HCL.HR

Šta se trenutno emulira?

  • 200 Odgovora
  • 141451 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #180 : 15. Svibanj, 2016., 19:47 »
Ako imas PC (bilo kakav, ne mora biti jak) daj odigraj project brutality. Da igras Doom kako treba a ne na malini ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #181 : 15. Svibanj, 2016., 20:33 »
Ja danas emulirao Pokemon Gold i krenuo malo igrat.Jos uvjek bi mogao bez problema proletit kroz igru i bila bi mi jednako zanimljiva.Malo me strah krenit igrat ove novije verzije, ima previse novih Pokemona, neznam nijednog pa mislim da mi se nece svidjet.

Jel se moze kako spojit X360 kontroler na emulator??

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #182 : 27. Svibanj, 2016., 09:19 »
Odigrao prvo na 3DS-u Sega's 3D Classics verziju Altered Beast-a. Ovaj serijal (S3DClassics) je odlican jer obicno uzmu najbolju verzije igre i jos je poboljsaju dodavajuci razne opcije, ciscu grafiku i zvuk... Ugl neznam zasto, ovdje su koristili Mega Drive verziju igre, i znam da je igra kao nekakav kultni klasik, ali se isto smatra i teskim smecem.

Stajaznam, bas je smecasta, ali opet je neki gust odigrat, nakon toga sam odigrao i arcade verziju preko MAME-a i zapravo jedina razlika je u malo boljoj grafici, i u tome da ovdje ima par slika vise kad se zavrsi igra...

Ugl, ko hoce probat, dovoljno je nekakvih 20-30min za odigrat svih 5 nivoa.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #183 : 06. Lipanj, 2016., 08:44 »
Gledao neki dan YT video od GameSacka i tema je bila igre koje jako lice na neke druge, poznatije igre.
I spomenul su Osman-a....nikad cuo, ali reko, ajd, fino izgleda pa bi mogao probat, a i volim njegov ''uzor''.

Dakle, prica ukratko. Capcom je napravio Stridera, odlican akradni platformer, nakon toga dio ekipe koja je radila na igri zajedno sa glavnim dizajnerom odlazi iz Capcoma. E nakon toga za Mitchell Corp (IMHO njihova najpoznatija igra bi bio PANG!) rade Osman-a.



Osman je zapravo totalni klon Strider-a, igra se skoro identicno, samo je glavni junak goloruk i mjenja boju odjece (koja je totalno 90-e :D) ovisno o trenutnom nivou power up-a.



Sve u svemu, igra je odlicna i brutalno teska, izasla je samo na arkadnim strojevima i moguce ju je igrat preko MAME-a.
Mala napomena, ROMovi su na svim stranicama nepotpuni pa vam ih MAME nece prepoznati.
Ja sam skinuo 2-3 razlicite verzije i iskombinirao ih (nadopunio ZIP file), i onda sam mogao igrat.
Ovo je inace potrebno sa dosta MAME igara, iskreno mi nije jasno zasto ih uopce stavljaju polovicne ?

Evo i videa iz igre:

http://youtu.be/n2b7kUg7U0k
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2016., 08:48 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #184 : 07. Lipanj, 2016., 19:20 »
Gledao neki dan YT video od GameSacka i tema je bila igre koje jako lice na neke druge, poznatije igre.
I spomenul su Osman-a....nikad cuo, ali reko, ajd, fino izgleda pa bi mogao probat, a i volim njegov ''uzor''.

Dakle, prica ukratko. Capcom je napravio Stridera, odlican akradni platformer, nakon toga dio ekipe koja je radila na igri zajedno sa glavnim dizajnerom odlazi iz Capcoma. E nakon toga za Mitchell Corp (IMHO njihova najpoznatija igra bi bio PANG!) rade Osman-a.

(Klikni za pregled slike.)

