HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 469951 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #135 : 15. Svibanj, 2014., 20:04 »
Dodatne komplikacije, jednostavnije mi je sve na ovom accountu.
AAA igre mi nema smisla uzimat digitalno, pa ni na popustu, jer fizicku kopiju lako prodam/zamjenim pa me ispadne puno jeftinije neg da uzimam USA verziju, a razlika u cijeni indie igara je mizerna.

To i ja prakticiram. Kupim igru od recimo sa zavvia na snizenju, odigram, prodam je ili mijenjam.





Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #136 : 15. Svibanj, 2014., 20:55 »
Pozdrav ljudi,
Mogu li, ako uzmem hrvatski PS+, ići na USA store kupovat tamo igre? Pretpostavljam da ne mogu nego mi za to treba USA PS+ (čini mi se da se negdje već ovo spominjalo)?
Je li onda najbolje u tom slučaju napravit USA account na PS4 i onda uzeti PSN store gift card preko amazon.com i aktivirat ga na PS4.

Da, napraviš si USA acc i onda si kupiš taj gift card. S našim ili bilo kojim drugim EU acc ne možeš kupovati na američkom storeu niti ti treba Plus da kupuješ igre.

*

xanmcgregor

  • n00b
  • 3
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #137 : 15. Svibanj, 2014., 21:02 »
Dakle, ako sam shvatio mogu uzet hrvatski Play Station Plus (tada ću moć igrat besplatne igre na hrvatskom marketu za neki mjesec... iako su na USA marketu vjerojatno slične igre).
Na USA accountu uplatim gift card, uredno kupujem igre i instaliram ih (a igram ih na hrv accountu)?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #138 : 15. Svibanj, 2014., 21:08 »
Da, HR Plus će ti davati igre koje Sony odredi za EU tržište. Koliko sam vidio ovako po dostupnim igrama koje budu, Europljani obično dobivaju nešto bolju ponudu besplatnih igara.

Na US računu uplatiš taj gift card kojeg kupiš preko američkog Amazona, skineš igru i normalno igraš na bilo kojem računu. Eventualno ako se mora nešto namještati da su ti svi računi ili konzole master. Nemam četvorku pa ovaj dio pišem iz sjećanja.

*

xanmcgregor

  • n00b
  • 3
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #139 : 15. Svibanj, 2014., 21:29 »
Hvala. Puno stvari je sada jasnije :clap:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #140 : 20. Svibanj, 2014., 10:40 »
Pozdrav svima!

Imam pitanje vezano uz PSN store. Naime, posljednjih tjedan dana ne mogu dodati novac na svoj račun. Kada god pokušam dodati novac, javlja mi sljedeću grešku:

"The credit card information is not valid. Please check your entries carefully."

ili mi javi da trenutno nije moguće dodati novac.

Jel se vama to događa? Zadnju  transakciju sam napravio 31.3. i sve je prošlo bez ikakvih problema sa tom karticom. Jel možda problem u tome što ima promo PSN Plus od mjesec dana?

Hvala unaprijed!


Pozdrav!

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #141 : 20. Svibanj, 2014., 10:46 »
I meni se to nedavno desilo, al kad sam maknuo županiju sa podataka prošlo je bez problema.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #142 : 20. Svibanj, 2014., 10:49 »
I meni se to nedavno desilo, al kad sam maknuo županiju sa podataka prošlo je bez problema.

Hm, ja ju nisam ni imao upisanu... Probat cu je dodati pa mozda prode...


EDIT

Nije proslo... Ima li jos tko kakav savjet?
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 10:55 BubbyCRO »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #143 : 20. Svibanj, 2014., 15:47 »
A probaj bon ukucat.
Neznam na kojoj si zemlji, ja sam HR i kupujem bonove u ducanu jer imam samo maestro (a on ne fercera za net kupovinu), pa moram.
I nikad problema dosada.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #144 : 20. Svibanj, 2014., 22:56 »
Jel  postoji način za kupnju ps plusa bez kartice? Pokušao sam uzet trial dva tjedna, ali traži karticu a maloljetan sam ( znate kako je to starci nevjeruju netko ce im sve uzet bla bla ) :$

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030D using Tapatalk

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #145 : 20. Svibanj, 2014., 23:00 »
Kupiš bonove ili dikretno PS Plus kod, ali mislim da je jeftinije bonovima.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #146 : 21. Svibanj, 2014., 05:32 »
Jeftinije je bonovima za 35kn :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #147 : 26. Svibanj, 2014., 14:58 »
Samo mali update situacije.

Novac sam uspio uplatiti preko PS3-a. Sve je prošlo uredno i kako treba. Problem se pojavljivao kada sam pokušao napraviti uplatu preko internetskih stranica.

Pozdrav

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #148 : 28. Svibanj, 2014., 12:50 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #149 : 28. Svibanj, 2014., 19:09 »
Zašto si to napisao, sad si moram kupiti :hihi: , nego da pitam, jer nikad nisam kupio digitalno izdanje, ako mi npr. krepa ps4 (al bolje mu je da ne), i nabavim si novi, dal ja mogu ponovno skinuti igre koje sam već platio ili... :solidus:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9