HCL.HR

The Order: 1886

  • 251 Odgovora
  • 82832 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #30 : 18. Veljača, 2014., 12:28 »
:ave: :ave: :ave:
već se štedi :clap:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #31 : 18. Veljača, 2014., 14:08 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #32 : 18. Veljača, 2014., 14:31 »
Očekivao sam više gameplaya.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #33 : 18. Veljača, 2014., 14:53 »
Ono što me posebno raduje je to da su QTE odrađeni unutar cutscena, koje vizualno izgledaju kao i sami gameplay :hug

Osim toga, zamjetite samo mišiće lica i kretanje odjeće za vrijeme igranja, prekrasno izgleda

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #34 : 18. Veljača, 2014., 19:14 »
The Order 1886 (PS4) Gameplay ingame

Evo i videa bez ikakvih komentara, očigledno nije samo grafika dobro odrađena, zvuk je također odličan :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #35 : 18. Veljača, 2014., 19:20 »
prd. osim tog hipster settinga igra djeluje ko i bilo koji moderniji TPS, uključujući QTE i previše animacija :hiha: booooring :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #36 : 18. Veljača, 2014., 19:35 »
Znači tebi je The Last of Us dosadan :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #37 : 18. Veljača, 2014., 20:02 »
ne baš. tomb raider i uncharted da :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #38 : 18. Veljača, 2014., 20:06 »
ne baš. tomb raider i uncharted da :hiha:

....oh lord.... :chair:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #39 : 18. Veljača, 2014., 20:15 »
Sumljam :hiha: da je itko očekivao ikakvu REVOLUCIJU u TPS . Neka pucanje bude odrađeno u smislu da se oružja razlikuju i po osjećaju, ne samo po izgledu te municiji (čak mi se čini da sam vidio recoil u onom jednom videu) i da tranzicija iz zaklona u zaklon i na otvoreno funkcionira , to će biti dovoljno za  reći zanimljiv . Meni . Neki su spominjali još i destrukciju pa ono ako to bude ubačeno, očekujem i više pristupa objektivima il što god se bude moralo raditi.

Svijet i likovi su ono što će nositi igru najviše i ta filmska atmosfera, barem sam tako ja doživio to.
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2014., 20:22 snowblind »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #40 : 18. Veljača, 2014., 21:35 »
Upravo što kaže Snowblind, ovo je igra pogonjena radnjom i grafikom, nitko nije obećavao revoluciju u gameplayu.

Što se tiče oružja već vidim veliku raznolikost, od one pljuce na zračni pritisak pa do zanimljivih sticky bombi. Osim toga, spomenuto je da se sva oružja zasnivaju na modificiranom oružju iz tog razdoblja. Potvrđena je i zavidna količina destrukcije, iako to nismo imali prilike vidjeti u ovom videu. Nez jel' tko primjetio u video da dok lik u animaciji pregledava neko oružje za vrijeme te animacije možemo mi sami okretati oružje da ga bolje promotrimo.

Što se tiče Tomb Raider/Uncharteda, sve ima svoju publiku :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #41 : 18. Veljača, 2014., 21:42 »
bilo bi u redu da se pojavi nešto što nije gurano radnjom i grafikom (ne kužim hype toliki, ima ga i u ovom topicu nekako puno), ali DOBRO, svjež je next gen =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: The Order: 1886
« Odgovori #42 : 18. Veljača, 2014., 21:47 »
bilo bi u redu da se pojavi nešto što nije gurano radnjom i grafikom (ne kužim hype toliki, ima ga i u ovom topicu nekako puno), ali DOBRO, svjež je next gen =)

Na cemu trecem bi ga ti gurao? Pa najveci broj igraca koji igra danasnje igre je 20 i manje godina, a oni se furaju na grafu...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #43 : 18. Veljača, 2014., 21:50 »
A hype je prvenstveno radi fine grafičke pozadine, većina novinara je počela paliti atmosferu s izjavama da je ovo prva prava next gen igra i slično. O samom gameplayu je teško suditi iz 2 minute, možda nas i iznenadi nekom sitnicom, možda nas totalno razočara, no ima još dosta vremena do izlaska ove igre. Nekako mi je bezveze kategorirati ovu igru što se tiče gameplaya dok ne vidimo više, jer smo doslovno vidjeli 2 napucavanja i quick time event. Ono što mogu reći je da fino izgleda. Setting mi se čini zanimljiv, treba vidjeti kakva je priča.

Ugl hype je i dalje tu :ementaler: I da se razumijemo, i ja sam za napredak u gameplayu, ali nitko ga ovdje nije ni obećavao, zbog toga i nisam ostao razočaran

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Order: 1886
« Odgovori #44 : 18. Veljača, 2014., 22:41 »
Eto, nas nekoliko svi 35+ sa brdo dicurlije i hype nas drzi! :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9