HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167018 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #345 : 12. Siječanj, 2015., 21:37 »
Znači, igre koje dolaze u fizičkom obliku, kako funkcioniraju? Konkretno me zanima može li se ikako te igre "redeemati" na PSN račun da se mi broje sati, achievementsi itd? I updateovi za njih, postoje ili igraš verziju s diska i to je to?

Igre u fizičkom obliku funkcioniraju tako da ih instaliraš na konzolu i optički medij koristiš za pokretanje igre. Normalno ti se na accountu bilježe trofeji i igraći sati. Bez obzira na način instalacije, igra se normalno ažurira kako dolaze zakrpe.

Za online igranje mi treba pretplata na PS+, jel? A s tom pretplatom dobijem pravo na određene igre besplatno? Što se događa u slučaju da mi istekne pretplata - ostaju li te igre koje sam "besplatno" dobio i dalje dostupne ili?

Tako je, s Playstationom 4 pretplata je nužna za online igranje (izuzev nekih free-to-play naslova ako se ne varam). Što se tiče besplatnih igara, nakon isteka pretplate, ne možeš im pristupiti, no ako si ih kroz checkout proces vezao na račun (dodao u library), čim obnoviš pretplatu, moći ćeš ih opet preuzeti na konzolu.

Prihvaća li PS4 kontrolere od prijašnjih Playstationa? Ili možda neke druge USB kontrolere? Pretpostavljam da ovo drugo ne, ali moram pitat :solidus:

PlayStation 4 prihvaća samo posljednji Sonyjev Dualshock 4 kontroler.

Što se tiče kupovanja kodova za igre, to mogu bez PS+ ili ne? I postoje li kakvi retaileri za igre (tipa Kinguin, g2play, go2arena za PC) ili mogu kupiti isključivo na PSN-u?

Koliko ja znam, postoji mogućnost, no nisam osobno još ništa aktivirao na taj način tako da si to dodatno provjeri.

Nema problema, kada ti stigne konzola, svakako ovdje ostavi PSN ID :piva:
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2015., 21:39 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #346 : 12. Siječanj, 2015., 21:43 »

Hvala, već sam mislio da sam lagano izignoriran :mrgreen:

Mislio sam da se fizička izdanja igre ne isplate, ali sudeći po ovom ipak imaju svojih prednosti (npr. možeš ih prodati/zamijeniti za razliku od digitalnih).

Stiže u srijedu pa ostavim nick :piva:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #347 : 12. Siječanj, 2015., 21:54 »
Tako je, digitalna se vežu za account, dok fizičke kopije možeš kasnije komotno prodati ili zamijeniti s drugom igrom.
Kada počneš nešto igrati, slobodno ostavi svoje dojmove u ovom topicu
The greatest teacher, failure is.

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #348 : 12. Siječanj, 2015., 21:57 »
Tako je, digitalna se vežu za account, dok fizičke kopije možeš kasnije komotno prodati ili zamijeniti s drugom igrom.
Kada počneš nešto igrati, slobodno ostavi svoje dojmove u ovom topicu

Važi. Last of Us je već na putu (Doduše iz drugog dijela države :D). Tiha patnja još od PS3 verzije i jedan od razloga kupnje četvorke.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #349 : 12. Siječanj, 2015., 22:00 »
Prva igra koju sam ja i odigrao na četvorki, rula u svakom pogledu. Preporučam i multiplayer, jedno od rijetkih mrežnih iskustava gdje se dosta inzistira na taktiziranju, timskoj igri i općenitom korištenju sivih stanica.
The greatest teacher, failure is.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #350 : 12. Siječanj, 2015., 22:05 »
Je li normalno od mene da kupim Bayonettu na PlayStation storu ako jos ni nemam PS3?
LOL Mislim bila je na snizenju.
I kakav je to game sharing na PS3u?
Nov sam dosta u ovom svemu. :p

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #351 : 12. Siječanj, 2015., 22:14 »
Prva igra koju sam ja i odigrao na četvorki, rula u svakom pogledu. Preporučam i multiplayer, jedno od rijetkih mrežnih iskustava gdje se dosta inzistira na taktiziranju, timskoj igri i općenitom korištenju sivih stanica.