Osman je zapravo totalni klon Strider-a, igra se skoro identicno, samo je glavni junak goloruk i mjenja boju odjece (koja je totalno 90-e :D) ovisno o trenutnom nivou power up-a.

(Klikni za pregled slike.)

Sve u svemu, igra je odlicna i brutalno teska, izasla je samo na arkadnim strojevima i moguce ju je igrat preko MAME-a.
Mala napomena, ROMovi su na svim stranicama nepotpuni pa vam ih MAME nece prepoznati.
Ja sam skinuo 2-3 razlicite verzije i iskombinirao ih (nadopunio ZIP file), i onda sam mogao igrat.
Ovo je inace potrebno sa dosta MAME igara, iskreno mi nije jasno zasto ih uopce stavljaju polovicne ?

Evo i videa iz igre:

http://youtu.be/n2b7kUg7U0k
Hvala..
Nexius

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #185 : 10. Rujan, 2016., 21:04 »
Skinuo NES i SNES emulatore pa malo peglam Super Mario Bros i Super Mario Wolrds.Ovo su doslovno prve igre koje sam zaigrao u zivotu, to jest Super Mario Bros na NESu je bila prva igra kad sam imao nekih 5 godina i kad sam od starog dobio Nintendo.

I dan danas odlicne i zabavne igre.Nemozes vjerovat da su oni uspjeli smjestit cjelu igru sa soundtrackom u 34kb, stvarno cudo.

Jos uvjek nemogu proc 3. svjet, kao djete nikad nisam dosao do kraja, sada sam provao dva puta i fejlao, al dovrsit cu to cisto da vidim sta ce bit, a i iz nekog gusta nakon svih ovih godina.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #186 : 14. Rujan, 2016., 22:24 »
Emuliram sve tri Crash Bandicoot igre.Prvi dio je stvarno pretezak, ostalo mi je jos nekoliko levela i onda sam gotov.Zaigrao sam i Warped da vidim kakav je on i ono, laksi je barem 3 puta.

Takoder emuliram i Metal Gear Solid, dosao sam do borbe sa onom cyborg ninjom.




Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #187 : 02. Listopad, 2016., 15:44 »
Igramo Civilization 1 iz 1991 :D
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #188 : 02. Svibanj, 2017., 16:12 »
Final Fantasy VIII na android verziji ePSXe emulatora. Izvodi se glatko i za sada bez problema, ali bi valjalo imati mobitel sa jačom baterijom. Doduše ne treba ni previše očekivati od mobitela starog preko tri godine.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #189 : 28. Srpanj, 2017., 20:47 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #190 : 17. Svibanj, 2018., 11:51 »
Pokemon Moon

Konačno smo u fazi kada se 3DS igre daju glatko emulirati na razumno jakom hardveru. Barem one igre koje se uopče daju pokrenuti.
Sviđa mi se Moon. Čini se lakša od igara iz DS ere, ali to mi nije minus uopče. Zabavno je i uživam. Grafički me podsjeća malo na PS1 naslove.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #191 : 03. Kolovoz, 2018., 02:32 »
Pokemon Moon

Konačno smo u fazi kada se 3DS igre daju glatko emulirati na razumno jakom hardveru. Barem one igre koje se uopče daju pokrenuti.
Sviđa mi se Moon. Čini se lakša od igara iz DS ere, ali to mi nije minus uopče. Zabavno je i uživam. Grafički me podsjeća malo na PS1 naslove.

Jeste malo stariji post, ali možeš li mi reći ime tog 3DS emulatora?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #192 : 03. Kolovoz, 2018., 09:19 »
Citra, jedini 3DS emulator. https://citra-emu.org/
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #193 : 04. Kolovoz, 2018., 21:53 »
Hvala druže!

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Šta se trenutno emulira?
« Odgovori #194 : 20. Rujan, 2018., 16:02 »
Mega Man 2 (NES)



Krenulo mi. Koja zaraza od igre, savršeno izbalansirana količina frustracije i zabave.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9