HCL.HR

DualShock 4 problem

  • 2 Odgovora
  • 2115 Hitova
*

Maki

  • *
  • 121
DualShock 4 problem
« : 27. Listopad, 2018., 13:12 »
Dakle nedavno sam primjetio da imam problem sa DualShock 4 baterijom. Riječ je o orginalnoj verziji kontrolera koji je radio normalno gotovo od izlaska orginalne verzije konzole. Primjetio sam da baterija traje 40 minuta do sat vremena kraće nego što je prije radila. Odjednom je kraće počela trajati. Kontroler mi nije pao, niti sam ga previše punio niti sam ga punio prije nego što je trebalo. Zna li itko o čemu je riječ?
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2018., 13:15 Maki »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: DualShock 4 problem
« Odgovori #1 : 27. Listopad, 2018., 13:40 »
Svaka baterija ima svoj vijek trajanja. Isto kao i broj ciklusa punjenja. Danas se preporuča baterije držati između 40 i 60% kako bi dulje trajale/živjele. Kupiš novu bateriju na ebayu i zamijeniš ju.
Ništa novo ni čudno u "svijetu baterija".

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: DualShock 4 problem
« Odgovori #2 : 27. Listopad, 2018., 13:48 »
Svaka baterija ima svoj vijek trajanja. Isto kao i broj ciklusa punjenja. Danas se preporuča baterije držati između 40 i 60% kako bi dulje trajale/živjele. Kupiš novu bateriju na ebayu i zamijeniš ju.
Ništa novo ni čudno u "svijetu baterija".

Naravno, to da će baterija trajati manje se podrazumijeva ali mi je čudno kako se to odjednom dogodilo. Nije da je sada nakon godina trajala deset minuta manje pa onda dvadeset itd. već je eto odjednom oslabila naglo. Vidjet ću još kako će dalje držati baterija, možda je samo neka faza pa neće trebati mijenjati bateriju ili nešto slično.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9