To volim, igre di se ne zaletavaš i juriš mapom bez glave kao u Battlefieldu di se ljudi crashaju avionima u zgrade za jedan kill.

Nego, trebao bih dobit neke slušalice sa konzolom. Je li to nešto usput ili valjaju išta? Pretpostavljam da nisu wireless?   
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #352 : 13. Siječanj, 2015., 09:20 »

Hvala, već sam mislio da sam lagano izignoriran :mrgreen:

Mislio sam da se fizička izdanja igre ne isplate, ali sudeći po ovom ipak imaju svojih prednosti (npr. možeš ih prodati/zamijeniti za razliku od digitalnih).

Stiže u srijedu pa ostavim nick :piva:
Digitalne igre kupujem samo one koje ne postoje u disk izdanju. Je da ima raznih sniženja, akcija, ali kad je prođeš, s njom ništa ne možeš :)
Disk igru prođem i za iste novce prodam ili zamijenim za neku meni zanimljivu igru. Ako si pak kolekcionar, tada su digitalne super, možeš ih na akcijama jeftinije nabaviti.
Mene je to davnih dana prošlo, tako da šta prođem-prodam i kupim si neku novu :piva:

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #353 : 22. Siječanj, 2015., 17:15 »
ps3 slim 120GB

planiram kroz par mj zamjeniti ga ps4

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #354 : 28. Siječanj, 2015., 20:46 »
Imam ps 3 i ps 2 koji rade a negdje na tavanu bi se nasal i ps1 :D

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #355 : 29. Siječanj, 2015., 08:44 »
imam ps3 i ps2, najbolje igre su mi fifa i uncharted

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #356 : 30. Siječanj, 2015., 00:51 »
Posjedujem PS One (onaj mali), PS2 ( veliki i mali, mali jedini radi), PS3 slim, PSP i PS Vita TV. Kanim uzeti i PS4 ali još čekam da za njega izađu neki RPG-ovi tako da imam što igrati s obzirom da 90% igri koje igram su RPG-ovi.
Screw you guys, I`m going home!

*

Lac16

  • *
  • 10
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #357 : 22. Veljača, 2015., 17:52 »
Bok, nov sam član foruma; a planiram uzet ps4 pa jer mi netko od iskusnijih ps4 gamera zna  reći nešto o konzoli?
Jel se isplati  uzimati dodatno jamstvo od 3 godine (400kn) i kako ste zadovoljni sa samom konzolom?
Naime troumim se koji bundle uzeti onaj s gta 5 ili s orderom ili s fifom 15

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #358 : 22. Veljača, 2015., 17:58 »
Bok, nov sam član foruma; a planiram uzet ps4 pa jer mi netko od iskusnijih ps4 gamera zna  reći nešto o konzoli?
Jel se isplati  uzimati dodatno jamstvo od 3 godine (400kn) i kako ste zadovoljni sa samom konzolom?
Naime troumim se koji bundle uzeti onaj s gta 5 ili s orderom ili s fifom 15

Uzmi si bundle sa igrom koja te najvise zanima, PS4 je odlicna konzola ako volis Sonyeve ekskluzive, a za to dodatno jams
tvo neznam (mozes kupit igru za te novce), premlada je konzola da se zna koliko se kvari (ali opcenito i nije kvarljiva po onome sto vidim po forumima), moja je nesto starija od godinu dana i sve 5. S time da ja ne igram od jutra do sutra nego tu i tamo neko kad mi je nesto napeto.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #359 : 22. Veljača, 2015., 18:13 »
Provjeri ponudu ovdje:
http://www.hcl.hr/vijesti-playstation-4-s-fifom-15-za-137-kuna-mjesecno-i-drugi-popusti-12792-21.html

Sada osim Fife 15, postoji i bundle s The Orderom za nižu cijenu, tj. za cijenu koliko inače dođe sama konzola. Tako da igru dobiješ besplatno.

Postoji i bundle s GTA 5 kod njih, ali nije na takvoj vrsti akcije - igra je samo malo jeftinija, ne i "besplatna".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9