HCL.HR

Playstation 3 ocitavanje igara problem

  • 7 Odgovora
  • 8420 Hitova
Playstation 3 ocitavanje igara problem
« : 02. Svibanj, 2015., 14:44 »
Pozdrav , u zadnje vrijeme imam problem sa Plejkom , rijec je o Fat konzoli nisam siguran koliko Gb jer joj je nadogradjivan Hard disk ... Uglavnom problem je ovakve prirode , kada upalim ps3 i stavim cd nece da  ga ocita uopste kao da ga nisam ni stavio u konzolu i nakon nekoliko prisilnih gasenja vadjenja te stavljanja cd on ga odjednom ocita i radi sve ekstra bez problema i ako izvadim cd i stavim neki drugi  opet ista situacija :fpalm:..... Da li se nekom desavalo isto i sta mi preporucujete ... Molim vas pomozite

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #1 : 03. Svibanj, 2015., 22:08 »
moguće da rikava blue ray.. meni se desavalo sve to slicno + jos kad mi je uspjelo ocitati cd kroz nekih pola sata igranja se zamrzla slika.. moze biti i do harda  .. nisam stručnjak, najbolje da odneseš na servis.

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #2 : 04. Svibanj, 2015., 09:58 »
Danas nosim na servis,  pa cemo vidjeti sta kaze

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #3 : 04. Svibanj, 2015., 17:20 »
ajde kad saznas sto je javi ;) ja svoju jos nisam odnio

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #4 : 04. Svibanj, 2015., 18:35 »
Nije valjda da imas sličan problem,  iskreno ne bi ja to ni popravljao da je konzola moja vec posudio od druga ima 8 mjeseci i nikako da mu vratim konzolu

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #5 : 05. Svibanj, 2015., 07:15 »
napiso sam identično sve + jos kada uspije ocitat nakon nekih pola sata igre pocinje mi sve slabije loadat okolinu i zamrzne se slika..

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #6 : 24. Svibanj, 2015., 19:58 »
Bio nekoliko dana na "servisu" - najjaci u mom gradu ma da je grad PUSIONA  , uglavnom nakon  sedmicu dana nisu shvatili sta je problem , odlucim se da odnesem kome da mi cipuje konzolu i lik mi objasnio da novije igre sa HDD da bi se pokrenule mora biti obicni cd ocitan , i uzme zamjeni laser i  Blu ray disk  za 50KM = 200Kn, i evo sad radi ekstra ....Objasnio mi je u cemu je problem al sad pojma nemam

Odg: Playstation 3 ocitavanje igara problem
« Odgovori #7 : 25. Svibanj, 2015., 13:38 »
i mislio sam da je blue ray.. makar u ovlastenim servisima u zgu novi blue ray za ugradnjom 800 kn.. puno previse..uglavnom hvala na odgovoru

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9