HCL.HR

Dilema - PS4 Pro vs X1 X

  • 16 Odgovora
  • 11542 Hitova
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #15 : 16. Studeni, 2018., 19:14 »
Pozdrav, zelim sebi kupiti neku gaming konzolu (ps4 pro, novi xbox ili Nitendo Switch) ali ne znam sam za koju se odluciti.

Igrao bi na Smart TV, ne na PC-u, i imam 4k Smart TV (sto je prednost za ps4 pro). S druge strane moja supruga bi isto igrala samnom a znam da na ps4 (osim sportskih igrica) nema puno igara gdje moze 2 ili vise igraca istovremeno igrati i tu je prednost za Nit. Switch.

Volio bi cuti vasa misljenja i prednosti i mane za svaku konzolu, s obzirom da ja od ovih nabrojanih (novih serija) konzola nisam nikad igrao ni jednu.

Hvala puno unaprijed...

Imam i Switch i PS4 Pro. Za jedinu konzolu moja preporuka ti je PS4 Pro (ima vrhunske ekskluzive i mogu se kupiti na dobrim akcijama na PSN Storeu a i u oglasniku ih ima poprilicno dosta sa dobrim cijenama). Switch je ok ali samo kao dodatna konzola za odigrati Nintendove ekskluzive i za gaming on the go. Switch jednostavno ima preslab hardware za AAA igre i igre su skupe kao suho zlato, a i igre su im većinom za djecu :-).
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2018., 19:20 icanic »

*

Ego547

  • n00b
  • 2
Odg: Dilema - PS4 Pro vs X1 X
« Odgovori #16 : 16. Studeni, 2018., 23:49 »
Pozdrav, zelim sebi kupiti neku gaming konzolu (ps4 pro, novi xbox ili Nitendo Switch) ali ne znam sam za koju se odluciti.

Igrao bi na Smart TV, ne na PC-u, i imam 4k Smart TV (sto je prednost za ps4 pro). S druge strane moja supruga bi isto igrala samnom a znam da na ps4 (osim sportskih igrica) nema puno igara gdje moze 2 ili vise igraca istovremeno igrati i tu je prednost za Nit. Switch.

Volio bi cuti vasa misljenja i prednosti i mane za svaku konzolu, s obzirom da ja od ovih nabrojanih (novih serija) konzola nisam nikad igrao ni jednu.

Hvala puno unaprijed...
Sve ovisi koje ekskluzive zelis igrati,jedina prednost xbox-a je sto ima forzu i malo bolju grafiku,za sve ostalo je ps4 bolji.Xbox je kod nas rijetkost tako da je razmijena igara prakticki nemoguca.Ja posjedujem ps4 pro kojeg igram na 4k tv-u i mogu reci samo rijeci hvale,pogotovo za uncharted 4 i ostale igre koje su prilagodene za ps4 pro.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9