HCL.HR

Budućnost PS3

  • 16 Odgovora
  • 9652 Hitova
Budućnost PS3
« : 23. Veljača, 2016., 12:13 »
AAAAAAAAAAAAAAA,igre za PS3 prestaju izlaziti  :wildboy: i mislim kupiti PS3,ne znam,ali zanima me što će biti sa PS3 i X360 jer ako se igra počnu izdavati samo za PC,PS4 i XONE,PS3 i X360 gameri na svojim konzolama neće igrati.A PS4 i XONE su skupi pa vjerojatno neće imati dovoljno novaca da kupe PS4 i XONE .

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #1 : 23. Veljača, 2016., 13:44 »
Logičan slijed događaja, igre postaju grafički napredne za staru generaciju konzola te bi samo kočile napredak igara. Ovo je vidljivo svaku generaciju, realno uskoro će izlaziti samo par sportskih simulacija i poneki zalutali metak. Stoga ako želiš igrati nove igre, onda definitivno nemoj kupovati PS3

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #2 : 23. Veljača, 2016., 23:45 »
Imaš ti mnogo igara što su izašle na ps3 od 2006 a nisi ih možda odigrao.  \:D

Sati i sati možeš potrošit u gamingu + igre su jeftinije.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #3 : 24. Veljača, 2016., 11:41 »
Preporučio bih ti kupnju PS4 umjesto PS3, ako već uzimaš friško. PS3 broji svoje zadnje dane, PS4 je u naletu, i ima vrhunskih igara s Remasteriziranom grafikom.

Dakle PS4 :)

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #4 : 01. Ožujak, 2016., 17:23 »
treba računati i na to da na PS4 treba plaćati pretplatu za PSN ako misliš igrati i multiplayer.  Ako ti nije toliko bitno igrati najnovije igre i ima puno toga što u zadnjih 10 godina nisi odigrao za PS3, slobodno uzmi tricu i igraj.   A uz to sve si možeš kupovati i stare PS2 i PS1 igre, znači ima zaista hrpa dobrih igara za odigrati na PS3.  PS4 će biti isplativo uzeti kad izbace neki novi model i još spuste cijenu..

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #5 : 01. Ožujak, 2016., 17:26 »
kupiš ps4 na njuškalu skroz novi s garancijom za 2000 kuna lol

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #6 : 04. Ožujak, 2016., 22:32 »
kupiš ps4 na njuškalu skroz novi s garancijom za 2000 kuna lol

a ja ga ko za vraga kupim mjesec dana ranije po 3300. pas mater....  :chair:

*

radmilo123

  • n00b
  • 4
Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #7 : 19. Ožujak, 2016., 12:53 »
Za ps3 će samo izlaziti fifa,pes i lego igre i mozda poneka pucačina ili vožnja ali sumnjam.

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #8 : 19. Ožujak, 2016., 14:42 »
Nažalost ne bih rekao da se za PS3 i FIFA vise isplati uzimati jer se tako malo toga mjenja zadnjih godina,recimo ja imam Fifu 15 na PS3 i kad je izasao demo za 16 skinuo sam da isprobam i uslijedio je šok viđenim znaci potpuno indentično skoro,odmah sam ugasio i nisam ni ušao vise.

*

Donat

  • n00b
  • 3
Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #9 : 27. Ožujak, 2016., 22:52 »
Imam ps4 ali i ps3 vidim da i vi imate trojku pa ako zeli ko minecraft ili neku online partiju nek mi posalje eequest.  Ps3:ID:dodzdz1234.  Ps4:ID:dodzdz

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #10 : 21. Travanj, 2016., 13:19 »
Imaš u zalagaonici Zagreb ps3 igrica ko u priči nove 70 kn po igrici.

Do kada ce igrice praviti za PS3?
« Odgovori #11 : 21. Svibanj, 2016., 18:43 »
Uzeo bih PS3,pa ako mozete da mi odgovorite na ovo pitanje?
Do kada ce praviti igre za PS3 i da li kada prave igru,oni odmah na pocetku izaberu ova ce ici za PS3 ili PS4,kako to ide?
Hvala
fuRy

Odg: Do kada ce igrice praviti za PS3?
« Odgovori #12 : 22. Svibanj, 2016., 08:36 »
Uzeo bih PS3,pa ako mozete da mi odgovorite na ovo pitanje?
Do kada ce praviti igre za PS3 i da li kada prave igru,oni odmah na pocetku izaberu ova ce ici za PS3 ili PS4,kako to ide?
Hvala

Nijedna nova igra se danas osnovno ne planira za PS3, već prvenstveno za PS4, no neki ipak odluče tu i PS3 verziju uklopit paralelno s PS4 ukoliko nije nešto pretežito hardverski orijentirano, većinom jeftiniji downloadable naslovi. Odluka se radi po individualnom naslovu, nema tu neke zacrtane prakse i nema te nove igre koja će biti isključivo za PS3 a ne za PS4. Neki se odluče na to, neki ne, no sve ih je manje i manje i ne očekujemo više nove naslove za PS3. Ako hoćeš igrat nove igre kupi PS4, ako želiš igrat naslove prošlih 10 godina onda PS3. Remasteri poput The Last of Us, Uncharted collection, God of War, Heavy Rain itd osiguravaju da kupnjom PS4 nemožeš promašit, jer sve najbolje stvari su tak i tak ponovo izdali za PS4, osim ako naravno ne planiraš isključivo kupovat jeftino. U tom slučaju možeš samo na prastaro ciljat.

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #13 : 22. Svibanj, 2016., 11:20 »
PS4 je next gen konzola no PS3 prosječnom gameru koji je propustio tu eru igara itekako ima što za ponuditi.

Postao sam vlasnik PS3 prije nekih godinu dana,dotada nisam uopće posjedovao nikakvu konzolu već sam bio PC gamer, I sada trenutno uživam u jeftinim naslovima koje mogu kupiti za nekih 20-50 kuna,sa itekako pristojnom grafikom i satima i satima zabave+ podrška za internet i online igranje.

Ukoliko se brzo zasitite konzola i igara,nemate pretjerani višak vremena za igranje,imate manjak novca a željeli bi odigrati kvalitetne naslove sa dosta dobrom grafikom uzmite PS3!

Odg: Budućnost PS3
« Odgovori #14 : 22. Svibanj, 2016., 14:21 »
Onda definitivno PS3?
Nisam mozda 2 sata proveo na PS3,igrajuci dvije igree...
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9