HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147053 Hitova
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #210 : 05. Travanj, 2018., 08:22 »
definitivno se isplati uzesti i u 2018 , od mgs serijala imaš mgs HD colection koji je odličan te još i masu drugih igara za odigtat kao killzone merceneris , graviti rush , uncharted ,god of war collection ,..... a ako si ovih zadnjih godina stavljao psvita igre sa ps+ u libary imaš se s čim zabavljat sljedećih par godina

*

MileP

  • n00b
  • 1
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #211 : 29. Studeni, 2020., 16:55 »
Zivo me zanima, posto trazim psp vitu da kupim...koja je verzija ili serija najbolja i koje su razlike? Vidim da ima psp vita 2000; psp vita 3000; itd itd...pa ima 3g i wifi...pa ako moze neko da mi to razjasni ko ima vise iskustva? Hvala!

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #212 : 30. Studeni, 2020., 09:37 »
Da ne bude zabune, postojala su dvije različite porodice PSP uređaja: prva je bila PSP, a druga PSP Vita ili kratko Vita.

PSP 3000 je treća iteracija PSP-a. Prije nje su postojale  također dvije verzije PSP-a: FAT (PSP1000) i SLIM (PSP 2000 i 3000). Bilo je još nekih verzija, recimo PSP GO  ali ne sjećam se da sam ih vidio na  na našem tržištu.
Osnovni podaci: Za instalaciju igara su se koristili specijalni UMD diskovi i Memory Stick (skupi i preskupi), koristio se usb 2.0 mini b, imale su wifi.. LCD ekran je bio prilično OK za to vrijeme :) 
 
Što se PSP Vite tiče, službeno postoje samo dvije verzije PSP Vite. PCH-1000 (osnovna, prva)  i PCH-2000 (revidirana verzija). Obje verzije su dolazila u dvije varijante: sa i bez 3G modula. Obje su imale WiFi. Hoćeš li kupovati posebni SIM za Vitu u slučaju da se odlučiš za WiFi+3G verziju, nja. Danas svi imamo hotspot na tulifonima. 

PCH-1000 ilitiga  "Fat"  su imale OLED displej, nisu imale ugrađenu memoriju, koristile su specijalni USB kabel, imale su  nešto slabiju bateriju.

PCH-2000 su bile tanke "slim" verzije, imale su IPS display, imale su 1GB ugrađene memorije, koristile su normalni micro USB kabel i imale su jaču bateriju. 

Sada, što kupiti? Vita više nije podržana, a i PSP je debelo outdated.   
 Osobno, imao sam PSP 1000 i Homebrew na njemu. Jedini problem su fuckin memory kartice. Ima li ih još negdje za kupiti, pojma nemam. Ako si pretplatnik PS+ usluge  unatrag 4-5  godina, onda si dobio hrpu igara za Vitu pa bi ja možda razmišljao u tom smjeru.
Kakvo je stanje danas sa homebrew scenom na Viti, stvarno ne znam. Googlaj :)

 
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2020., 13:45 moordrak »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9