HCL.HR

PSN, Store & Plus

  • 1283 Odgovora
  • 467954 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1260 : 11. Kolovoz, 2019., 07:33 »
Kako bi volio vidit da mogu preko Paypal plaćat na Hr store, ovi bonvi koliko valjaju toliko ne;

Da hoću uzet određenu igru koja koša 170kn ili 151, moram kupit dva bona i potrošit duplo više nego što igra vrijedi, znam da mi kusur ostaje ali taj bi kusur ipak u svoj fizički novčanik rađe spremio.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1261 : 19. Kolovoz, 2019., 14:59 »
Ako kupim ovu igru na ps storu



Da li cu imati HR titlove? Hvala!

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1262 : 19. Kolovoz, 2019., 21:19 »
Pošto je cijena u dolarima, radi se o  američkom PSN-u jel tako. Zašto bi ameri nudili hrvatske titlove ili bilo koji drugi jezik osim engleskog  usred amerike   :loludara: :piva:
Imaš pod details (valjda) koje jezike i titlove igra sadrži.
ispravak:
 Koliko vidim, ta sekcija je kod njih prazna, dakle, NIX od hr titlova. Isto je bilo  sa Detroitom become humanom. 
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2019., 21:23 moordrak »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1263 : 14. Ožujak, 2020., 10:26 »
Fallout 4, kojeg vec 100g planiram zaigrati je sad 60 kn na Storeu.
Ne znam dal da ga uzmem ili da cekam iduci mjesec jer ce vjerojatno u PS+ biti free uslijed ove izmisljene Korone.  :kava:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1264 : 30. Ožujak, 2020., 21:35 »
Znači...šta pohlepa radi...uglavnom, išao sam uzeti Plants vs Zombies Battle for Neighborville, jer je sad na akciji za 149 kn. Ali ispod je pisalo da uz EA access dobijem extra 50 % popusta, pa sam mislio da me igra onda košta 75 kn. Ali kad sam ja uzeo EA pretplatu na mjesec dana (30 kn op.a.), i mislio da će me igra koštati sveukupno 105 kn umjesto 149, oni meni lijepo igru dali FREE na mjesec dana. Što ja nikako nisam htio, već sam htio kupiti igru, jeste za manje para, al tako je pisalo. Šta ne iskoristiti. I šta da sad čovjek radi? Kako da kupi igru koja je u EA ponudi FREE igara, a ja ju želim imati zauvijek, a ne iznajmiti. Gdje, šta, koga, kako.....A akcija traje do 2.4.  PS potpora?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1265 : 22. Travanj, 2020., 19:20 »
Pozz svima.
Jedno pitanjce. Imam dva accounta na svojem PS4, primarni hrvatski na kojem igram i jedan US koji služi za neke popuste, dodatne trofeje i slično.
Moje pitanje je, da li bih mogao uzeti PS Now na US accountu, skinuti igre koje želim i odigrati ih na svojem main accountu, tj sherati?
Zahvaljujem !
Edit: Malo sam guglao i koliko vidim može se sherati. Isprike na brzopletosti. Trebao sam guglati prije pucanja  :bonk:
« Zadnja izmjena: 22. Travanj, 2020., 20:39 mili1985 »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1266 : 14. Svibanj, 2020., 13:58 »
NBA 2k20 vam kosta 38kn trenutno na Storeu.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1267 : 16. Svibanj, 2020., 09:33 »
LEGO Ninjago free na PS4. Ja mislio da je samo za Steam. Skida se na Sonyu.  :clap:

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1268 : 17. Srpanj, 2020., 20:55 »
Pozdrav,
Frend mi je dao reedem code od igrice koji je kupio u njemackoj, racun mi je na hrvatskoj regiji, dali je ikako moguce aktivirati kod na mom racunu ili nije? Pretpostavljam da ne.. ali ako da kako..

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1269 : 18. Srpanj, 2020., 12:14 »
Pozdrav,
Frend mi je dao reedem code od igrice koji je kupio u njemackoj, racun mi je na hrvatskoj regiji, dali je ikako moguce aktivirati kod na mom racunu ili nije? Pretpostavljam da ne.. ali ako da kako..
Moguce je jer je EU verzija igre.
Na PS4 idi na Store i na dnu menija predzadnja stavka Redeem Codes kliknes i uneses kod.

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1270 : 04. Kolovoz, 2020., 16:21 »
Fall Guys: Ultimate Knockout
Neki novi trend za klince. :)
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2020., 16:23 dinodinix »

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1271 : 23. Kolovoz, 2020., 13:39 »
Da li se može nabaviti talijanski ili neki drugi europski ps plus kod i aktivirati na hrvatskom računu? Neki kažu da se može za Europu i zemlje koje koriste istu valutu kao euro, ali moj hrvatski store koristi kunu.

