HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 393439 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1185 : 16. Svibanj, 2020., 09:27 »
Ma nogos je bolji, normalno. :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1186 : 16. Svibanj, 2020., 13:09 »
LEGO Ninjago
Za sada mi je fora. Tabacina drvenim stapom. :D

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1187 : 23. Svibanj, 2020., 10:19 »
2o-tice: Fifa 20, Pes 2020 i Nba 2k20:clap:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1188 : 04. Lipanj, 2020., 16:47 »
Star Wars Battlefront II

Nakon Jedi fallen ordera, ovo izgleda kao ne ozbiljna igra. Grafika lijepa, sve ostalo plasticno.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1189 : 04. Lipanj, 2020., 22:11 »
To igraš single?..multi puno zabavniji :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1190 : 07. Lipanj, 2020., 17:51 »
Sad sam na multiju. Igras i ti?

Need for Speed Payback
-Gas do daske i udri u ogradu. :)
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2020., 17:53 dinodinix »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1191 : 08. Lipanj, 2020., 14:09 »
Igra se Last of Us remastered da se obnovi gradivo prije drugog dijela  :faca:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1192 : 21. Lipanj, 2020., 20:52 »
Sad sam na multiju. Igras i ti?

Need for Speed Payback
-Gas do daske i udri u ogradu. :)

Yes, bacio sam se na platinu :) Trenutačno se igram s lovcima..pa onda opet u borbe na tlu da pokupim ostatak trofeja ;)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1193 : 22. Lipanj, 2020., 09:15 »
Nisu mi sjele te borbe u svemiru (lose su ih napravili) pa nisam vijao te trofeje. Sretno!

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1194 : 22. Lipanj, 2020., 10:35 »
Ma ima vrijeme privikavanja na kontrole, al ajd, da se igrati. Samo što bude živi kaos, i ako nemaš letjelicu na max skidaju te ko od šale. Mislim da su mi ostala još dva trofeja u zraku, cca 10 sati zezancije ..al šta ćeš, mora se vrijeme nekako potrošiti  :piva:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1195 : 13. Srpanj, 2020., 07:54 »
Igra se Cod WW2. Jako zabavan, pogotovo u multiju. Priča tipično Cod-ovska ali sasvim ok. Godinama nisam igrao neki Cod, izuzev MW Remastered koji je isto bio na ps plus, i baš se zabavljam s ovim nastavkom.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1196 : 28. Srpanj, 2020., 21:45 »
CoD: MW2 Remastered
-Uvijek cool i uvijek zbagiran. CoD. :)

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1197 : 04. Kolovoz, 2020., 15:39 »
Fall Guys: Ultimate Knockout
Prvi dan igre i odma problemi sa serverima. Nadam se da ce brzo popraviti. Trenutno ne mogu match pokrenuti uopce.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1198 : 06. Kolovoz, 2020., 19:40 »
Igra se SW Battlefornt 2, još 1 trofej do platine (reach rank 50, trenutačno na 34,7), Knack 2, pošto sam platinirao 1. i se zabavio uz igru al dvojka ko da želi biti debilnija, ne znam, neke elemente nikako progutati i izmjene pa iskreno na gore umjesto na bolje. Također sam instalirao još par igri, al glavne su te dvije, uvijek jedan singleplayer i jedan multi. Al sa ženom sam probao Fall Guys, navukla se ko zec na repu. Sve ok, zabavno, al repetitvno, sve staze idu uvijek isto, mislim nema nikakvih izmjena. Npr vrata koja su prava prvi put bit će u drugi i treći i četvrti, sve se miče uvijek po istom obrazcu i već vidim likove da znaju sve obrazce pošto jure na mjesto prije nego se prepreka stvori. Treba to malo izmiješati, staviti sve na random, ovako postane brzo zamorno. Al da element sreće igra tako veliku ulogu, jedino zabavno i frustrirajuće na momente. Skoro pobijedio jednu rundu, al zakasnio ma ni milisekundu, skočiili skoro u isto vrijeme al lik uhvatio krunu centimetar prije...a o serverima ni a, baš su se pripremili.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #1199 : 07. Kolovoz, 2020., 08:35 »
Igra se SW Battlefornt 2, još 1 trofej do platine (reach rank 50, trenutačno na 34,7), Knack 2, pošto sam platinirao 1. i se zabavio uz igru al dvojka ko da želi biti debilnija, ne znam, neke elemente nikako progutati i izmjene pa iskreno na gore umjesto na bolje. Također sam instalirao još par igri, al glavne su te dvije, uvijek jedan singleplayer i jedan multi. Al sa ženom sam probao Fall Guys, navukla se ko zec na repu. Sve ok, zabavno, al repetitvno, sve staze idu uvijek isto, mislim nema nikakvih izmjena. Npr vrata koja su prava prvi put bit će u drugi i treći i četvrti, sve se miče uvijek po istom obrazcu i već vidim likove da znaju sve obrazce pošto jure na mjesto prije nego se prepreka stvori. Treba to malo izmiješati, staviti sve na random, ovako postane brzo zamorno. Al da element sreće igra tako veliku ulogu, jedino zabavno i frustrirajuće na momente. Skoro pobijedio jednu rundu, al zakasnio ma ni milisekundu, skočiili skoro u isto vrijeme al lik uhvatio krunu centimetar prije...a o serverima ni a, baš su se pripremili.

Također ganjam rank 50 u Battlefrontu. Što sam otkrio je da co-op misije daju najviše exp-a, a srijedom i vikendom daju x2 odnosno x3 exp, tako da se može relativno brže napredovati. Inače ugodno me iznenadio starfighter mod. Inače nisam neki pilot, ali ovdje sam se baš zabavio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9