HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167055 Hitova
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #105 : 27. Listopad, 2009., 22:52 »
A i da je, to bi bilo zato jer je i rekorder po broju prodanih primjeraka. Na 100 milijuna PS 2 mora bit veći broj kvarova nego na 4-5 puta manje Xboxova il neznamtijačeg.
Al ne znam. Nemam podatke. Otkud uopće vi vadite te podatke?

Al da, Faca, logično i to što govoriš. Al ae, Jasperi se ne kvare navodno. Odnosno, kolko ja znam, nije prijavljen ni jedan RROD na Jasperu. Jej?
Šta smeta što ne postoji službeno? Mislim, moš igre i sve kupovat. A i ono, nije da je nešt bitno što PS službeno postoji. Ionak ne postoji hrvatski Store. ;(
Cijene ajd. Al ni kod nas boxić nije pretjerano skup.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #106 : 27. Listopad, 2009., 22:57 »
Store je druga stvar. Al ovom prilikom jebem mater i soniju. Tipovi odbijaju moje novce. :wildboy:


Al ak mi crkne recmo box, ne postoji serviser kod nas. Odnosno, oni šalju u mađarsku/austriju/bla...
Posebno ak mi bude rrod..em zajebancija, em čekat treba. Nabijem. :wildboy:
Em još moram plaćat za onlajn. :wildboy:



Inače, kvarnost je kakti skoro 40%. :wildboy:
Game informer spominje i 54%.


U svakom slučaju, najlošije sklepan komad hardvera u povijesti.
Al, unatoč tome, i dalje se jako dobro prodaje. I, srećom, svi su manje više dobili zamjenske konzole. Neki i po par komada. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #107 : 27. Listopad, 2009., 22:58 »
pa 360 se više isplati uzeti osim ako netko stvarno nema masu para da svako malo kupuje orginale.....

jer ono, osim što ih moraš kupovati, još k tome store im ne radi(ima fora da se može ući, ali brzo te skuži, još im i tamo moraš plaćati).....a 360 ima najbolje on line igranje, platiš nekih 300tinjak kn za cijelu godinu...dobiješ xbox live karticu i haklaš.....

jedina prednost plejke 3 , sad govorim za sebe, je što mogu gledati blu ray filmove i imam mgs 4.....

a da ne pričam o tome da xbox igre moš igrati na 360tici, dok play 1 i 2 nemoš na trojci.....

no dobro, nisam se došao ovdje svađati ili nešto....istina što je netko ranije rekao....ima plejka 3 exluziva ima ih 360.....ko voli, nek izvoli, jel  :D

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #108 : 27. Listopad, 2009., 23:00 »
Store je druga stvar. Al ovom prilikom jebem mater i soniju. Tipovi odbijaju moje novce. :wildboy:


Al ak mi crkne recmo box, ne postoji serviser kod nas. Odnosno, oni šalju u mađarsku/austriju/bla...
Posebno ak mi bude rrod..em zajebancija, em čekat treba. Nabijem. :wildboy:
Em još moram plaćat za onlajn. :wildboy:



Inače, kvarnost je kakti skoro 40%. :wildboy:
Game informer spominje i 54%.


U svakom slučaju, najlošije sklepan komad hardvera u povijesti.
Al, unatoč tome, i dalje se jako dobro prodaje. I, srećom, svi su manje više dobili zamjenske konzole. Neki i po par komada. :wildboy:

treba znati di ga dati na servis...mada ja nikad nisam trebao, iam ga od kad je izašao....stvarno, ako se meni naon padanja na pod i bacanja joysticka u zid nikada ništa nije pokvarilo na micrsoftovoj konzoli, onda se nikom drugom ne bi trebalo  :D


*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #109 : 27. Listopad, 2009., 23:00 »
Pa nije toliko loš da se baš svima kvari.  :ementaler:


Inače, ne svađa se nitko. Samo razmjenjujemo mišljenja. :ementaler:
Inače, na starim 60 GB modelima moreš igrat PS2 igre, a PS igre moš igrat na svakoj PS3 konzoli.


Ja PS kupih ionako poradi GT-a. Ostalo mi samo plus. Čak je i dobar kao media server.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #110 : 27. Listopad, 2009., 23:01 »
ako spominješ online igranje onda shvati da moraš i za x360 kupovati originale, a ovo da 360 ima najbolje igranje po čemu to? kako definiraš da ima najbolje igranje online? i da možeš igrati igre s jedinice i dvice na trici, postoje modeli koji rade emulaciju

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #111 : 27. Listopad, 2009., 23:02 »
40% je kvarnost Xenona. Prva edicija, jel.

Sad je Jasper. Kao što rekoh, uopće još nije nitko imo RROD na Jasperu. Bar se za to ne zna još.  :wildboy:
Tak da je to više manje riješeno. Recimo.

Al da, da mi je Xbox živ ( :wildboy:), plaćao bih Live. Jer rula.

A kao media centar je bogovski.

« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2009., 23:09 Ixy »

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #112 : 27. Listopad, 2009., 23:03 »
Ma ne svađa se nitko. Samo razmjenjujemo mišljenja. :ementaler:
Inače, na starim 60 GB modelima moreš igrat PS2 igre, a PS igre moš igrat na svakoj PS3 konzoli.


Ja PS kupih ionako poradi GT-a. Ostalo mi samo plus. Čak je i dobar kao media server.

hvala kaj si ovo rekao, nisam znao da se mogu igrati psone igre na plejki 3....čuo sam da nemogu.....

a savjet...gta 4 je odličan, no sad je došao forza motosport 3.....mislim da svaki ljubitelj auto simulacija ga treba odigrati.....

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #113 : 27. Listopad, 2009., 23:04 »
40% je kvarnost Xenona. Prva edicija, jel.

Ne. općenita kvarnost je 40-ak posto.
Po statistikama kakti.

Za jasper ni ja nisam čuo ad se kvari.
Doduše i u falcona su se kleli. :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #114 : 27. Listopad, 2009., 23:05 »
ako spominješ online igranje onda shvati da moraš i za x360 kupovati originale, a ovo da 360 ima najbolje igranje po čemu to? kako definiraš da ima najbolje igranje online? i da možeš igrati igre s jedinice i dvice na trici, postoje modeli koji rade emulaciju

plej 3 orginal novi dođe 500tinjak kn...360 orginal novi dođe oko 350kn......sad, možda ovo nekome nije razlika, al meni je....dodam još malo i iam godišnje on line igranje na 360tici.....

a ovo da ima, pa probaj....neam ti šta drugo za reći  ;)


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #115 : 27. Listopad, 2009., 23:07 »
nemam konzolu pa nemogu probati, zato kažem pojasni kako je bolje igranje

inače igre vani koštaju za ps3 puno puno manje, štoviše na gp-u moš kupit podosta jeftinih igara

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #116 : 27. Listopad, 2009., 23:09 »
U algoritmu, x box 360 igre koštaju od 350 (stare fife i slično) do 550 kuna.
Identično ko za PS3.

U sophosu također.


Pa ono, zanima me sad, di koštaju 350 kuna?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #117 : 27. Listopad, 2009., 23:09 »
Mater i brzo postanje.  :wildboy:

@snowblind:
Pa da, moraš originale kupovat. Zapravo, ne moraš. Al onda se stvar komplicira. Moraš jako pazit, svako tolko (jednom godišnje, recimo) rastavljat konzolu i apdejtat firmware na dvd driveu i tak, al da se.

A meni Live rula zbog jednostavnosti i funkcionalnosti.
Dodao sam hrpu likova s GP-a kad sam došo na lajv. I odmah vidim šta tko igra, kolko tko šta igra. I ak netko u nekom trenutku igra nešt onlajn, mogu mu se odmah na serveru pridružit jednim klikom. Funkcionira. Plus, voice chat s nekoliko kanala, recimo. I ačivmenti te tjeraju da igraš dalje. Onda, dost igara je prilično orijentirano na online i community. Halo i Forza su dva najjača.
Ne znam, ne da mi se dalje... Treba dalje?  :wildboy:

@Faca: odakle podaci?  :wildboy:
Ja ovo svoje govorim kak je linko onaj insane_cobra na GP-u, a taj lik valjda za sve ikad može nać link koji to potvrđuje tak da ono...
Uglavnom, štagod da je točno, moš na www.xbox-scene.com vidjet na anketi da se svakom sljedećom verzijom dost smanjuje failure rate. A ovdje čak ni Jaspera nema. ;D

EDIT2:

Šta se tiče cijena igara, to nemojte uspoređivat jer su otprilike jednake. Plus, uvijek se nađe jeftinih polovnjaka na GP-u il negdje. A i postoje online game shopovi poput Shoptoa i Game.co.uk-a koji nude neke igre po super cijenama. Jedino ak baš morate imat najnoviju igru prije svih ostalih...
A i onda naručite prek neta i ispadne puno jeftinije neg kod nas. ;D

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #118 : 27. Listopad, 2009., 23:10 »
U algoritmu, x box 360 igre koštaju od 350 (stare fife i slično) do 550 kuna.
Identično ko za PS3.

U sophosu također.


Pa ono, zanima me sad, di koštaju 350 kuna?

eto ti za 250 kn u algoritmu novi onaj batman, koji za ps 3 dođe 500kn.....pa sad ti traži si dalje primjere ;)

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #119 : 27. Listopad, 2009., 23:11 »
Vid stvarno, 250 kuna.  \:D/
Hmm...da se nisu zabunili? Jer sudeći prema ostalim naslovima, cijene su skoro iste.
U sofosu je betmen 500 kn za box.


@Ixy; Insane cobra je valjda najveći fenboj zamaskiran u objektivnog promatrača ikad. Tak da, ne zanima me.
Plus, linko si ženu koja se okreće.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2009., 23:14 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9