HCL.HR

PlayStation 4 - općenita rasprava

  • 2228 Odgovora
  • 631442 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2190 : 13. Prosinac, 2019., 22:12 »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2191 : 14. Prosinac, 2019., 18:01 »
Broj sati koje sam ja odigrao, kao što Steam broji. "Radne sate".

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2192 : 25. Prosinac, 2019., 00:18 »
Ghost of Tsushima Free PS4 Dynamic Theme :)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2193 : 01. Siječanj, 2020., 12:21 »
PlayStation Plus | Januar 2020
Uncharted: The Nathan Drake Collection
Goat Simulator
https://www.youtube.com/watch?v=ZeDDhAWgbP8

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2194 : 02. Siječanj, 2020., 20:47 »
Jedno zbunjujuće pitanje, naime rekoh sebi da idem opet krenut igrati Shadow of Mordor Game of the Year Edition (uz koju mi je uvijek stajalo u Library na ps4 i Legion edition), i danas stavljam instalirati i kaže meni da moram kupiti legion edition za 349,00 kn???. A  sad pošto znam da sam to već imao i da mi nema smisla da imam u Library ako ju nisam prethodno kupio (iskreno ni neznam dal postoji ikakva druga mogućnost da se išta nalazi u Library ako nije kupljeno) kako je onda moguće da mi nudi da ju kupim...?? Ne znam, dal je netko isto imao, pa da baci oko  kakva je situacija s tim ;)

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2195 : 11. Siječanj, 2020., 15:59 »
Pozdrav, koliko sam upratio, nema službene otvorene teme za televizore za PS4 - koje koristite, iskustva, preporuke itd. Ili je nisam uspio naći, tako da cu pitanje postaviti ovdje. Prvi put detaljnije proucavam televizore pa nisam bas upucen.
Trazim nonSmart TV - 40inch, FULL HD do nekih 200E. Koristit cu ga u maloj sobi, tako da ce biti i vise nego velik.
Zanima me sto gledati TV za PS4 Slim osim velicine, vremena odziva, . Je li potreban 4K ili je za 40inch dovoljan FULL HD, je li bitan broj boja itd. Je li dovoljan refresg rate 300hz. Naravno, znam da ne moze biti nesto spektakularno, ali evo ako ima neka dobra ponuda za nesto vise para, predlozite.
Ja sam naisao na VIVAX 40LE112T2S2, Kvaliteta prikaza slike - 300 Hz Clear Motion Engine (CME), svjetlina slike 240 cd/m2 (ako je uopce bitno). Pune specifikacije ovdje: https://www.vivax.com/EasyEdit/UserFiles/Documents/vivax-tv-40le112t2s2/vivax-tv-40le112t2s2-specifikacija-artikla.pdf
Ono sto me buni je sto pise HDMI Video Format do 1080p, to je FULL HD zar ne.
Unaprijed hvala na odgovorima, trenutno je na akciji i moze se naci za 160E u BiH sto mi se cini OK za ponudjeno.

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2196 : 01. Veljača, 2020., 16:38 »
Podrzavate li Sonijevu ideju omogući igranje PS4 igara na NS putem remote play
http://www.nintendolife.com/news/2020/01/sony_is_asking_ps4_owners_if_they_want_remote_play_on_the_nintendo_switch
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2020., 16:42 Ilija95 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2197 : 01. Veljača, 2020., 18:56 »
Podržavam, ali puno važnije od mog mišljenja - Nintendo ne podržava  :faca:

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2198 : 01. Veljača, 2020., 20:10 »
Ono sto me buni je sto pise HDMI Video Format do 1080p, to je FULL HD zar ne.

