HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167678 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #180 : 20. Lipanj, 2010., 12:47 »
I ja bum kupio plejku 3 i isto čekam da uleti neki bandl. Sam me zanima kakva je razlika između fat i slim verzije i da li je 40GB dosta i koja je uopće razlika između modela sa manje i više gigi (samo hard pretpostavljam)?

Btw

Citat:
Collector's Edition Content Details:

* Exclusive limited edition 1:43 scale diecast 2009 Nissan GT-R Spec V with custom Gran Turismo livery designed by Polyphony Digital, produced by well-known collectible car maker Kyosho

* Gran Turismo® 5 game

* In-depth 300-page car-lover's guide written by the experts at Polyphony Digital, covering everything from the history of the modern automobile to driving techniques and game reference material

* Custom etched Gran Turismo key chain

* Voucher for five (5) exclusive high-end cars with custom Gran Turismo livery and performance upgrades

* Numbered certificate of authenticity

* Custom collectors packaging

* 3D is just an option in the game so you can choose to play in either normal mode or in 3D

99$  :mrgreen:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #181 : 20. Lipanj, 2010., 12:54 »
Slim se manje grije, troši manje struje (lol  :wildboy:), manji je, meni osobno lepši (nema onog sjajnog po cijeloj površini nego samo na području gdje su tipke za on/off, eject), uglavnom, noviji je, revizirani koliko toliko i ne bih se razmišljao oko toga, slim obavezno...

Što se gigabajta tiče, znam samo da je nekad PS3 od 60GB bio vrh, možda najvažnije, bio je PS2 kompatibilan, no toga više nema, polovnjaci istog PS3-a ako se prodaju prodaju se za malo jaču cijenu jer je spontano postao limited edition...

Ajmo noda nemoj se sad pičkarat, ljeto je, radit će se, treba uzet slima s 250GB  :clap:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #182 : 20. Lipanj, 2010., 14:30 »

Uz to i onaj driving fors pro, službeni GT volan jel, rula. Tako da ne moraš davati toliko puno love za G25 il G27. Al pogledaj po njuškalim i ino jer se zna naći jako povoljno G25.

Driving Force je ok ali nemre parirati G25 ili Porše volanu.
Velim da G27 ne vrijedi kupovati jer nema sekvencijal
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #183 : 20. Lipanj, 2010., 18:09 »
Nadam se i da bi mogli možda vratiti PS2 kompatibilnost s vremenom... kad se đubre prestane dobro prodavati...  :hiha2:

Ovo se neće dogoditi. Vidiš da im je nova politika uzeti neki super poznat serijal s PS2, malo ga apskejlat, poboljšat koju teksturu i izdat ponovno na PS-u 3.  :wildboy:

Ne znam još hoću li uzimati PS3. Vidjet ćemo kad GT5 dođe.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #184 : 20. Lipanj, 2010., 18:13 »
Zašto ne ?

U  skoroj budućnosti se nadam da bi mogli izdat neki fw koji bi to omogućio.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #185 : 20. Lipanj, 2010., 18:27 »
Teško. :wildboy:

U staroj debeloj 60-tici je bio ekšli proc od PS2. A, natjerati da nešto emulira PS2 je sjebano. Odnosno, tek odnedavno PS2 emulatori na PC-ovima normalno rade...iako zahtjevaju Isusa od kompa.

Arhitekture, bitovi, ovo ono. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #186 : 29. Lipanj, 2010., 09:26 »
Izasao update 3.40 donosi edit videos i upload i slicno za photos

*

Rolac

  • *
  • 80
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #187 : 12. Rujan, 2010., 13:19 »

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #188 : 12. Rujan, 2010., 14:15 »
Ne loše. PS1 <3

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #189 : 21. Rujan, 2010., 17:00 »
dali game.co.uk dostavlja u hr? :( imaju uncharted 2, manje od 200 kuna.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #190 : 21. Rujan, 2010., 17:07 »
Jep, provjereno dostavlja.
Frend naručivao. Nema ga sad na MSN-u da ga pitam kak stoji s carinom s game.co.uk-a

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #191 : 21. Rujan, 2010., 17:16 »
Kako misliš carina s game.co.uk. Isto ko i od bilo kuda, iznad 160kn 22%+16% vrijednosti


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #192 : 21. Rujan, 2010., 17:33 »
Kakavih 16%? Ja sam samo morao platiti pdv na cijenu, no postoji mogućnosti da uopće nećeš platiti carinu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #193 : 21. Rujan, 2010., 17:38 »
ne znam, bacio sam račun  :tired: pisalo je, 16% DODATNOG nečeg.

Postoji mogućnost i da će platiti carinu, pa eto neka zna, mislim kakve su to fore. Postoji mogućnost da dobiješ krivu igru.

Ne znam, živčanost. Ispričavam se.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #194 : 21. Rujan, 2010., 18:08 »
dali game.co.uk dostavlja u hr? :( imaju uncharted 2, manje od 200 kuna.  :wildboy:

156 kuna, s base.com
u tu lovu je uključena i poštarina koja je kod njih oko 10 kuna
S obzirom da je cijeli iznos manji od 160 kuna, nećeš platiti carinu
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9