HCL.HR

Anketa

Osvajač Eura biti će...

Španija
1 (33.3%)
Italija
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Euro 2012

  • 1067 Odgovora
  • 75267 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #15 : 02. Prosinac, 2011., 21:50 »
čru.

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Euro 2012
« Odgovori #16 : 02. Prosinac, 2011., 21:51 »
rendom plavusa. vau
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #17 : 02. Prosinac, 2011., 21:57 »
bravo kriplu, nije da si potvrdio moju OČEKIVANU REAKCIJU LJUDI.  :hiha:
ono, naravno da je rendom plavuša i rendom žena. al bila mi je savršena u trenutku jer priča glupim ukrajinskim naglaskom i izgleda ko drolja.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Euro 2012
« Odgovori #18 : 02. Prosinac, 2011., 21:58 »
Mia Kovačić rula, enivej


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Euro 2012
« Odgovori #19 : 02. Prosinac, 2011., 23:27 »
bravo kriplu, nije da si potvrdio moju OČEKIVANU REAKCIJU LJUDI.  :hiha:
ono, naravno da je rendom plavuša i rendom žena. al bila mi je savršena u trenutku jer priča glupim ukrajinskim naglaskom i izgleda ko drolja.

Pa zgodna je. Ali za hajp nedovoljno. :hiha2:

A dobro, kuzim te. Ja takve bacam pod muda svakodnevno pa mi je zato "prosjecna". ;)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Euro 2012
« Odgovori #20 : 03. Prosinac, 2011., 00:48 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Euro 2012
« Odgovori #21 : 03. Prosinac, 2011., 01:15 »
Navijam da Francuzi prođu zato jer rulaju i imaju Eiffelov toranj,,,, Rvackoj želim puno sriće, tribat će im  :(
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Euro 2012
« Odgovori #22 : 03. Prosinac, 2011., 01:21 »
Jebenu skupinu smo dobili.

Nez ja sam za Njemce ( haters gonna hate  :wildboy: ) , meni rula i njihova liga i nogomet,igraju timski ,a imaju predobre pojedince i mlade talente.I nizozemci su mi dobri.
Hejtam Portugal zbog Cr.Al ajde,nemogu rec,covjek stvarno zna,al ne hejtam ga ja zbog izgleda il nes tako,nego onih kaj forsaju "Hala Madrid" i ta sranja.Bezveze.

No ajde,volio bi vidit finale nez,Njemačka - Španjolska,al ovaj put pobjedu Njemaca.I ocu da Muller rula bogove ovo prvenstvo  :hiha:

Hrvatska,nez,moozda prodemo skupinu,ali i to tesko.Ne mozemo podcjenjivati Italiju,teska ce to utakmica biti.Trebamo dobit Irsku,to je definitivno.Španjoska,a bice dobro ako nam ne utrpaju vise od 3 komada.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #23 : 03. Prosinac, 2011., 18:07 »
mislim da bi španjolci mogli fejlat brutalno na ovom euru. pola ekipe im je barcelona, a kak i real ove godine rula, neće se moć cijelu sezonu opustit, igraju na tri fronta i mogli bi doć malo umorni, ozlijeđeni. iniesta je stalno ozlijeđen neš, nadajmo se da ga neće bit, a onda su realno španjolci out već u skupini (kao i svaki put kad njega nije bilo)

italija mi po imenima nikad nije izgledala lošije. nezz, markizijo i ekipa govore mi da ih možemo pobijedit u 2 od 3 tekme. a oni nam pašu jer ne igraju brzo. nadamo se umoru balotelija pošto city ove godine ide po naslov. inače, talijani su primili SAMO tri gola u skupini sa slovenijom i srbijom. realno, slovenci i srbi su fejlali od estonije, a estoniju je irska naguzila 6:0 u dvije utakmice. tako da  :wildboy: :wildboy:

irska bi mogla bit opasna ak ju se podcijeni. al mislim da neće. njih se mora pobijedit u prvoj tekmi a onda se nadat da će u druge dvije ukrast italiji ili španjolskoj neki bod jer će morat čupat prolaz
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2011., 18:11 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #24 : 28. Veljača, 2012., 18:04 »
iniesta je stalno ozlijeđen neš, nadajmo se da ga neće bit, a onda su realno španjolci out već u skupini (kao i svaki put kad njega nije bilo)

Moš misliti kako će im jako teško pasti, bez Inieste imaju još barem 5 veznjaka koji su vrjedniji od Modrića koji je naš najvrjedniji igrač. I sam izbornik španjolaca je rekao da mu je najveći problem koga staviti u vezu jer nezna tko je bolji od boljega...

Ja predviđam ovako:
Skupina A: Rusija, Češka
Skupina B: Nizozemska, Njemačka
Skupina C: Hrvatska, Španjolska
Skupina D: Engleska. Švedska
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #25 : 28. Veljača, 2012., 22:07 »
sorry, al ja ne vidim da je njima iniesta ili xavi zamjenjiv nekim šabanom iz deportiva. ili buskecom.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #26 : 28. Veljača, 2012., 22:33 »
xabi alonso, silva, mata i fabregas su inače šabani iz deportiva.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #27 : 28. Veljača, 2012., 22:49 »
ok, naravno da imaju vrhunske igrače (pričamo o španjolskoj), ali moj point je da kolko god bili vrhunski ne mogu zamijenit iniestu ili xavija. mislim fabregas nezz, nikad nije niš posebno odigrao za repku, silva je još ok, al ono. nezz sve su to igrači koji nemaju spektakularne kapacitete. ok, svi ti mogu zabit gol, ali manje te strah kad igra alonso nego iniesta.

tvrdim da nisu repka za megapobjede ako nemaju iniestu ili xavija, a barem 50 % su slabiji bez ville koji vjerojatno neće igrat na euru. mislim zbroj golova svih sadašnjih napadača je 41 (od čega torresovih 27, a pitanje je u kakvoj će derpastoj formi doć na euro), villa je sam zabio 52 gola za repku.

nezz, osjećam se bedasto kad tvrdim da su španjolci loši i ako se dogodi recimo da ostanu bez xavija ili inieste (uz villu) nemaju kaj tražit previše na euru jer oni (kao i mi bez olića i modrića) nisu ista repka.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #28 : 28. Veljača, 2012., 23:09 »
Ma oni su i bez njih vrh isusov, samo je pitanje hoće li MENTALNO bit na istoj razini il će bit OMFG ŠTO ĆEMO SAD. Čitao sam neki članak na goal.comu bio, kao španjolska reprezentacija BEZ ikoga iz reala i barce. Svejedno rula isusa.

I ono, realno, VELIKA IMENA nisu potrebna za dobre rezultate. Eto ENGLESKA NPR. Nizozemska. Bitna je forma i timski duh.  :kava:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Euro 2012
« Odgovori #29 : 28. Veljača, 2012., 23:19 »
Ma kakav Villa pa i ja bi zabio 50 komada da imam Xavia, Iniestu, Silvu, Fabregasa, Navasa koji sve naprave za mene. Samo moram gurnut loptu u gol. Onaj mali Negredo je bog tamo, frajer jedino kaj zna je zbit gol, a to njima jedino i treba. Ono i Sivonjić bi zabio 50 komada da igra za Španjolsku...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9