HCL.HR

Vlasnici Sony konzola

  • 409 Odgovora
  • 167015 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #405 : 14. Studeni, 2017., 08:36 »
tenks. pro mi je mozda ipak malo cjenovno pre tezak (posebno za ono sto meni treba), ali u svakom slucaju vidit cemo kakva ce ponuda biti u skorije vrijeme.

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #406 : 26. Siječanj, 2018., 07:49 »
Jedan mit je srušen, onaj o konzolama, ja sam krenuo s atarijem(nije vas nekih ni bilo), pa amiga gejmanje, pa moj prvi Celeron iz Chipoteke, pa smo nastavili s Pentiumom (i borba između Rive tnt i Vodoo-a :) ), preko pojave athlona i durona, i danas imam korektan komp, i eto...od konzola sam volio snes i segu, i sada ja i moja kćer...plejka 4, i mislim da će okorijeli Pcijaš nastaviti s brojem 5 :)E sada sve što sam zamjerao nije teško, plaćati igre, gamepad...etc
Iako imamo Slim verziju a ne Pro

*

mara97

  • n00b
  • 1
Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #407 : 20. Travanj, 2018., 00:04 »
Pozdrav,zanima me jedna stvar
Da li je bolje igrati sve dok se potpuno ne isprazni ps4 controller ili čim dođe obavijest da je baterija slaba staviti ga puniti,jer mi dođe obavijest da je prazna baterija a još mogu igrati bar po sat dva..

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #408 : 20. Travanj, 2018., 17:01 »
Da li je bolje igrati sve dok se potpuno ne isprazni ps4 controller ili čim dođe obavijest da je baterija slaba staviti ga puniti
Nisam primjetio nikakvu razliku. Kapacitet baterije vremenom oslabi. Sa najstarijim kontrolerom kojeg imam mogu u  komadu odigrati 5 sati cca. ( 4 godine je star) . Dok je bio nov, držao je nekih 8-9 sati. Ako ukopčam sluške, e to onda sve ide otprilike na pola. Mogu samo reći iz prakse sa nekim drugim uređajima, preporuka proizvođača je da se baterija nikada ne isprazni do kraja, na nulu jer kasnije može biti problema kod punjenja (potpuno prazna baterija povuče previše struje pa elektronika krene blokirati). Ako imaš jedan gamepad, slobodno ga spoji reko USB-a na plejku i nastavi  igrati.  Kontroler je tada u "žičanom" modu, ne koristi se BT , a baterija se automatski puni.
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2018., 17:07 moordrak »

Odg: Vlasnici Sony konzola
« Odgovori #409 : 23. Listopad, 2018., 15:45 »
Ja posedujem PS4. Imam i PS Plus, pa ako hoce neko da igra sa mnom, neka me doda da igramo zajedno :D
Nickname: AMAHMN
YouTuber i Gamer --> nadji me na YT!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9