HCL.HR

Ps3 igre-pitanje

  • 6 Odgovora
  • 3608 Hitova
Ps3 igre-pitanje
« : 29. Lipanj, 2014., 11:14 »
Pozdrav svima.Ovako zanjima me nešto u vezi ps3 igara.Naime namjeravam kupit preko njuškala ps3 igre originalne i povoljne.Međutim jedino što me brine je kad kupim neku igru koja ima primjerice multiplaer igrati jer čitao sam da ps3 igre imaju kodove za online igranje.Glupo mi je primjerice kupiti call of duty black ops ako je taj kod iskorišten jer su to multiplayer naslovi.

I još jedno pitanje-jeli sve igre za ps3 sadrže te kodove i lozinke ili samo multiplayer naslovi?

Unaprijed hvala na odgovorima. :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #1 : 29. Lipanj, 2014., 11:59 »
Nemaju sve igre multiplayer kodove, koliko se sijećam u pitanju su samo neki naslovi od EA-a i Sonyja. Normalno, sve zavisi od igre do igre, pa bi za svaku igru trebao provjeriti posebno da li ima online kod za multiplayer. Ako imaš već neku listu igara koje želiš kupiti, postavi ovdje pa ti mogu reći za koje ti treba, a za koje ne

EDIT: evo liste, iako nisam siguran jel' potpuna
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2014., 12:01 kaisersephirot »

Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #2 : 29. Lipanj, 2014., 12:52 »
Puno hvala na dobrom odgovoru :hug
Znaci mogu slobodno kupit ps3 igre rabljene polovne koje nemaju multiplayer a one koje imaju za njih mi treba kod jeli tako

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2014., 13:24 »
Nemaju sve kodove, provjeri gore listu koju sam ti postavio. Za one igre s popisa trebaš kod da možeš igrati online, iako singleplayer dio te igre možeš igrati i bez koda. Normalno, postoje i PS3 igre koje ne zahtjevaju kod, samo ove gore s popisa to zahtjevaju

Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #4 : 29. Lipanj, 2014., 13:33 »
Puno hvala na odgovoru. =D>

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #5 : 29. Lipanj, 2014., 22:12 »
Mozes slobodno kupiti ja sam nabavio rabljeni black ops 2 i mogu igrati online.
Nego nesto mi je cudno na ovoj listi igara, su stavljene neke igre na kojima sam ja igrao online a bile su rabljene :geek:
nfs run i fifa 12 npr ja sam igrao online bez problema makar su i ljudi prije mene isto igrali online.

Odg: Ps3 igre-pitanje
« Odgovori #6 : 30. Lipanj, 2014., 08:52 »
Idem iduci tjedan kupiti novi ps3 :clap:  pa sam se htio malo raspitat jer mislim preko njuškala kupit igre.Puno hvala na odgovorima.:hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9