HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467897 Hitova
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1245 : 18. Veljača, 2019., 18:29 »
 Napravio sam kreditnu od Icarda. Gledam baš  koliko para još imam i kad ono, više nego što sam mislio na njoj!  Čitam, nije mi jasno. Pogledam transakcije, evo prije par dana, uredno mi je PSN vratio lovu na račun za kupovinu jedne igre ( Astro Bot Rescue Mission). Igru sam kupio prošle godine, tamo pred kraj godine. Piše na transakciji Reversal PLAYSTATIONNETWORK GB bla bla......
Pare su mi vratili, igra je još kod mene u libraryu pod kupljenima...  a ja nisam ništa reklamirao, nikome njurgao,  ili tražio pare nazad... ako je meni što jasno ....

Ima'l ko vaki slučaj?  Što učiniti?  Nedaj Bog da mi zablokaju acc zbog nekakve prevare, a ja ni kriv ni dužan!

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1246 : 18. Veljača, 2019., 19:00 »
Ili se napravi grbav ili im pošalji mail ako baš ne mozes spavati.  :loludara:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1247 : 21. Veljača, 2019., 07:42 »
Pa čuj, malo sam se češkao par dana i na kraju zaključio:  ma briga me  :loludara:  Samo neka oni vraćaju pare. :mrgreen: Ionako ću im opet te iste pare vratiti kupovanjem drugih igara. Astro Boot je inače free kada kupiš novi VR pa to možda ima neke veze sa tim ali nisam istraživao ...  :kava:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1248 : 25. Veljača, 2019., 13:59 »
Pozdrav, zna li netko nekakav sajt di ima PS4 igrica na popustu ili nekakav "bundle".

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1249 : 25. Veljača, 2019., 19:51 »
Pozdrav, zna li netko nekakav sajt di ima PS4 igrica na popustu ili nekakav "bundle".

Probaj PS store, možda se nadje nešto  :loludara:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1250 : 26. Veljača, 2019., 08:43 »
Pozdrav, zna li netko nekakav sajt di ima PS4 igrica na popustu ili nekakav "bundle".

Probaj PS store, možda se nadje nešto  :loludara:


Ma bio sam tamo, od svega ima onaj Ubisoft trajni popust. Gledam jeli ima neki bundle za sitnu lovu, malo lošije igrice... Bilo je takvih čuda nedavno.


« Zadnja izmjena: 26. Veljača, 2019., 08:46 Head Hunter »

*

habo

  • *
  • 20
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1251 : 26. Veljača, 2019., 11:52 »
Imam pitanje za malo bolje upućene u PS Store.Mogu kupiti igru samo ako imam mastercard ili visu? Ja ne vidim nikakav drugi način plaćanja?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1252 : 26. Veljača, 2019., 12:26 »
Imam pitanje za malo bolje upućene u PS Store.Mogu kupiti igru samo ako imam mastercard ili visu? Ja ne vidim nikakav drugi način plaćanja?

Imaš opciju i otići u Santa Domenicu i kupiti bon ukoliko ne želiš koristiti karticu. Prednost kod kartice ti je što ti ne ostaje ne potrošeni dio kao kod bona. Moj savjet kartica svakako i svima preporučam kupovinu preko PS store jer se odlične igrice daju naći za novce za koje ne možeš uzeti niti rabljeno. Mana je jedino što ne možeš prodati igricu nakon što ju kupiš u digitalnom obliku. Jedino da prodaš cijeli račun a to je onda druga stvar. Ja sam danas imao upit za taj bundle. Nedavno sam na jednom drugom forumu našao link za PS4 igrice, bio je bundle sa 3 igrice za 70kn. Nažalost toga sada nema ali ako budem imao kakav link ili dojavu javim.



Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1253 : 28. Veljača, 2019., 08:24 »
Napokon sam dočekao svoje vrijeme na PS+.

PES 2019 kosta 76 kn, a iduci mjesec je CoD Modern warfare u mjesecnoj ponudi.

Nisam sad vec dugo igrao Sony, ali s ove 2 igre ce se to promjeniti.

 :thumbs: :thumbs:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1254 : 28. Veljača, 2019., 23:08 »
Napokon sam dočekao svoje vrijeme na PS+.

PES 2019 kosta 76 kn, a iduci mjesec je CoD Modern warfare u mjesecnoj ponudi.

Nisam sad vec dugo igrao Sony, ali s ove 2 igre ce se to promjeniti.

 :thumbs: :thumbs:
Kupio sam PES 19, i ceka se MW.  :clap:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1255 : 26. Lipanj, 2019., 19:49 »
PS Plus - July 2019 | Pro Evolution Soccer 2019 + Horizon Chase Turbo
https://www.youtube.com/watch?v=cR5XglTvVtE
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2019., 19:56 RED DEVILS »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1256 : 02. Srpanj, 2019., 15:58 »
PES otpao i ide Detroit become human.  :ave:

Tu igru želim kupiti još od izlaska dok je koštala 500 kn, a već par mjeseci ju pikiram za 150 kn. Tako da za mjesečnih 58 kn sada uzimam.  :ave:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1257 : 25. Srpanj, 2019., 11:51 »
Jel na EA access trofeji ostaju i jesu li uopće aktivni?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1258 : 10. Kolovoz, 2019., 18:23 »
Pa ovdje samo ja pišem. :D

Sniper elite 4 u PS+, very nice.  :thumbs:
Wipeout mi nije bas nesto, malo sam ga samo isprobao.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1259 : 11. Kolovoz, 2019., 06:55 »
A Wipeout je Wipeout. Isti ko inače u zadnjih 20 godina, samo kaj ovaj ima VR  :D  Iznenadilo me koliko veliko izgledaju brodovi iznutra tak. Dost fora, a ima i solidne comfort settingse. Ja sam mislio da cu se odma zbljuvat  :wildboy: ali nije, actually sam uspio odvozit jednu do kraja i biti prvi (na easy ofc  :faca: )

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9