HCL.HR

ps plus i memory card

  • 4 Odgovora
  • 4405 Hitova
ps plus i memory card
« : 27. Srpanj, 2015., 21:35 »
Odlucio sam sebi naruciti i Ps vitu , nikad se nisam susretao ovom konzolom pa molim za pomoc :D
Kao prvo zanima me jel moze se igrati online free ili moram imati onaj ps plus ? Sta dobivam sa ps plusom , da li se svaki mjesec dobiva koja free igra ? I sto se tice memory carda , ako sebi budem kupovao preko store igre bice mi vjerovatno malo 4gb pa me zanima kako upgrade memory card odnosno koja memory card odgovara jel ima neka posebna ili ? :clap:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: ps plus i memory card
« Odgovori #1 : 28. Srpanj, 2015., 08:27 »
Kartice za Vitu su posebne i uzasno skupe, imas ih do 64gb, s time da je ta od 64gb izasla samo u JAP, 32gb je najveca vana JAP.
Ja sam sa DX-a narucio 64gb i sve 5 :thumbs: Preporucujem ti minimalno 8gb, ali sto veca to bolja.
PS Plus na Viti ti sluzi da mozes spremat sejvove u oblak, i da dobivas svaki mj 2 ili vise igara ako su cross-buy.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: ps plus i memory card
« Odgovori #2 : 28. Srpanj, 2015., 10:13 »
Kartice za Vitu su posebne i uzasno skupe, imas ih do 64gb, s time da je ta od 64gb izasla samo u JAP, 32gb je najveca vana JAP.
Ja sam sa DX-a narucio 64gb i sve 5 :thumbs: Preporucujem ti minimalno 8gb, ali sto veca to bolja.
PS Plus na Viti ti sluzi da mozes spremat sejvove u oblak, i da dobivas svaki mj 2 ili vise igara ako su cross-buy.
A igranje igara multiplayer odnosnl online ? da li je potrebno kakvo placanje ?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: ps plus i memory card
« Odgovori #3 : 28. Srpanj, 2015., 12:29 »
Kartice za Vitu su posebne i uzasno skupe, imas ih do 64gb, s time da je ta od 64gb izasla samo u JAP, 32gb je najveca vana JAP.
Ja sam sa DX-a narucio 64gb i sve 5 :thumbs: Preporucujem ti minimalno 8gb, ali sto veca to bolja.
PS Plus na Viti ti sluzi da mozes spremat sejvove u oblak, i da dobivas svaki mj 2 ili vise igara ako su cross-buy.
A igranje igara multiplayer odnosnl online ? da li je potrebno kakvo placanje ?

Ne pretplata, ali ti je za online igre potreban network pass, dakle ako kupis polovnu igru gdje je taj kod vec iskoristen, neces moc igrati.
Ako kupujes digitalno, nemas frke.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: ps plus i memory card
« Odgovori #4 : 28. Srpanj, 2015., 13:47 »

[/quote]

Ne pretplata, ali ti je za online igre potreban network pass, dakle ako kupis polovnu igru gdje je taj kod vec iskoristen, neces moc igrati.
Ako kupujes digitalno, nemas frke.
[/quote]

Ja sam sebi nasao polovnu vitu koja ima dvije igre i obe igre su koristene samo na toj konzoli , znaci li to da cu moci igrati online ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9