HCL.HR

PlayStation 5

  • 41 Odgovora
  • 20077 Hitova
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #15 : 08. Listopad, 2020., 13:03 »
Ako imaš strpljenja, svakako preporučujem da sačekaš. Imaćeš popusta kao što i sam kažeš, a taman i vidiš kako će ispasti očekivanja.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #16 : 08. Listopad, 2020., 13:51 »
Ako imaš strpljenja, svakako preporučujem da sačekaš. Imaćeš popusta kao što i sam kažeš, a taman i vidiš kako će ispasti očekivanja.

Natjeraću se. :mrgreen:
Iskreno ne očekujem neki ogroman skok naspram Pro na kojem sada igram, barem ne u početku.

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #17 : 26. Listopad, 2020., 23:19 »
Još malo manje od mjesec dana do konzole!

*

mkov1272

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #18 : 30. Listopad, 2020., 21:28 »
Pozdrav, molim pomoć,
kupila bih sinu ps5, a ne znam je li njegov tv ok za igranje ps5.
Tv je Samsung 40" full HD Smart TV K5500 Serija 5 ( 2016g.)
Molim nekog znalca da mi odgovori.
Hvala

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #19 : 30. Listopad, 2020., 23:39 »
Da, radit će na tom TV-u bez problema. To je "Full HD" televizor, dakle maksimalna rezolucija je dosta manja od onoga što PS5 može prikazati, ali PS5 će se sam detektirati maksimalnu rezoluciju tog TV-a i prilagoditi se na tu rezoluciju.

Naravno, bilo bi znatno bolje i smislenije da se PS5 spaja na 4K televizor, da se iskoristi njegova snaga i mogućnost prikaza u višim rezolucijama od Full HD-a, ali radit će svekako i u Full HD modu.

*

mkov1272

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #20 : 31. Listopad, 2020., 00:59 »
Ementaler, hvala na odgovoru :)

*

Delphinus

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #21 : 09. Studeni, 2020., 10:47 »
Pozdrav!
Nisam našao na portalu odgovor na 1. pitanje (na 2. možda postoji) pa bih molio pomoć:
1. Je li moguće igrati kupljene igre na PS4 (digital verzije) dok istodobno koristim isti account za igranje novih igara na PS5? Naime, htio bih odigrati neke zaostatke s PS4 prije prodaje konzole dok mi brat istodobno koristi PS5 za igranje novih igara.
2. Najavljena kolekcija PS4 igara na PS5 vrijedi za pretplatu na PS5 samo prednaručenih konzola ili će i ostali dobiti tu mogućnost?

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #22 : 12. Studeni, 2020., 13:57 »
Pozdrav!
Nisam našao na portalu odgovor na 1. pitanje (na 2. možda postoji) pa bih molio pomoć:
1. Je li moguće igrati kupljene igre na PS4 (digital verzije) dok istodobno koristim isti account za igranje novih igara na PS5? Naime, htio bih odigrati neke zaostatke s PS4 prije prodaje konzole dok mi brat istodobno koristi PS5 za igranje novih igara.
2. Najavljena kolekcija PS4 igara na PS5 vrijedi za pretplatu na PS5 samo prednaručenih konzola ili će i ostali dobiti tu mogućnost?

1. Nevidim razlog zašto ne,ako se moglo sa ps3 i ps4 i vitom u isto vrijeme preko istog acca bit ulogiran.. tako da mislim da nece biti problema oko toga..
2.Za sve koji imaju ps5 konzolu i preplačeni su na playstation plus imaju pristup Playstation plus colectionu :D

 

*

Wrex30k77

  • n00b
  • 3
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #23 : 20. Studeni, 2020., 19:42 »
Pozdrav svima! Imam jedno pitanje.
Jel netko ima nekakvu ideju(cisto procjene radi) kada bi ps5 mogao bit dostupan nama obicnim smrtnicima koji ga nisu prednarucili. Jer evo citam svasta, kao npr neki dio ekipe koji su napravili prednarudzbu kazu da ce ga tek u novoj godini dobiti...pa eto, ako netko ima bilo kakvu procjenu...ili bilo sta slicno informaciji haha nekidan narudzbe na SD trajale daj boze pola sata 😅

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #24 : 21. Studeni, 2020., 14:22 »
Vjerojatno to što si već čuo - tek od sljedeće godine.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PlayStation 5
« Odgovori #25 : 23. Studeni, 2020., 17:15 »
Ako imaš nekoga "unutra" može uvijek. :)

Ja sam kupio TV za PS5, LG Nanocell serije 9, vidim ubrzo preko sistemskog ažuriranja stiže podrška i za VRR na PS5. Sa konzolom ne žurim, mogu je sada dobiti, mislim da ću čekati, poučen iskustvima od ranije, prvu reviziju, što bi prema mojim razmišljanjima trebalo biti u sljedeća 3-4 mjeseca, a vjerujem i da će tada splasnuti ovaj hype i da će biti konzola za regularno kupovanje, možda čak i neki bundle.
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2020., 17:17 bhlazio »

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #26 : 01. Lipanj, 2021., 17:02 »
Napokon sam nabavio ps5. Malo skuplje, ali dobro. Ko mi kriv sto nisam prednarucio. Imam puno igara u zaostatku, tako da do zime ne moram nista kupiti od igara. :)

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #27 : 01. Lipanj, 2021., 17:41 »
Meni danas stigo hypeee hahaha prezadovoljan sam iako nisam nešto pretjerano igro prvo downloadat sve treba.. I iznenadio sam se upravo sam uključio gold wireless headset za ps4 i radi normalno na ps5 tooop...

 

Odg: PlayStation 5
« Odgovori #28 : 01. Lipanj, 2021., 21:39 »
Da, dok podesis sve treba vremena. Ko da windowse instaliras. Onda jos igre poskidat. Ja tek sad Sackboya upalio malo. Smeta me jedino sto samo 1 igru skida, ne moze vise odjednom.


Odg: PlayStation 5
« Odgovori #29 : 03. Lipanj, 2021., 10:46 »
Da, dok podesis sve treba vremena. Ko da windowse instaliras. Onda jos igre poskidat. Ja tek sad Sackboya upalio malo. Smeta me jedino sto samo 1 igru skida, ne moze vise odjednom.



Istina da hahah 🤭 ja sam napokon istaliro sve što sam planirao sad čekam psplus sutra da uzmem pa onda preko psplus collectiona opet skidat 🤣

 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9