HCL.HR

Anketa

Osvajač Eura biti će...

Španija
1 (33.3%)
Italija
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Euro 2012

  • 1067 Odgovora
  • 76507 Hitova
Odg: Euro 2012
« Odgovori #45 : 01. Ožujak, 2012., 11:35 »
Nisam gledao prvih 40 minuta, ali onih zadnjih pet minuta prvog poluvremena je nešto najtužnije ikad. Naši su se dodavali na svojoj polovici, modrić bi dolazio iza zadnje linije po loptu, i onda onaj apsolutno nezasluženi autogol..
Ne znam, depresivno loše. Obrana nam je krljava, koliko jadni možemo biti kad čekamo da se LOVREN oporavi s nadom da će sve biti bolje.  Napadaća imamo krcato, a niti jedan ne rula. Dobro, Jelavić je zrulo doduše, nadam se da će biti on i još netko bar u formi do eura. Vezni red jedan od najbogatijih u europi, a užasno su drljavi svi. Nezz :wildboy:


Zlatan majstor btw :kava:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #46 : 01. Ožujak, 2012., 12:37 »
ane, kad mu je onaj skoro zabio gol kod ispucavanja deset sekundi prije toga rekao sam isuse kriste, nemrem vjerovat da ću takav ridikulozan gol vidjet uživo. ono, smijao sam se jer sam vidio da plete neš drka po lopti a ovaj mu se približava. i kaj pletikosa napravi. napuca igrača... sreća čista.

e užas.
al i kod drugog gola, onak obrani onaj prvi udarac i ostane ležat na zemlji iako frajer vidi da se odbija šveđanu.
baš lik ono, KASNI stalno.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Euro 2012
« Odgovori #47 : 01. Ožujak, 2012., 15:56 »
nadam se da će ono dinamovo dijete počet branit, pari manje zakurac od pletikose. ono s ispucavanjem je bilo  :ave: :ave:
realno gledajući nije obranio ništa  :wildboy:

i da, problemi ekipe, osim očitog da NISMO NIŠTA EKSTRA:

- nema kemije: 0 kvalitetnih duplih pasova/utrčavanja/mijenjanja pozicija
- nemamo krilne igrače: moderan nogomet bez krila. LOL. perišić je nešto najbliže tome jer je nekako OKOMIT I PRODORAN, iako ga nisam nešto baš vidia sinoć jer sam iša ća u tipa 70toj minuti. Srnina ubacivanja. XD jebate križ. Možda je na beku okej, al nezzzzz. Jednostavno nema nikog da 1na1 može išta napravit.  :wildboy: Kad smo već tako zakurac bilo bi okej da počnemo zabijat iz slobodnih/kornera ko STOKE jebeni. Imali smo ih tisuću jebote
-nema nikakvog IN FORM igrača. Jelavić ae iako ne igra trenutno, šta je opravdano zbog transfera, i ajmo reć modrić. Al ne uspjeva pokrenit momčad frajer. Nije dovoljno karakteran. Olić, mandžukić, eduardo DERP. Nitko nije BITAN u svojim klubovima. Mandža još nekako al frajer svejedno nije igra zadnju utakmicu.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #48 : 02. Ožujak, 2012., 12:11 »
ma nije nama problem olić ni mandžukić nego činjenica da primamo derpaliciozne golove u kojima nam obrana stalno ispada ili nam se ibrahimović sam s loptom od svoje polovice prošeta do našeg šesnaesterca bez da ga itko gurne, ukliže ili zatvori. onaj drugi gol, pogledajte u snimci, naši trče oko njega i puštaju ga da ovaj dođe do 16 metara.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #49 : 02. Ožujak, 2012., 23:17 »
Ma pravo da ti kažem boli naše kurac za repku, bolje da igraju mali koji se žele dokazat, svima ovima su pare u glavi...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #50 : 03. Ožujak, 2012., 12:20 »
ok, prestani s tim beton ONI OČU SAMO PARE forama jer nije to.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #51 : 03. Ožujak, 2012., 13:01 »
A ne pa nisu...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Euro 2012
« Odgovori #52 : 03. Ožujak, 2012., 13:04 »
dobro dosadan si.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #53 : 03. Ožujak, 2012., 13:06 »
mislim da je više fora u tome što nam je obrana jednostavno limitirana i loša. šimunić je dobar ali prestar i više ne može pratit mlade, lude napadače, vida igra u dinamu a da išta vrijedi realno ne bi igrao u dinamu, ćorluka mora igrat na lijevom beku jer lol cijela hrvatska s dijasporom ne može nać kvalitetnog lijevog beka, lovren je ozlijeđen i ostane ti ČIN ČIN ČING šildenfeld koji igra stvarno začuđujuće dobro, ali budimo realni, frajer igra u drugoj njemačkoj LIZI....

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Euro 2012
« Odgovori #54 : 03. Ožujak, 2012., 13:44 »
dobro, ali budimo realni, frajer igra u drugoj njemačkoj LIZI....

Koja je bolja 10 puta od HNL-a, možda i najbolja druga liga na svijetu.   :hiha:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Euro 2012
« Odgovori #55 : 03. Ožujak, 2012., 13:46 »
Naša repka još je u zimskom snu, probudila se bude na Euru, a ručala u Zagrebu :)
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Euro 2012
« Odgovori #56 : 03. Ožujak, 2012., 15:54 »
dobro, ali budimo realni, frajer igra u drugoj njemačkoj LIZI....

Koja je bolja 10 puta od HNL-a, možda i najbolja druga liga na svijetu.   :hiha:

kad kažeš da je nešto 10 puta bolje od HNL-a realno nisi rekao ništa pametno jer HNL = lol. mislim ok, jaka liga, ali je svejedno druga. ono, da je frajer vrhunsko fenomenalni obrambeni igrao u barceloni a ne u njemačkoj drugoj, kolko god ona bila superasta.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Euro 2012
« Odgovori #57 : 03. Ožujak, 2012., 20:40 »
mislim da je više fora u tome što nam je obrana jednostavno limitirana i loša. šimunić je dobar ali prestar i više ne može pratit mlade, lude napadače, vida igra u dinamu a da išta vrijedi realno ne bi igrao u dinamu, ćorluka mora igrat na lijevom beku jer lol cijela hrvatska s dijasporom ne može nać kvalitetnog lijevog beka, lovren je ozlijeđen i ostane ti ČIN ČIN ČING šildenfeld koji igra stvarno začuđujuće dobro, ali budimo realni, frajer igra u drugoj njemačkoj LIZI....



Dobro to stoji ali još uvijek ovi slavni napadači i veznjaci se uopće ne trude, jer da se trude zabili bi svaku tekmu barem 2 gola kad su tako dobri. A ono kaj je najžalosnije je to da je poslje Ćorluke u obrani najbolji Vida. :wildboy: A onaj Pletikosa je takva rupa da frajer nebi ni u Naftašu iz Ivanića mogao branit...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Euro 2012
« Odgovori #58 : 03. Ožujak, 2012., 20:46 »
kakvi slavni napadači i veznjaci u kojem ti svijetu živiš? nijedan od tih likova ne igra nigdje osim modrića...
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Euro 2012
« Odgovori #59 : 03. Ožujak, 2012., 22:49 »
Pa to je ironično bilo, o tome i cijelo vrjeme govorim, nisu ništa posebno, većina ih ni ne igra baš u svojim klubovima, uopće se ne trude samo pare skupljaju...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9