HCL.HR

Pokemon GO - općenita rasprava

• 377 Odgovora
  • 142834 Hitova
Odg: Pokemon GO - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 23. Kolovoz, 2016., 14:43 »
Kupio novi mobitel, pa krenuo i ja, lvl 9 sam, ide fino za sada, znači kad dobijem lucky egg da ga ne trošim dok ne budem imao makar 50 evolucija za napraviti, jer one daju najbolji XP, btw kolko se dobije xp po jednoj evoluciji?

*

des3iny

• 1545
  • xD xD xD
« Odgovori #331 : 23. Kolovoz, 2016., 16:57 »
Dobiješ 500XPa po evoluciji bez obzira što evoluiraš tako da ti je najbolje skupljati više istih kojima treba malo candya da se evolvaju a obilno ih ima u divljini (12 - caterpie, weedle, pidgey, 25 - rattata)
I ako ti je ta evolucija nova dobiješ dodatnih 500 (600?) kad se upiše u pokedex.
I naravno sa lucky eggom poduplaš exp.

« Odgovori #332 : 23. Kolovoz, 2016., 19:17 »
Novi update igre ( 0.35 android) još nije na storeu ili...ja ga bar ne vidim niti mi išta skida a vidim ljudi pričaju o istom

*

yubs-d-rsc

• Moderator
  • 717
« Odgovori #333 : 23. Kolovoz, 2016., 23:50 »
Ide postepeno, nije još do naše regije očito došlo :)
The blood of youth is bubbling back..

*

G1ML1

• *
  • 149
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
« Odgovori #334 : 24. Kolovoz, 2016., 00:13 »
Sta se desi onima koji igraju stariju verziju? Ja imam ovu zadnji al eto cisto onako me zanima.

*

yubs-d-rsc

• Moderator
  • 717
« Odgovori #335 : 24. Kolovoz, 2016., 01:12 »
Ništa, samo ti nedostaju featuri u novom clientu; s obzirom da se većina gameplaya 'odvija' na serveru ne propuštaš puno ali nikad ne znaš koji će te glitch zateć - kao što inače bude s outdated verzijama. Jedna verzija unazad, nije big deal.

« Odgovori #336 : 27. Kolovoz, 2016., 12:36 »
I kako da se ja leveliram, kad napravim cijeli krug po gradu i samo Pidgey, Ratata i Weedle, i svaki dan isto, i onda kažete lako je doći do lvl 20, stojim na lvl 9 već 5 dana radi ovakvih "super pokemona" a baš imam volje za igrom al šta vrijedi kad živim u malom gradu...

free upload

*

G1ML1

• *
  • 149
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
« Odgovori #337 : 03. Rujan, 2016., 12:04 »
Jel vi osjetite da je igra po malo dosadila? Nista novo ne uvode, jedno te isti Pokemoni, bugovi na sve strane, manjak pokestopova, Weedle, Pidgey i ostala gamad izlaze iz lopti 2-3 puta, itd itd.

*

vubmc

• *
  • 15
« Odgovori #338 : 03. Rujan, 2016., 18:51 »
Igra je zesce smorila, par dana uopste nisam usao.Poceo sam masovno gymove da uzmem.Borba u gymu je ne prilagodjena, jer realno kad si napadac imas ogromnu prednost.tako da u jednom naletu po 5 gymova uzmem i odma 50 coinsa.Koje da trosim na sta? na le? sasvim sam solidan lvl i sledeci nece skoro.Na lure? koji traje po sata i ne donosi nista posebno a po gradu uvek nadjem neku lure.Na incence? glupo...Nema smisla.

« Odgovori #339 : 03. Rujan, 2016., 22:47 »
Trosis na inkubatore....dude

« Odgovori #340 : 04. Rujan, 2016., 22:52 »
Vi makar imate dvorane, ja sve što imam ovjde su dva pokestopa. Igra još nikad nije ni lansirana zvanično ovdje *ŠMRKLJ*

*

yubs-d-rsc

• Moderator
  • 717
« Odgovori #341 : 05. Rujan, 2016., 11:10 »
Igra je zesce smorila, par dana uopste nisam usao.Poceo sam masovno gymove da uzmem.Borba u gymu je ne prilagodjena, jer realno kad si napadac imas ogromnu prednost.tako da u jednom naletu po 5 gymova uzmem i odma 50 coinsa.Koje da trosim na sta? na le? sasvim sam solidan lvl i sledeci nece skoro.Na lure? koji traje po sata i ne donosi nista posebno a po gradu uvek nadjem neku lure.Na incence? glupo...Nema smisla.

Definitivno 150g na inkubatore :)

« Odgovori #342 : 07. Rujan, 2016., 08:26 »
Jel vi osjetite da je igra po malo dosadila? Nista novo ne uvode, jedno te isti Pokemoni, bugovi na sve strane, manjak pokestopova, Weedle, Pidgey i ostala gamad izlaze iz lopti 2-3 puta, itd itd.

Hello, nova osoba ovdje :)
Meni se čini da pod hitno moraju napraviti neke inovacije, jer je igra zbilja postala troma i jadna. Da ne govorim da su pokestopovi tako blesavo raspoređeni. Npr, u mom kvartu imaju dva pokestopa, tj. jedan je službeno već u drugom ali preko puta ceste.

Navodno čak više ni ne primaju zahtjeve za nove pokestopove. Sva sreća uvijek možemo računati da će se barem pidgey pojaviti.

« Odgovori #343 : 10. Rujan, 2016., 20:52 »
Evo, izašla je i 0.37.0 verzija sa buddy sistemom:

Koliko vidim, 5km pjehe/vožnje po slatkišu. Takođe, RIP root-ovani uređaji. Samo kažem...

*

yubs-d-rsc

• Moderator
  • 717
« Odgovori #344 : 10. Rujan, 2016., 22:57 »
Zato okači magikarpa i put pod noge, 1km = 1 candy :))

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22