HCL.HR

pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!

  • 8 Odgovora
  • 3530 Hitova
*

elijen

  • n00b
  • 4
kako u naslovu pise,
prodo sam plejku i htio bi obrisat svoj mail i racun a da igre ostanu novom vlasniku.
posto nigdje nisam naso tu temu a i odgovori na netu su mjesani, pitam ovdje jel to neko vec radio? jel to moguce napravit? ako nije, jel ima neka druga solucija?

tipa: sad sam na kompu i na ps stranicama, tamo postoje postavke gdje mogu promjenit i ime glavog racuna i user name pa cak i mail. znaci nebi niti odjavio mail, niti obriso, niti deaktiviro, samo promjenio podatke. jer mi na mail dolaze obavjesti a novi korisnik to ne vidi posto na moj mail dolazi sve.

jel neko upoznat s time? hvala.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #1 : 13. Srpanj, 2018., 17:08 »
Nemoguće. Kada si kreirao račun pristao si na sve uvijete. A to znači nema prebacivanja igara drugima, a čak niti prodaje računa nekome.


Dakle ako si želio da nekome ostanu igre morao si kupovati fizičke igre, a na ovaj način bi trebao čovjeku dati email i password istoga da bi mu "poklonio" igre koje si kupio...


Ono što možeš je promijeniti acc da bude vezan za njegovu email adresu, no to znači da tvoj acc više nikada neće biti tvoj... Dakle sve si predao njemu i ako npr. kupiš u budućnosti opet neku PS konzolu taj acc ti više nije dostupan

*

elijen

  • n00b
  • 4
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #2 : 13. Srpanj, 2018., 17:20 »
nije mi bitan moj acc, bitno mi je da mogu promjenit imena i mail a da ne ostetim novog korisnika, a vidim da je to moguce napraviti, samo me frka da nebi ipak upalilo...

*

elijen

  • n00b
  • 4
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #3 : 13. Srpanj, 2018., 17:23 »
trenutno sam ostavio covjeku da se koristi racunom, al bi htio svoj mail maknuti s tog racuna, u postavkama na netu je to moguce kolko vidim, ja  bi mu to sve napravio i dao novi mail i lozinku tako da sve njemu moze dolazit a ne meni na mail, ako me shvacas...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #4 : 13. Srpanj, 2018., 17:26 »
Pa upravo sam ti rekao da to napraviš. To možeš napraviti.

*

elijen

  • n00b
  • 4
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #5 : 13. Srpanj, 2018., 17:28 »
e ok, to sam htio znati, jer mi bila frka to napravit, puno hvala na informacijama.

Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #6 : 12. Listopad, 2018., 13:37 »
Nemoguće. Kada si kreirao račun pristao si na sve uvijete. A to znači nema prebacivanja igara drugima, a čak niti prodaje računa nekome.


Dakle ako si želio da nekome ostanu igre morao si kupovati fizičke igre, a na ovaj način bi trebao čovjeku dati email i password istoga da bi mu "poklonio" igre koje si kupio...


Ono što možeš je promijeniti acc da bude vezan za njegovu email adresu, no to znači da tvoj acc više nikada neće biti tvoj... Dakle sve si predao njemu i ako npr. kupiš u budućnosti opet neku PS konzolu taj acc ti više nije dostupan

Ček ček ček. Nemoj me sad bedirati. Imam u planu napraviti upgrejd uskoro tj obicnu PS4 zamijeniti sa PS4 PRO.
Kaj ne mogu prebaciti acc i igre na novu konzolu, moju. S tim da ce i slabija ostati meni u kuci necu je nikome prodavati.

Ma vidio sam negdje tu opciju. Znaci nikakva prodaja, samo prebacivanje acc tj igara na novu konzolu. Mora bit toga.
Ili jednostavno kad se prvi put upali PS PRO ulogirat se na svoj acc, poskidat sve, a staru vise nikad ne palit jer je ionako acc zauzet na novoj ?

WTF ? :(

« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2018., 13:40 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #7 : 12. Listopad, 2018., 13:53 »
Pa možeš ti prebacit svoj acc micek. On je rekao da bi ostavio sebi svoj acc, a igre koje su na acc dao čovjeku.


Dakle možeš bez pol beda prebaciti svoj acc, a i staviti isti na PS3, PS4, Ps Vitu, pa i budući PS5  :hiha:


Igre su vezane za tvoj račun i lijepo se ulogiraš u novu plejku i imaš ponovno sve  :thumbs:

Odg: pozdrav, prodo plejku, htio bi izbrisat racun a da igre ostanu!
« Odgovori #8 : 12. Listopad, 2018., 16:12 »
Jeeeeeej

Thanks na objašnjenju  :thumbs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9