Pogledaj točno u PDF-u što piše. Koliko vidim, da, to je full hd TV dakle 1920x1080. Što se tiče onih 300 herca, zaboravi to odmah. U ovom cjenovnom rangu nikome se ne isplati  stavljati  ultrabrzi visokokvalitetni panel zato nemoj očekivati stelarne performase.   Ovo je vjerojatno klasični   VA panel sa LED osvjetljenjem, 60 hz. Skrivaju ove informacije kao zmija noge zato sam vrlo rezerviran glede kvalitete slike. Nisam vidio konkretno taj model uživo, ali isto tako, nisam od Vivaxa vidio ništa što mi se dopada.  Što se igranja na plejki tiče, ne bi trebalo biti nikakvih problema.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2020., 20:18 moordrak »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2199 : 04. Veljača, 2020., 22:01 »
Fun fact: nešt prčkam po libraryju da vidim šta da si skinem i kaže mi žena, e se sjećaš one igre o WW1, nešto tamo, što nismo odigrali do kraja, rekoh da, evo samo da nađem, (Valiant Hearts op.a.), a meni te igre nigdje u Libraryju..Prošao cijeli gore dole 5 puta, i pod purchesed i pod PS+, nema....otišao na PS Store, ukucao i vidi . daje mi samo opciju da si skinem. Znači da ga već posjedujem....ako ga posjedujem zašto ga nema u Library? Tko zna što mi još takvoga fali? Zašto je tako ne znam, al da mi pojednostavnjuje život, pa baš i ne...  :hiha2: uglavnom...

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2200 : 29. Ožujak, 2020., 00:23 »
Jel koristi neko headset platinum od sonya? Utisci oko zvuka?
« Zadnja izmjena: 29. Ožujak, 2020., 01:07 donniedemonD »

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2201 : 17. Travanj, 2020., 12:07 »
Drage gejmerice i gejmeri iz Hrvatske  :D,

nije relevantno za temu, no ako biste mogli pomoći!   :kava:

Radim istraživanje o promjenama navika gaminga u vrijeme pandemije sa svrhom poboljšanja buduće ponude, iskustva igre i unaprjeđenja cijelog gaming communityja.
Upitnik traje otprilike 5 minuta, a Vaše mišljenje je iznimno bitno!:)

link na anketu -> https://www.surveygizmo.eu/s3/90228537/ISTRA-IVANJE-GAMING-NAVIKA-NEW
(Anketa je dostupna osobama od 16+ godina)

Uvid istraživanja podijelit ću s Vama i cijelom gaming zajednicom.  :faca:
Hvala Vam!!

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2202 : 28. Travanj, 2020., 11:31 »
Razmisljam da si kupim bluetooth tipkovnicu za pretrazivanje igara na PS Store pa me zanima jesu li sve bluetooth tipkovnice kompatibilne sa konzolom

Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2203 : 28. Travanj, 2020., 13:29 »
Razmisljam da si kupim bluetooth tipkovnicu za pretrazivanje igara na PS Store

Previše razmišljaš.  Bacit' ćeš pare bezveze. Jedino ako BT tipkovnicu želiš koristiti sa smart TV-om ili nekim drugim smart uređajem. Za tu svrhu su simpa su ove koje imaju ugrađen touchpad. ova ili ova 
Naravno, znaš  da igre na ps store  možeš pretraživati i na PC-u (ili bilo kojem drugom uređaju sa pristojnim web preglednikom) ako se prijaviš na PSN sa svojim accountom? link  Možeš čak poslati igru na download. Igra će se početi preuzimati ako je plejka upaljena ili na standby (mora biti upaljena opcija da je internet priključen dok je PS4 u mirovanju).
Za brži tekstualni chat imaš i android/IOS aplikaciju...for free... 
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2020., 13:44 moordrak »

*

Alen22

  • n00b
  • 2
Odg: PlayStation 4 - općenita rasprava
« Odgovori #2204 : 12. Kolovoz, 2020., 22:08 »
Zna li ko kako funkcionise prodaja profila ,prkmarni sekundarni i offline sa jednom kupljenom igrom sa stora?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9