji mi daju, i koji nevalja. Jako mi je kad priđeš misiju pa pobigneš na tuđem konju i odma ti stave bounty za konjokradicu 😂😂

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1118 : 23. Svibanj, 2019., 21:03 »
Payday 2: Crimewave Edition
Ovo sam rokao na PC kao manijak, sada uzeo iz fore na PS4.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1119 : 28. Svibanj, 2019., 12:07 »
Rdr2 online, skroz je ok iako ponekad izbaci iz igre. Jedino mi nije jasno zašto misije ne prelazim sa svojim konjem nego nekim random koji mi daju, i koji nevalja. Jako mi je kad priđeš misiju pa pobigneš na tuđem konju i odma ti stave bounty za konjokradicu 😂😂

Neznam kako ti se to događa? Uvijek imam svog konja, misija ili free roam. Doduše bio je prije par mjeseci bug s konjima, ali to su ispravili...

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1120 : 31. Svibanj, 2019., 15:08 »
Malo kasnim ali nema veze. Napokon nabavio DS2 kad je bio na popustu da kompletiram SoulsBorne kolekciju. Mislim da sam već negdje pri kraju glavne igre i jako sam zadovoljan. Lično mi je za nijansu slabija od ostalih igara iz franšize ali i dalje fantastična igra. Preporuka svima koji su fanovi Soulsa da nikako ne preskakaju  :thumbs:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1121 : 03. Lipanj, 2019., 11:58 »
Za vikend platinirao Days Gone, sad ću se bavit čišćenjem gaming zaostataka dok ne izađe CTR :)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1122 : 08. Lipanj, 2019., 09:09 »
Rocket League Competitive

Jel ima netko da igra aktivno Rocket League?

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1123 : 21. Lipanj, 2019., 22:25 »
Crash Team Racing Nitro-Fueled
Pojas svezan, lets go!
 :clap:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1124 : 21. Lipanj, 2019., 23:43 »
I kod mene je povratak u starija vremena uz CTR <3  Za sada - odličan! Pogođena atmosfera totalno...

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9