HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167042 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #210 : 11. Prosinac, 2010., 21:31 »
Sve je zapravo jednostavno; pokrenes Media server, na PS3 pod shared (video) odes u bilo koji PC folder i strimas film.
Jedino kaj zna stekati kod full HD filmova, jednom je ok, drugi put steka - isti film.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #211 : 30. Prosinac, 2010., 16:04 »
Vjeran sam Sony-u od onog prvog ps1... pa ču biti tako i dalje... odkada sam kupio Iphone4 moja ps3 konzola uglavnom miruje... :hug

*

kari497

  • n00b
  • 4
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #212 : 02. Siječanj, 2011., 23:25 »
Ja sam se osobno razočarao u sony-a i njegovu brigu za vlasnike ps3-a. Imam ps3 slim i kontrolleri mi se ne žele syncati sa konzolom od updatea 3.10 (skoro svaki put). Sve sam probao, sve trikove koji uspijevaju ostalim vlasnicima ali ništa. Dakle, ja pritiskom na PS tipku upalim konzolu ali joystick se ne želi syncati(WTF!?). Moram sjediti 10 cm ispred "velikog ekrana" da bi igrao igre. Čekam sljedeći update i nadam se da će se to napokon riješiti. Uvijek sam bio vjeran Sony-u ali izgleda da kod softwarea baš i nisu neki maheri (ljudima uništavaju PS3 svojim updateima koji se MORAJU installirati). Jasno mi je da je to potrebno, ali mislim da ih je potrebno MALO više testirati prije nego što se ljudima prže laseri... Nije pošteno to što ljudi ne mogu vraćati bivšu verziju softwarea jer su se neke stvari još dublje potonule. Ako tko ima rješenje moga problema neka napiše ispod ili neka me pm-a. (sve sam probao, od resetiranja čačkalicom do bacanja joysticka sa prvog kata, hehehe  :hihi:)

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #213 : 03. Siječanj, 2011., 00:54 »
Zadnji je firmware kolko ja znam 3.51 ili 2
Meni sve dela uredno, Slim 250GB

Dal ti se mozda puni gamepad dok palis PS?
Meni je to znalo stvarati probleme jer ga konzola nije registrirala, iako ja stisnem PS gumb
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

kari497

  • n00b
  • 4
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #214 : 03. Siječanj, 2011., 11:00 »
Zadnji je firmware kolko ja znam 3.51 ili 2
Meni sve dela uredno, Slim 250GB

Dal ti se mozda puni gamepad dok palis PS?
Meni je to znalo stvarati probleme jer ga konzola nije registrirala, iako ja stisnem PS gumb

Nee, jednostavno. Ležim u krevetu, upalim PS preko PS tipke i samo blicaju ona svijetla na controlleru. Stvarno ne znam.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #215 : 03. Siječanj, 2011., 11:03 »
Blicaju stalno?
To se i meni jednom dogodilo i nestalo samo od sebe.
Probaj gamepad staviti na punjenje i odkapciti ga
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

kari497

  • n00b
  • 4
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #216 : 03. Siječanj, 2011., 11:17 »
Blicaju stalno?
To se i meni jednom dogodilo i nestalo samo od sebe.
Probaj gamepad staviti na punjenje i odkapciti ga

Kao što samo rekao, sve sam probao, sve trikove i te gluposti. ništa, i dalje ga pali i neće da se synca.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #217 : 11. Siječanj, 2011., 18:38 »
Vlasnici, jos jedno pitanje.

Postoji li nacin da se pomocu USB flash drajva prebaci fajl veci od 4GB? Moram formatirati flash kao FAT32 da bi ga PS prepoznao, a tako podrzava max. 4GB :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #218 : 11. Siječanj, 2011., 19:01 »
Eventualno ako instaliras novi Geohot 3.55 firmware i onda instaliras FTP klijent preko kojeg mozes raditi transfer PC > PS3 interni hard i obrnuto.
Cas posla.

Ali iskreno ne bih jos preporucio, posto se ne zna kakve ce sve network updateove Sony spucati, pa eventualno benati konzole sa modificiranim firmwareom. Pa nemoj ako ti nije hica.  :wildboy:

Sto uopce prebacujes? Neki film u vecoj rezoluciji pretpostavljam?

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #219 : 11. Siječanj, 2011., 19:07 »
Splitanje, vobovi, nešto nešto. Tako frend radio. Ja strimam. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #220 : 11. Siječanj, 2011., 19:18 »
Imam par HD filmova od 7 i nesto do 8GB. E da, ako mislis preko mreze ovo sa FTP, nemam mrezu jos :wildboy:

Splitanje bi moglo upaliti, da. Al bih onda imao 2 fajla a to nije lijepo i uredno :hiha:

Vob? Ne znam kako to ide. Nit sto je.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #221 : 11. Siječanj, 2011., 19:26 »
Eh ovak, prvi problem... Bio danas rego PSN fino krasno radilo sve, zgasio plejku prebacio ethernet s PS3-a na PC, otišao na net tu par postova nabacio i vratim ethernet na PS3 i nemrem sign in-at se, idem testirat network konekciju i tam mi fejla kod obtaining IP adress, te uopće lampica od etherneta ne svijetli kad je uštekan u PS3, prije nisam obraćao pozornost... Čim ga vratim na PC mi blinka lampica, stavim na PS3 neće  :wildboy:

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #222 : 11. Siječanj, 2011., 21:12 »
jes proba resetirat ruter ? :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #223 : 11. Siječanj, 2011., 21:32 »
Jesam, ali bio ga kasnije ostavio 5 min ugasenog normalno sve radilo...  :ementaler:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #224 : 11. Siječanj, 2011., 22:07 »
kak si to radio? stream ili? konvertiranje u nek idrugi kurac? odgovori u onaj topik vlasnici ps3 konzola.
Konvertiranje. Koristim tsMuxeR, jako je brzo (epizodu necega od 1.5GB konvertira za minutu-dvije). Znaci u postavkama sve isto, samo stavljas .m2ts kao izlazni format.

http://www.smlabs.net/tsMuxer/tsMuxeR_1.10.6.zip

E sad, sjebano je ovo sto pitam: ne mozes prebacit fajl veci od 4GB osim ako si voljan przit dvoslojne DVDove svaki put. Al recimo, mozes i usput smanjit velicinu ovim programom dok muxas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9