HCL.HR

The Last of Us: Remastered

  • 89 Odgovora
  • 31907 Hitova
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #75 : 16. Listopad, 2015., 09:28 »
Imas na ps storu za 130ak kn ( dobis popust radi ps+ ) tako da ako si u mogucnosti uzmi ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #76 : 16. Listopad, 2015., 09:49 »
Jel to sad neka akcija ili? Zadnji put kad sam gledao bilo je 300 kn i bez ikakvog ps plus popusta.

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #77 : 16. Listopad, 2015., 14:35 »
Na ps store 25. 09. kupio za 135kn (imam ps+), a sad nisam gledao jeli još ta cjena.

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #78 : 16. Listopad, 2015., 14:56 »
ja sam gledao prije nekih tjedan dana , tada je jos bila ta cijena.

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #79 : 16. Listopad, 2015., 18:21 »
Sada je opet 299kn na ps store
BR disk verzija je kod nas 399kn, a u The game colection 20 funta.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #80 : 16. Listopad, 2015., 19:43 »
e jeb... prošla baba s kolačima.

*

sima123

  • n00b
  • 3
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #81 : 18. Listopad, 2015., 15:17 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #82 : 18. Listopad, 2015., 18:18 »
Imate ovde za 13 dolara key
http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/

Jel to čemu, ima tko iskustva, dal radi na EU PSN-u..gledam recenzije i nekako je pola pola, da su super i da nisu super. A već je vrijeme da nabavim The Last Of Us..... :kava:

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #83 : 19. Listopad, 2015., 00:24 »
Ja sam kupio svoj kod na g2a za US jer ionako imam i taj račun uz HR. Mislim da sam platio oko 150 kn.

A na US ima dosta dobrih naslova po 20$ i svako malo neke akcije, a da nespominjem da su AAA igre 60$ = oko 400 kn.

Samo tražim nekoga da zajedno samnom koristi taj US račun, i znam da je "zabranjeno" pričati o gamesharingu, ali ja ionako neželim nekog koga ne poznajem osobno i sa kim sam dobar.
« Zadnja izmjena: 19. Listopad, 2015., 00:26 DeusNikola »
DeusNikola

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #84 : 07. Siječanj, 2019., 03:52 »
Prelazim igru drugi puta već. Ja stvarno ju pamtim kao jednu od najboljih igara, odličnog gameplaya i uvjerljivo najbolji survival od onoga kaj sam ja igral, no stvarno sam zaboravio baš da je tolko dobra. Tolko savršen gunplay, mehanika borbe i stealtha. Stvarno mi je neizmjerno žao da nikako nisu mogli spatchat AI od naše Ellie u tim stealthy trenucima igre. Baš mi ubije često nestvarno savršenu imerziju. Upravo prošao winter dio igre koji mi je i nekako najdraži mislim. Totalno sam spreman na PART II.







Vratile se sve one emocije od prvog prelaska, pogotovo kako vrijeme u igri odmiče, a odnos Ellie i Joela raste iz sekvence u sekvencu...











Naravno u drugom prelasku ispravljam grešku iz prvog kada sam igrao u Listen modu.
Prošlo je već pet godina neugodnog posta od zadnjeg prelaska i igra je i dalje masterpiece; doslovce jedna jebena mana (doduše poprilična).
ND; majstori zanata svoga...

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #85 : 16. Siječanj, 2019., 10:20 »
Ovo ću morat još jednom odigrat, a nikako da se stigne...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #86 : 18. Ožujak, 2019., 10:08 »

Zaboravio po prelasku dat neki završni closure nakon drugog prelaska. Joel i Ellie su jedna posebna priča. Joel ne priča o sebi, svojoj prošlosti, nema emocije, pun je cinizma i trudi se odbiti bilo kakvo emocionalno vezivanje zbog straha i traume koju je proživio na početku igre. Dan danas me fascinira koliko je savršeno priča prezentirana i koliko su njeni aspekti duboko ukorjenjeni u kompleksno razrađenu fabulu. Joel je takav kakav je, jer sigurno nebi preživio 20 godina u svim tim uvjetima da je malo popustio sa tog svog surovog puta. U drugom prelasku sam doživio emotivnije i dublje taj odnos koji iz nepovjerenja, arogantnosti i manjak empatije, postepeno napreduje i tu posebno mi se stvara povezivost s likovima. Na lijep, suptilan način igra u usputnim čavrljanjima između Joela i Ellie nam daje dubinu i stvara nevjerojatno "opipljivu" osobnost sa sjajno odrađenim dijalozima. Igra danas, šest godina nakon izlaska na PS4 PRO izgleda i dalje prekrasno. Ima par trenutaka u igri, gdje se vidi starost igre, no i za deset godina, će igra dobro izgledati. Najviše zbog fenomenalnog kretanja, motion caputre-a, glume likova. Isplati se otić na YT i pogledat par sati kako su radili i snimali u igri, jako zanimljive tehnike koristili i rezultat je jedna od najboljih igara generacije.

Gunplay, mehanika borbe, šuljanja; sve top notch. Toliko prirodno da ispada vizualno jako realno.
I dan danas nemogu prežaliti loš kod za stealth naše Eliie, koja razbija i ubija imerziju u pojedinim trenucima igre.
Žao mi je samo što su omogućili listen mod u igri; to sranje treba izbacit iz ovakve igre.

Igra je prekrasno putovanje, figurativno i doslovno; obožavam taj stvarni osjećaj da putujemo s tim likovima, a ne da igramo chaptere u igri.
I dan danas neznam koji element igre mi je najdraži, jer je to kohezija svega, poput najfinijeg soufflea.

Strah me i pomisliti na šta će ličit PART II; but can't wait...













Jedina stvar koja mi ne paše u igri, tj. uz glavnu igru je DLC. Ima dvije fora stealth dionice, ali smatram da su puno ljepše i bolje mogli prezentirat priču između Ellie i Riley. Jako mi je nekako tmuran cijeli taj DLC i kako je igra isto puna nekog tmurnog sivila, ovdje bi mi baš pasao neki kontrast tome, nekakva suprotnost. Njihov odnos mi je okej, no ništa više od toga. Nije me se emotivno dotakao nimalo. Main igru ću zasigurno prelaziti još mnogo puta, no sumnjam da ću više ikad odigrat Left Behind.
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2019., 10:10 Cole »

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #87 : 01. Travanj, 2019., 14:44 »
Odličan drugi osvrt Cole, nabrijao si me s ovih par fotkica i sa svojim souflejom  :mrgreen:

Stoji bluray...a ono godinu dana sa strane i nikak da ga instaliram. S obzirom da cu pricekat do 15.4. (plata) i tad produljit pretplatu mislim da mi je tih dva tjedna i vise nego dovoljno za rješit ovo višestruko nagrađivano dijelo ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #88 : 19. Travanj, 2019., 23:51 »
Svak svoje veselje valjda.
Ja sam vise uziva u recimo The evil within 2 nego TLOU. 
TLOU je za mene interaktivni film uz simulaciju davanja lupeske.
Mogu razumit da je nekoga dojmila prica,  svijet ili nesto trece ali gameplay mi je u toj igri nula.

Odg: The Last of Us: Remastered
« Odgovori #89 : 03. Svibanj, 2019., 11:52 »
Upravo završio dio kod capitol zgrade kad bi trebali "predat" Ellie dalje.

God damn ovaj ND baš zna udarat po emocijama.
Iako trenutno mi je i dalje top moment sami start kad izgubi malu :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9