HCL.HR

Zbog koje bi igre kupili PS4?

  • 27 Odgovora
  • 7008 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Zbog koje bi igre kupili PS4?
« : 24. Veljača, 2013., 23:54 »
Nakon nedavne Sonyjeve konferencije vidjeli smo i prve naslove koji nam dolaze na PlayStation 4. No zanima me, zbog koje ekskluzive za PS4 bi kupili novu konzolu? Da li je to novi Grand Turismo, Uncharted, Persona, Metal Gear Solid, Fallout, Killzone, Tekken, Kingdom Hearts, Street Fighter, davno zaboravljeni serijali Dino Crisis, Parasite Eve, Dark Cloud, Syphon Filter, Crash Bandicoot ili neki novi naslovi poput The Last Guardian ili Knack? Možda remake Final Fantasy VII ili nekog drugog naslova.

U mom slučaju to bi bio novi Final Fantasy (Final Fantasy 15 ili versus 13), remake FF VII i odličan novi Tekken. Oh da, i Dino Crisis, ta igra je rulala :wildboy:

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #1 : 25. Veljača, 2013., 00:13 »
Metal Gear Solid: Ground Zeroes i Metal Gear Solid 5.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #2 : 25. Veljača, 2013., 00:36 »
GT serijala.
Killzone igara.
Uncharted serijala.
Quantic Dreams igara.
Dragulja poput Journeya.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #3 : 25. Veljača, 2013., 08:41 »
Zbog nekog oldskul resdient evila (kao re 1, 2 i 3), dino crisisa, parasite eve-a (ovo u stilu drugog nastavka)...
Uncharteda, ako bi imao mogucnost igrati i prva 3 posto nemam ps3...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #4 : 25. Veljača, 2013., 09:01 »
Da imaju pametne ljude u marketingu probali bi povuc ljude koji su odrasli uz PlayStation.

Tipa ja bi bio prvi u redu ako bi najavili nekoliko re-makeova ili nastavaka igara koje su bili kul i koje bi i danas igrao.

Recimo da naprave neku kampanju u kojoj bi na svakom gamerskom forumu otvorili topic u kojem bi korisnici napisali "zašto bi kupili PS4 i zbog koje igre", pokupe sve naslove, naprave re-make ili nastavak te tak launchaju konzolu.

Ali, realno, to se neće dogodit.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #5 : 25. Veljača, 2013., 09:15 »
a da, to bi bilo fino, ali malo vjerovatno. nezz, imaju punu kantu naslova koje ne koriste, a koji bi se sigurno dobro prodavali kad bi izašli, tipa crash ili parasite eve. ali dobro, ne odlučuje tu samo sony, iako bi svojim utjecajem mogli pokrenuti te stvari kod vlasnika licenci

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #6 : 25. Veljača, 2013., 23:16 »
Final Fantasy više nalik sedmici nego ovim novijima koji su bzvze.

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #7 : 01. Ožujak, 2013., 18:30 »
Da naprave ponovo Crash Bandicoot serijal po uzoru na prva tri djela na jedinici + Crash Team racing remake i već bi počeo razmišljati o tome kako da ga se dočepam.. :ave:

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #8 : 02. Ožujak, 2013., 11:55 »
Volio bi da se u ovoj generaciji nekako vrate sve one PS1 franzise pa cak i po stilu igranja, naravno prilagodeno danasnjem periodu. Crash bi bio super da ga naughty dog ima ali s obzirom da je activision tu nis od tog.
Novi Final Fantasy koji je na tragu starih (od 6 do 10), novi Tekken uvijek dobro dodje, Quantic dream igra, the last guardian bi bio super, knack djeluje simpatican, RIdge racer ( to je nekako pa sigurno da ce ga biti) i tako to.

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #9 : 02. Ožujak, 2013., 12:07 »
Ridge Racer? Ozbiljno?

Baš svaki RR je dosadno smeće. x[

*

s2000

  • *
  • 79
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #10 : 02. Ožujak, 2013., 12:37 »
Samo zbog GT-a ostalo me baš i ne zanima
Psn ID: balkanyou

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #11 : 02. Ožujak, 2013., 12:38 »
Ridge Racer? Ozbiljno?

Baš svaki RR je dosadno smeće. x[

Jesu, al su zabavni na taj neki goofy nacin. Sjecas se RR Type 4 i RR V za ps2, bas su mi imali neku draz. :ementaler:

Vjerojatno nostalgija iz mene :wildboy:

Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #12 : 02. Ožujak, 2013., 12:43 »
Ne znam, meni je ŠAŠAVO prvih pet minuta.
Nakon toga mi bude samo ekstremno dosadno jer su svi auti više manje isti, a igra je skroz prazna i drljava.
Nez.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #13 : 02. Ožujak, 2013., 16:33 »
Meni je RR zakon, pogotovo ovaj za 3ds, neznam bas ono gust naivna arkadna over the top voznja...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Zbog koje bi igre kupili PS4?
« Odgovori #14 : 05. Ožujak, 2013., 14:50 »
Što se mene tiče, nova igra od Quantic Dreama i Naughty Doga bi me privukla kupnji. Ali baš nešto novo, novi IP. Nemam neke posebene afinitete prema nekoj od PS ekskluziva... osim da se eventualno Crash vrati :ementaler: Mislim, privuklo bi me kupnji da se ne bavim čime se bavim pa ću ga kupit makar izašao s jednom jedinom ekskluzivom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9