*

kodar

  • n00b
  • 1
Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1272 : 17. Prosinac, 2020., 22:56 »
Pozdrav,
Imam HR account i uplacen PS+ koji mi istice ovih dana.

1) Sto se desava sa mojim igrama ako npr PS+ uplatim nakon par mjeseci (kad se pojavi neki popust za PS+)?
Da li me sve igre cekaju do obnove PS+ ili se rekidom preptlate nepovratno brisu?

2) Mogi ni na PS napraviti neki npr USA account i kupiti USA PS+ bon te ga koristiti za online igranje u HR te igranje igara koje sam vec skinuo preko HR PS+ accounta (ili bi mi te igre postale sa USA PS+ pretplatom nedostupne)?

3) Koju karticu prima HR account, da vise ne petljam sa kupovinom bonova?

4) Koja je prednost i mana koristenje vise accounta razlicitih regija na istom PS4?

Svo to sa regijama mi je science fiction. Koje regije PS+ godisnje pretplate su medjusobno kompatibilne?

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1273 : 18. Prosinac, 2020., 07:10 »
Igre s PS+ ti se ne brisu, nego ti ostaju zakljucane dok ponovo ne uplatis PS+, onda se otkljucavaju. Za regije ne znam. Store ti prima sve kartice (bar mislim).

Odg: PSN, Store & Plus
« Odgovori #1274 : 18. Prosinac, 2020., 15:16 »
1) Sto se desava sa mojim igrama ako npr PS+ uplatim nakon par mjeseci (kad se pojavi neki popust za PS+)?
Da li me sve igre cekaju do obnove PS+ ili se rekidom preptlate nepovratno brisu?
Igre preuzete iz PS+ programa su vremenski zaključane na dužinu trajanja PS+ pretplate. Kada istekne pretplata, igre ostaju u tvojem libraryu, ako si ih preuzeo, ne možeš ih koristiti. Nema brisanja. Nakon što obnoviš pretplatu, obnavlja se i funkcionalnost. 

2) Mogi ni na PS napraviti neki npr USA account i kupiti USA PS+ bon te ga koristiti za online igranje u HR te igranje igara koje sam vec skinuo preko HR PS+ accounta (ili bi mi te igre postale sa USA PS+ pretplatom nedostupne)?
U hrvatskim dućanima ne možeš kupiti bon za US account. Bilo je jedno vrijeme moguće kupiti vaučer sa  oznakom world (vrijedi za bilo koju regiju),  ali nisam ih vidio već jako dugo.  Za plaćanje možeš koristiti kreditnu karticu. Iako se radi o istoj konzoli, PS+ radi samo za onaj account na kojem si platio pretplatu. Dakle, imaš li dva accounta, na oba moraš platiti plus želiš li aktivirati besplatne igre.
Što se online funkcionalnosti tiče, znači igranje multiplayer online igara, dovoljan je jedan account na konzoli sa plus pretplatom, svi ostali accounti, ako postoje na toj konzoli, automatski imaju pristup svim plus sadržajima.

3) Koju karticu prima HR account, da vise ne petljam sa kupovinom bonova?
VISA i Mastercard od bilo koje banke u hrvatskoj bi trebale raditi. Osobno, koristim iCard. Googlaj.
Bonovi su još uvijek praktični jer možeš jednostavno nadopuniti PSN novčanik i/ili produžiti plus pretplatu.   

4) Koja je prednost i mana koristenje vise accounta razlicitih regija na istom PS4?
Ponekad se ne dijele iste igre, odnosno, različite regije, različita ponuda igara. Nisam pratio razlikuju se US i EU ponuda, ali recimo za Japan, tamo je ponuda posve drugačija.
Drugi razlog je cijena igara kupuješ li digitalno. U pravilu, igre su jeftinije u US.
Manu sam naveo dva odgovora iznad: dva accounta, dvije plus pretplate.

Svo to sa regijama mi je science fiction. Koje regije PS+ godisnje pretplate su medjusobno kompatibilne?
Službeno, PS nije zaključan na regije. To su nekada radili, danas više ne. Zaključavanje se isključivo odnosi na store iz kojeg kupuješ igre.

Igre jesu jeftinije u US zbog njihovih poreza, to je činjenica, pogotovu ako ih kupuješ digitalno, ali, uvijek taj ali, kod nas su fizičke kopije igara jednako pristupačne. Prednost je što ih možeš prodati dalje i tako vratiti veliku većinu uloženog. Digitalne kopije igara ostaju vezane uz konzolu.
Tehnički, kada prodaješ plejku, možeš prodati i accounte sa njom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9