HCL.HR

Šta se trenutno emulira?

  • 200 Odgovora
  • 142588 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #165 : 17. Kolovoz, 2015., 13:23 »
Bio sam prošle godine preko Dolfina počeo igrati MGS: The Twin Snakes, no ima jedan problem prilikom korištenja thermal googlesa. Uglavnom ništa se ne vidi. Je li još netko emulirao tu igru i riješio problem?
Uz sve to planiram zaigrati i na ppspp-u MGS Peace Walker, pa ako netko zna ide li igra glatko ili ima slične probleme kao i Twin Snakes?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #166 : 17. Kolovoz, 2015., 13:40 »
Znaci da bi emulira ps1 igru sta mi tocno treba?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #167 : 17. Kolovoz, 2015., 13:44 »
Majstore na ovoj stranici imaš sve postojuće i provjerene emulatore, kao i ocijene za iste.
Skini za koju konzolu trebaš i deri.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #168 : 17. Kolovoz, 2015., 13:47 »
Dobro to sam nasao nazad vec, al jeli mi treba original ps1 igra ili sta vec?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #169 : 17. Kolovoz, 2015., 13:49 »
Bartule već si dugo na forumu i znaš da ovdje se ne priča o piratstvu.
Možeš uzeti orginalni disk ili nabaviti .iso i onda s njim igrati.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #170 : 17. Kolovoz, 2015., 13:56 »
E pa to me zanima, ne pricam o piratstvu nego mi je bilo nejasno da se moze igrat be cd-a.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #171 : 17. Kolovoz, 2015., 14:18 »
Bio sam prošle godine preko Dolfina počeo igrati MGS: The Twin Snakes, no ima jedan problem prilikom korištenja thermal googlesa. Uglavnom ništa se ne vidi. Je li još netko emulirao tu igru i riješio problem?
Uz sve to planiram zaigrati i na ppspp-u MGS Peace Walker, pa ako netko zna ide li igra glatko ili ima slične probleme kao i Twin Snakes?

omfg noob

nez, pogledati na wiki stranice emulatora ili hcl forum?!? xD :bonk:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #172 : 17. Kolovoz, 2015., 15:58 »
I nisam ni prvi puta uspio s tim poostavkama i zato i pitam. Da sam uspio ne bih pitao, jer nakon toga mi je ekran bio totalno crven i opet nisam vidio Snakea.
Može se preći i s cigaretom, ali veća mi je fora thermal googles radi još nekih fora u igri.
Uostalom, mislio sam da ovdje ima još MGS fanova i možda je netko riješio taj problem na drukčiji način.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #173 : 03. Studeni, 2015., 21:58 »
Castlevania: Aria of Sorrow



Metroidvania za Gameboy Advance unatoč hardverskim limitacijama ne zaostaje puno za nešto starijim Playstation klasikom kojim je inspirirana.
Kao i Symphony of the Night, igra je zarazna i ima odličan soundtrack. Priča je neloša, sa zanimljivom premisom koja je izdvaja od prethodnih igara u serijalu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #174 : 04. Studeni, 2015., 21:20 »
Evo ja sam danas probao emulirat Super Mario World na iphone i jednostavno ne ide. Kontrole su uzas, za trcanje trebas drzat jednu tipku, dok s drugom se kreces i trecom skaces. Nakon 2 minute prsti su me vec boljeli pa sam odustao. E da mi sad jos radi PSP, savrsen stroj za emuliranje.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #175 : 13. Studeni, 2015., 17:37 »
Castlevania: Dawn of Sorrow



Nepotreban, ali svejedno dobrodošao nastavak Arije lijepo se snašao na novijoj konzoli. Velike razlike u gameplayu nema,
mehanički je to ista igra sa nekoliko novih elemenata koji koriste DS-ov touchscreen.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #176 : 20. Veljača, 2016., 17:11 »
Golden Sun



Slijedeća Gameboy Advance igra za kraćenje vremena na poslu. Kreša se i resetira svako malo u oba emulatora koja imam instalirana, ali mi je za sada toliko zanimljiva da me to ne odvrača od igranja.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WinterTux

  • *
  • 43
  • <p>Ovo je paragraf :P</p>
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #177 : 21. Veljača, 2016., 21:12 »
Ja emuliram Adventure Island 3 (NES)

I dalje mi ne dostaje moj NES koji je riknuo pre jedno 5 godina. Jest da je falš bio ali je vrteo prave NES igre.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #178 : 13. Svibanj, 2016., 22:25 »
Hteo sam da čekam rimejk Resident Evil 2 igre, ali ne mogu da izdržim pa sam krenuo da igram preko ePSXe emulatora.
Pre nekog vremena sam odigrao i RE3 Nemesis, posle toga i RE1 remastered na PCu tako da je sad vreme za ovo :)

Poslednji put sam igrao i prešao RE2 još davne '98 ili '99 godine.

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #179 : 14. Svibanj, 2016., 00:17 »
Dobri stari DOOM na Raspberry pi 3.

Nešto zaboravio pokupit :wildboy: pa moran jedan dio ispočetka  :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9