HCL.HR

PS Vita TV

  • 17 Odgovora
  • 14095 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
PS Vita TV
« : 09. Rujan, 2013., 12:08 »
Nije neki TV kanal za Vita igre nego - nova Sonyjeva konzola. U biti, hardver koji uz DualShock 3 vrti PSV i PSP igre na TV-u.

Detalji

PlayStation®Vita TV Global Concept Movie

Što mislite o ovome? Ima li nekog smisla? Ili je Sony ovime pokopao smisao Vite kao takve?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #1 : 09. Rujan, 2013., 12:20 »
Nez, meni ovo izgleda čak kao dobar potez, jeftiniji od obične Vite pa svatko ima priliku zaigrati neke naslove s Vite koje je ignorirao zbog visoke cijene konzole.

A tu je i Remote Play, nez koliko puta sam poželio da imam tu mogućnost kada sam igrao nešto na konzoli, a netko dođe u kuću (gosti/ovo ono) pa moram prekidati igru, sve isključiti i ponijeti na kat gdje se nalazi stari tv :hiha2: ovako je :hug
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2013., 12:25 kaisersephirot »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #2 : 09. Rujan, 2013., 12:27 »
#FirstWorldProblems :)))))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #3 : 09. Rujan, 2013., 15:31 »
Ne podrzava igre koje koriste touch, podrzava i ps1 igre :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #4 : 09. Rujan, 2013., 18:25 »
Nez, možda će im ovo biti najjeftinije rješenje za korištenje gaikaia. Ono, streamanje, kupovina digitalnih PS3 naslova, neće me začuditi ako i ovo najave, a to bi bilo naprosto :ave:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #5 : 10. Rujan, 2013., 17:09 »
PS Vita TV već rasprodana na japanskom Amazonu

Nakon što je Sony jučer najavio PS VIta TV, konzola je već počela s predprodajom. Ono što je zanimljivo da obe verzije (obična i ona s kontrolerom i karticom) danas su već rasprodane na japanskom Amazonu.Nije poznat broj prodanih primjeraka, no čini mi se da je Sony napravio dobar potez s ovim uređajem.

Odg: PS Vita TV
« Odgovori #6 : 10. Rujan, 2013., 19:11 »
Ak ce ovo funkcionirat kao remote play na Viti, streamanje preko interneta, onda bi mogao otic do frenda sa Vita TV-om i kod njega igrat svoj PS4?
Al sumnjam da ce tak funkcionirat, cini mi se predobro :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #7 : 10. Rujan, 2013., 19:25 »
Pa možeš, zapravo možeš ponijeti i PS Vitu i streamati sadržaj na nju s PS4, ima odlična reklama koja prikaziva to sve u pogonu:

A Day With PlayStation®

Odg: PS Vita TV
« Odgovori #8 : 10. Rujan, 2013., 19:32 »
Da, al Vita TV podupire 2 dualshocka, puno jednostavnije od nosenja PS4 do nekog za multiplayer. :thumbs:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #9 : 10. Rujan, 2013., 19:42 »
Ma znam, ovo je odlično rješenje, npr. kupiš Vitu TV i PS4 i imaš u dva stana mogućnost igranja PS4 naslova :ementaler:

Odg: PS Vita TV
« Odgovori #10 : 10. Rujan, 2013., 22:32 »
Ma znam, ovo je odlično rješenje, npr. kupiš Vitu TV i PS4 i imaš u dva stana mogućnost igranja PS4 naslova :ementaler:

Mislim da ne. Možeš igrat one PS4 naslove koji su igrivi i inače na viti, al to su rendom glupe igre realno.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #11 : 11. Rujan, 2013., 00:10 »
Mislim da da. Sony je već potvrdio za PS Vitu mogućnost igranja PS4 naslova streamanjem. Bitna stvar za napomenuti je normalno da bluray disk mora biti u konzoli, konzola normalno i dalje radi, samo što cijeli sadržaj streama nama na PS Vitu/Vitu TV. Mislim, pogledaj reklamu iznad, prikazuju kako curka nastavlja sa igranjem Knacka (koji je inače PS4 ekskluziva) na svojoj PS Viti daleko od konzole

Odg: PS Vita TV
« Odgovori #12 : 11. Rujan, 2013., 09:40 »
Ae, jest, evo s onog e3-a video:

PlayStation 4 - PS Vita - Knack

Al isto kaže da im je cilj da jednom svi ps4 naslovi budu tako igrivi, daleko je to od toga da će se sve igre moć igrat tako.
Plus pari da malo trza :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: PS Vita TV
« Odgovori #13 : 11. Rujan, 2013., 13:00 »
A neće biti igrivi upravo zbog kontrola koje PS Vita ne posjeduje, no upravo tu uskače Vita TV, budući da će nadogradnjom biti omogućeno korištenje i DualShock 4 kontrolera (potvrđeno od Sonyja), čime i ta barijera nestaje.

Što se tiče laga, to će vjerovatno biti prisutno, zbog čega ovaj sustav smatram da je odličan za singleplayer naslove gdje ti i nije krucijalna preciznost, nego zabava. Vjerovatno zbog toga ovu mogućnost stalno i prikazuju s Knackom. Nezz, meni je čisto OK ideja, zapravo odlična, samo je bitna izvedba.

Odg: PS Vita TV
« Odgovori #14 : 27. Siječanj, 2015., 03:16 »
Nabavio si PS Vita TV i moram reći da sam zadovoljan. Bio sam skeptičan oko kvalitete prikaza na velikom zaslonu ali se dosta dobro vidi. Sada je vrijeme za odigravanje svih RPG-ova sa Vite kojih hvala bogu ima dosta. Za sada imam samo Persona 4 Golden ali imam u planu nabaviti Tales of Heart R, Sword Art Online: Hollow Fragment, Conception II: Children of the Seven Stars, Mind Zero, Freedom Wars i dosta toga što još izlazi ove godine. Vita je zakon platforma sa odličnim izborom igri, neznam što se ljudi žale.
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2015., 03:18 buby8992 »
Screw you guys, I`m going home!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9