HCL.HR

Dilema - PS4 Pro vs X1 X

  • 16 Odgovora
  • 11541 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« : 24. Siječanj, 2018., 16:38 »
Pozdrav škvadro.

Upadoh u dilemu pa bih volio cuti jos neko misljenje.
Imam ponudu da zamijenim svoj X1S uz doplatu od 300 eura za X1 X.
Medjutim sad se mislim da zadrzim X1S i kupim jos PS4 Pro za novac koji sam planirao uloziti u X model.

Sta bi vi uradili i zbog cega?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #1 : 24. Siječanj, 2018., 18:27 »
Jedina dilema ti mogu biti igre, odnosno postojeće i nadolazeće ekskluzive. Obje konzole su 4K, dobro Pro nije pravi, odnosno ovisno o igri dok je X snažniji, ali sve opet sve svodi na igre. Multiplatform naslovi neće biti značajno bolji na jednoj ili drugoj konzoli.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #2 : 24. Siječanj, 2018., 18:49 »
Uzeo bi si Ps4 pro

Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #3 : 24. Siječanj, 2018., 18:57 »
Ps4 pro

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #4 : 24. Siječanj, 2018., 19:12 »
Ma ova druga solucija definitivno. PS4 Pro i X nisu tako daleko, a ovako dobivaš pristup i biblioteci i Microsoftovih i Sonyjevih ekskluziva. Plus, uz PS4 Pro imaš 4K gaming ako je to na što ciljaš, možda ne toliko oštar u svakom pogledu kao Xbox One X, ali ne ni jako daleko.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2018., 19:37 »
Ma ova druga solucija definitivno. PS4 Pro i X nisu tako daleko, a ovako dobivaš pristup i biblioteci i Microsoftovih i Sonyjevih ekskluziva. Plus, uz PS4 Pro imaš 4K gaming ako je to na što ciljaš, možda ne toliko oštar u svakom pogledu kao Xbox One X, ali ne ni jako daleko.

I moje misljenje polahko ide u tom pravcu. Ja sam XBoxom prezadovoljan, medjutim kopkaju me Uncharted kao ekskluziva i PES zbog mogucnosti custom fileova. 4K mi je u glavi jer imam fantastican 4K TV, idealno bi bilo da mi neko pozajmi na par sati obje konzole da vidim razliku u 4K izmedju ove dvije konzole.

Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2018., 19:58 »
Ne vidim dilemu - PS Pro, dobivaš puno fantastičnih ekskluziva po sad jako niskoj cijeni, a Xbox već imaš.

Nekoliko mojih poznanika, inače hard-core PC stariji igrači su kupili PS Pro iz tri razloga - jer je jeftin pa mogu a imaju 4k TV, jer žele probati HZD i Uncharted na 4k i jer izlazi RDR2 kojeg "nema šanse da propuste"  :chair:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #7 : 26. Siječanj, 2018., 21:40 »
Hvala svima na pomoci, dilema rijesena. Kupljen PS4 Pro za 320 eura, nov, Sancta Domenica. Našao tipa u oglasniku koji ju uzeo na rate prije 2 dana i neraspakovanu prodaju za kes ispod cijene ?!?! Inače je u Sancta Domenici 799 KM na akciji (oko 410 eura). Prezadovoljan poslom, uskoro javim dojmove.

Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #8 : 28. Siječanj, 2018., 20:42 »
Uradio si dobro. PRO je po meni bolja konzola, istina hardverski slabija ali ne značajno, ionako za vrijeme gameplaya nećeš obraćati pažnju na neke detalje gdje bi X eventualno imao prednost tako da nije bitno, PRO je sposoban pružiti sami vrhunac gaminga i vizualno i što se tiče igara, samo pogledaj sve te ekskluzive. A miran si za budućnost, PS5 ne vjerujem da će uskoro.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #9 : 28. Siječanj, 2018., 23:32 »
Uradio si dobro. PRO je po meni bolja konzola, istina hardverski slabija ali ne značajno, ionako za vrijeme gameplaya nećeš obraćati pažnju na neke detalje gdje bi X eventualno imao prednost tako da nije bitno, PRO je sposoban pružiti sami vrhunac gaminga i vizualno i što se tiče igara, samo pogledaj sve te ekskluzive. A miran si za budućnost, PS5 ne vjerujem da će uskoro.

I moje razmisljanje je otislo u tom pravcu. Prezadovoljan sam, sad sam na slatkim mukama, ne znam sta bih igrao :) Obje konzole imaju svoje specificnosi, mislim da je ovo idealan spoj.

Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #10 : 29. Siječanj, 2018., 20:16 »
Hvala svima na pomoci, dilema rijesena. Kupljen PS4 Pro za 320 eura, nov, Sancta Domenica. Našao tipa u oglasniku koji ju uzeo na rate prije 2 dana i neraspakovanu prodaju za kes ispod cijene ?!?! Inače je u Sancta Domenici 799 KM na akciji (oko 410 eura). Prezadovoljan poslom, uskoro javim dojmove.

