HCL.HR

Pomoć/info oko vrednovanja i prodaje PS4 Pro 500 Million Limited Edition konzole

  • 3 Odgovora
  • 3581 Hitova
Pozdrav ljudovi!
Ovo mi je prvi post ikada, pa ako sam fulao i stanicu i šumu i sve, slobodno mrdnite ili maknite post  :ave:

Naime, potrebna mi je pomoć jer planiram prodati konzolu, a ne znam točno koliko bih ju trebao vrednovati, ne želim ni sebi umanjiti, niti nekoga oštetiti.
Kada je tek izašla, kupio sam za cca 5000kn Playstation 4 Pro 500 Million Limited Edition konzolu, te posebno sa strane 500mil varijantu DS4 kontrolera. To mi je nakon PS1/2 bio prvi susret sa novijom konzolom, te sam zapravo i poprilično razočaran bio..kako dolazim sa PC platforme, navikao sam se na redovitih 60+ fps u svim igrama, te malo tišim radom zvijerčice i umpalumpa unutra koji sve pokreću (moji ne pjevaju). Uz PS4 sam kupio par igara u fizičkom obliku, Ratchet and Clank, Diablo 3 Eternal Collection, Uncharted 4 A Thief's End, te Bloodborne, PES19, Crasha i tako to u digitalnom obliku. Diablo sam igrao nešto sitno, ratcheta sam prešao, uncharted sam prešao možda 20-30%, PES sam igrao max 10 sati, Bloodborne nisam išao dalje od prve prostorije čim sam vidio da to nije u pitanju 60 fps (znam da će te me sada svi mrziti, ali jednostavno sam se navikao na fluidnost na PC-ju i svaki fps drop ili reckavost mi u potpunosti uništi imerziju, ali isto tako shvaćam da sam u malom postotku ljudi kojima je svaki frame toliko bitan).. Sve u svemu, mislim da je PS4 igran ukupno 30-50 sati od kada ga posjedujem, te je veliku većinu vremena doslovno skupljao prašinu.
Kamera i one slušalice male što dođu skupa u paketu nisu niti otvarane, i dalje su u originalnoj kutiji.
Plejka je postavljena vertikalno na mount koji dođe u paketu.
Ukoliko postoji način da se točno sazna koliko je korišten u vidu brojki, recite mi pa ću napisati sve.


Eh sada, volio bih ga prodati, ali vidim da cijena ima svakakvih, kod nas je poprilično u manjku, vani su neke velike cifre, neki su otvarani kao moj, neki još zapakirani..Bio bih zahvalan kada bi mi netko tu napisao koja je realna cijena za Playstation 4 Pro 500 Million Limited Edition + 2 kontrolera 500 MLE, te cijena gore navedenih igara u fizičkom obliku (stanje im je savršeno, nula ogrebotina, svaki disk je korišten 1-2 puta samo)..
Nadam se da nisam smetnja!
Inače, iz Vukovara sam, ukoliko je to nekome bitno, ili ako želi pogledati samu konzolu, ili slike da pošaljem, tu sam. E i da, moja je 22499 / 50000 primjeraka u svijetu.
Zahvaljujem unaprijed svima!   :piva:
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2020., 14:25 doso-pojo-prno »

BUMP* nisam ga aktivno pokušavao prodati do sada, a prošlo je već dosta vremena.
Ukoliko netko vidi ovo, a stvarno ima bilo kakvu ideju za koliko da ga cijenim, ili može li se uopće prodati sad nakon što je ps5 izašao, neka kaže.

Spremljen je u svojoj originalnoj kutiji od trenutka kad je posljedni post stvoren. Ukoliko ima neki kolekcionar kojem ovo vrijedi više nego meni, mogu i puno više spustiti cijenu, bolje mi je i to nego da kutija skuplja prašinu samo.



*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Mislim da nitko ne odgovara jer nitko zapravo ne zna. Najbolje bi ti bilo usporediti cijene s Ebaya i na našim oglasnicima ako netko prodaje konzolu ovdje pa odrediti neku srednju vrijednost. Limited edition je, ali nije baš tako limited jer ih ima 50.000, a opet... tko zna. Stavi za onoliko za koliko si je kupio pa vidi jel ima interesa. Ili ako misliš da vrijedi više od prvotne cijene -- stavi veću cijenu.
... what a tragic mess you fools have made of this.


Eh sada, volio bih ga prodati, ali vidim da cijena ima svakakvih, kod nas je poprilično u manjku, vani su neke velike cifre, neki su otvarani kao moj, neki još zapakirani..Bio bih zahvalan kada bi mi netko tu napisao koja je realna cijena za Playstation 4 Pro 500 Million Limited Edition + 2 kontrolera 500 MLE, te cijena gore navedenih igara u fizičkom obliku (stanje im je savršeno, nula ogrebotina, svaki disk je korišten 1-2 puta samo)..
Nadam se da nisam smetnja!
Inače, iz Vukovara sam, ukoliko je to nekome bitno, ili ako želi pogledati samu konzolu, ili slike da pošaljem, tu sam. E i da, moja je 22499 / 50000 primjeraka u svijetu.
Zahvaljujem unaprijed svima!   :piva:

A gle, ne želim ispasti bezobrazan, ali obzirom da se polovne PS4 PRO prodaju od 1.500 Kn na dalje,  sa igrama i periferijom cijena doseže do 2.500 Kn, dok su nove nešto preko 3.000 Kn, sam procijeni hoće li netko dati puno više para za to što prodaješ. Taj limited edition ti ne igra previše kod kolekcionara ako je uređaj korišten, a bome niti kod kod klasičnog kupca koji želi proći što jeftnije.  I još detalj, konkretno ove "limited" serije ima  puno previše :)   
Sve što nisi otvorio, a što ima markicu "milion"  možeš prodati za nešto više novčića. Kolekconari traže takve neotvorene i ne korištene stvari u originalnoj, neoštećenoj ambalaži. Pitanje je  ima li takvih u Hrvatskoj?  :)  Prodaja gejmerskih kolekcionarskih stvarčica na našem tržištu je pušiona. Glede igara, polovne igre se kreću oko stotnjak kuna (digitalne zaboravi, one gotovo nemaju nikakvu vrijednost ).  Izašla je petica i da ne nabrajam dalje.

Tržište za PS4 je još uvijek jako i biti će takvo još par godina dok ljudi ne prijeđu na peticu zato se nadam se da ćeš naletjeti na nekog etuzjasta koji bi limited seriju konzole bio spreman platiti više.

Probaj sreću na stranim prodavalicama tipa ebay i amazon ali to ti podosta komplicira stvari obzirom da je slanje takvog paketa prilično skupo.

Puno sreće želm!
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2021., 16:20 moordrak »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9