HCL.HR

Šta se trenutno emulira?

  • 200 Odgovora
  • 141489 Hitova
*

DiabloMan

  • n00b
  • 3
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #135 : 24. Veljača, 2014., 16:06 »
Trenutno emuliram Gran Turismo 2. Zakon.
All men's souls are immortal, but the souls of the righteous are immortal and divine.

http://signum-soft.com

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #136 : 24. Veljača, 2014., 23:31 »
EVO: Search for Eden sa Super Nintenda. Došao do ledenog doba. :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #137 : 24. Veljača, 2014., 23:41 »
Treba napraviti remake/reboot te igre.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #138 : 25. Veljača, 2014., 00:02 »
+1
Igra je odlična, a reboot bi bio fenomenalan, samo treba par stvari popraviti.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #139 : 09. Svibanj, 2014., 09:41 »
fire emblem za gba odlicna igra

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #140 : 28. Kolovoz, 2014., 13:45 »
Mislim da je što se u današnje vrijeme tiče igara do PS2 generacije, nekako bolje ostaviti konzole za iste po strani i emulirati ih, naravno ako se ima dovoljno dobre PCjeve.

Evo, neki dan sam baš malo isprobao Dead or Alive, Tekken, Metal Gear Solid i Parasite Eve za PS1 na ePSXe emulatoru; istina, bilo je malkoc kašljucanja, ali nije sad da sam se previše posvetio video postavkama, a i nemam neki poseban kompjuter, budući ne igram igre za PC, ipak 99% vremena emulirane igre su praktički letjele, da ne spominjem kako emulatori savršeno izglage piksele i upscaleaju u punu rezoluciju.
Svejedno, mislim nadograditi mašinu, s obzirom koliko impresivno izgledaju PS2 i Gamecube emulirane igre.

Također, drago mi da mogu rezervni neslužbeni (u biti sada je jedini) kontroler za PS3 koristiti zajedno s ePSXeom, skupa s vibracijom, besprijekorno je.

Ipak, trenutno jedino što emuliram je The Legend of Zelda (GBA verzija), prva Zelda igra na VisualBoyAdvanceu, i nemam apsolutno nikakvih zamjerki - divno upscaleanje, bežični PS3 kontroler i općenito GBA igra na velikom ekranu.

Uvijek će mi biti drage starije konzole, ali, IMO, trenutni prosječni PCjevi su najkonzole za starije igre ikad.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #141 : 28. Kolovoz, 2014., 15:04 »
Meni je Wii odlican za emuliranje, em wiimote mozes koristit kao misa, em GC gamepad ili onaj pad pro ili kako se vec zove za normalne igre.

Od emulatora sto sam ja probao odlicno rade:
Amiga 500 (dobro ne bas odlicno, ali upotrebljivo :D )
Nes
Snes
GB/GBC/GBA (GBA malo kasljuca, nije na ful brzini ali vrlo dobro)
Sega mega drive, CD, master system, gamegear (32X ne radi)
MAME (samo starije igre)
Neo Geo pocket i CD
Tubrografix 16
Atari Lynx

Uglavnom odlicno, cak Sega CD emu podrzava Savestateove za razliku od PC verzije!
I onda jos kad to fino spojim na CRT, sve  bude kao original :thumbs:

Cak sam probao i DOSbox, ali on je samo za 286 igre (oce i sa 386ice, ali novije dosta stucaju), inace USB tastature normalno rade sa ovim.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #142 : 01. Rujan, 2014., 00:12 »
cak Sega CD emu podrzava Savestateove za razliku od PC verzije!
jebeni nub.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #143 : 01. Rujan, 2014., 09:10 »
cak Sega CD emu podrzava Savestateove za razliku od PC verzije!
jebeni nub.

Pa neznam, zadnji KEGA koji sam koristio pred valjda 6 godina ili cak i vise zadnji put o nije imao :ementaler:

Ocito je izaslo nesto novo, ali mi ni ne treba, Wii mi je bas super za emuliranje :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #144 : 01. Rujan, 2014., 09:26 »
Ričard je htio kazati da su sejvstejtovi za njubove, s čime se u potpunosti slažem.

njubu :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #145 : 01. Rujan, 2014., 09:57 »
Ričard je htio kazati da su sejvstejtovi za njubove, s čime se u potpunosti slažem.

njubu :wildboy:

Ah to :ementaler: :fpalm:

Pa neznam, meni je bas kul kada mogu nastavit tocno tamo gdje sam stao, da nemoram opet ispocetka.
A i navika iz maldjih dana, posto sam se igrao samo u DOSu... Tamo je svaka igra imala save gdje si mogao sejvat kad hoces i nastavit tocno od tuda, nije bilo check i save pointova kao u danasnjim igrama.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #146 : 05. Listopad, 2014., 20:01 »


Final Fantasy X, igrao davno, nikad završio.
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2014., 22:34 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #147 : 15. Listopad, 2014., 11:46 »
Prvi Tekken na ePSXE emulatoru.

Odlučio startati s Tekkenom od samog početka, i za sada uglavnom vježbam poteze u story modu - trenutno sam skoncentriran na Yoshimitsua.
Jako je zarazno to pokušavanje da se utreniraju neki fancy comboi; šteta samo što igra nema Practice mod koji je kasnije uključen u nastavcima.

Vjerojatno ću isto ići od početka i s drugim serijalima tučnjava (a i ono, nije da se ionako žurim odmah skočiti na najnovije nastavke), i onda kad dostignem trenutne nastavke, mislim da ću prvenstveno igrati online.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #148 : 20. Listopad, 2014., 16:16 »
,,,
zašto?

mislim, ako ti je cilj igrati online, zašto ne uzeti sf iv ili nešto drugo i odmah krenuti učiti to?

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #149 : 20. Listopad, 2014., 17:00 »
ja nisam to shvatio kao CILJ, nego kao nešto što će radit na kraju,,,,tako da put do tog ",,,cilja" nije samo radi dolaženje do tog "cilja,,," nego i uživanje u tom putu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9