Čestitam. Ja kad sam vidio U4 na PS Pro i nekom 4K TV-u od 163 cm ostao sam ukopan, a nije da nisam vidio ništa do sad. Svaka čast PC-u i monitoru ali ovo je dva metra u 4k.

Btw, tako je najbolje kupiti. Frajer kupi neki mob i PS4 i iduće tri godine otplaćuje 200 kn (bez tel računa), a za PS Pro odmah dobije 2.000 kn - za prosječnog građanina RH posao stoljeća  :piva:
Srećom i za nas win-win  :loludara:
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2018., 20:19 toma_hr »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #11 : 29. Siječanj, 2018., 21:44 »
Hvala svima na pomoci, dilema rijesena. Kupljen PS4 Pro za 320 eura, nov, Sancta Domenica. Našao tipa u oglasniku koji ju uzeo na rate prije 2 dana i neraspakovanu prodaju za kes ispod cijene ?!?! Inače je u Sancta Domenici 799 KM na akciji (oko 410 eura). Prezadovoljan poslom, uskoro javim dojmove.

Čestitam. Ja kad sam vidio U4 na PS Pro i nekom 4K TV-u od 163 cm ostao sam ukopan, a nije da nisam vidio ništa do sad. Svaka čast PC-u i monitoru ali ovo je dva metra u 4k.

Btw, tako je najbolje kupiti. Frajer kupi neki mob i PS4 i iduće tri godine otplaćuje 200 kn (bez tel računa), a za PS Pro odmah dobije 2.000 kn - za prosječnog građanina RH posao stoljeća  :piva:
Srećom i za nas win-win  :loludara:

Hvala, hvala :)

PS4 Pro izbacuje fenomenalnu sliku na moj 65"4K TV, ono bas me odusevilo.

A te likove ja vrebam i ne razumijem njihovu logiku, ali sto kazes dobro po nas :D Za ovaj novac sam mogao uzeti obicnu 1TB konzolu, ovako ispade odlicno. Jos danas uzmem PS+ 12 mjeseci za 54 dolara i sad sam miran. Dodam te na PS4 pa mozda sta da odigramo :D

Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #12 : 29. Siječanj, 2018., 22:06 »
Hvala svima na pomoci, dilema rijesena. Kupljen PS4 Pro za 320 eura, nov, Sancta Domenica. Našao tipa u oglasniku koji ju uzeo na rate prije 2 dana i neraspakovanu prodaju za kes ispod cijene ?!?! Inače je u Sancta Domenici 799 KM na akciji (oko 410 eura). Prezadovoljan poslom, uskoro javim dojmove.

Čestitam. Ja kad sam vidio U4 na PS Pro i nekom 4K TV-u od 163 cm ostao sam ukopan, a nije da nisam vidio ništa do sad. Svaka čast PC-u i monitoru ali ovo je dva metra u 4k.

Btw, tako je najbolje kupiti. Frajer kupi neki mob i PS4 i iduće tri godine otplaćuje 200 kn (bez tel računa), a za PS Pro odmah dobije 2.000 kn - za prosječnog građanina RH posao stoljeća  :piva:
Srećom i za nas win-win  :loludara:

Hvala, hvala :)

PS4 Pro izbacuje fenomenalnu sliku na moj 65"4K TV, ono bas me odusevilo.

A te likove ja vrebam i ne razumijem njihovu logiku, ali sto kazes dobro po nas :D Za ovaj novac sam mogao uzeti obicnu 1TB konzolu, ovako ispade odlicno. Jos danas uzmem PS+ 12 mjeseci za 54 dolara i sad sam miran. Dodam te na PS4 pa mozda sta da odigramo :D
Dodaj mene ako želiš, nick: Sardi123211  ;)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #13 : 12. Veljača, 2018., 20:27 »
Prodao sam X1S za dobre novce, sada idem i na X1X. Potrosicu citav budzet za duzi period sto se tice igara, ali uspjecu objediniti dvije najbolje konzole na trzistu.

*

Mulic28

  • n00b
  • 1
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #14 : 13. Studeni, 2018., 17:58 »
Pozdrav, zelim sebi kupiti neku gaming konzolu (ps4 pro, novi xbox ili Nitendo Switch) ali ne znam sam za koju se odluciti.

Igrao bi na Smart TV, ne na PC-u, i imam 4k Smart TV (sto je prednost za ps4 pro). S druge strane moja supruga bi isto igrala samnom a znam da na ps4 (osim sportskih igrica) nema puno igara gdje moze 2 ili vise igraca istovremeno igrati i tu je prednost za Nit. Switch.

Volio bi cuti vasa misljenja i prednosti i mane za svaku konzolu, s obzirom da ja od ovih nabrojanih (novih serija) konzola nisam nikad igrao ni jednu.

Hvala puno unaprijed...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9