HCL.HR

Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016

  • 243 Odgovora
  • 43818 Hitova
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #60 : 17. Lipanj, 2016., 20:54 »
Ma nema tu branjenja. Cole to su debili. 90% tih koji je bacalo baklju je to napravilo jer želi nered. Šuker ili Mamić su samo izlika da mogu reći eto zato radim sranja.
Oni bi našli povod da je bilo tko predsjednik ili zato što je nebo danas plavo, a ne sivo.
To je čisti kretenizam. Idem protiv svoje reprezentacije i namjerno ću izbaciti svoju zemlju s Eura? To ne da graniči s glupošću, to je debilizam na kvadrat.
Ako ti se nešto ne sviđa idi, prosvjeduj, odi do HNSa i digni šator, radi što hoćeš, ali ne diraj repku i ne živciraj ljude koji podržavaju istu.

Ne, ne bi bilo nereda jer Šuker i Mamić i ostala kompanija sa onom karikaturom od Karamarka, Milanovićem i Kolindom su razlog zbog kojega mi živimo u ovakvoj državi. Treba mi biti žao ovih milijunaša što su odigrali neriješenu utakmicu, a ne treba mi bit žao kad vidim prosjaka ili ženu koja kopa po kontenjeru? A sad neću ni spominjat iseljavanje stanovništva. Da se vratim na nogomet i ne skrećem s teme, po hrvatskoj ligi i sadašnjem izborniku i bivšim izbornicima i retardirana osoba zna da tu nema poštenja. Tu ću stati. No offence anyone.
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2016., 20:56 donmate »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #61 : 17. Lipanj, 2016., 21:17 »
Znači po tebi će se svi politički problemi i svi problemi države riješiti ako radimo nerede na utakmicama i uspijemo izbaciti reprezentaciju sa svih natjecanja?!?


Nisam znao da se time išta rješava, a kamo li politička i ekonomska situacija u zemlji. Ajmo onda svi na stadione razbijat i bacat baklje pa ćemo svi bit bogati i imati dobre političare?!?




Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #62 : 17. Lipanj, 2016., 21:33 »
Naravno da ne. I meni je žao što je tako ispalo, ali mislim da i sam znaš da je to sve u državi povezano i znaš da je trenutni savjetnik Dinama kriv za propast nogometa u Hrvatskoj. Žao mi je samo ovih dečki što su stvarno dobra generacija, ali nije mi nimalo žao ovog izbornika i vrha našeg nogometa. Tu su se neki ljudi mogli istaknuti više nego na bilo kakvom prosvjedu i naravno da su uspjeli. Samo problem ovog naroda je taj što su svi nezadovoljni državom i svi nastavljaju isto, ali opet to je neka druga tema. Btw nema ljutnje, prošli smo skupinu ;)
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2016., 21:39 donmate »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #63 : 17. Lipanj, 2016., 21:51 »
edit: ma ne da mi se. dobro su dečki odigrali, šteta :)
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2016., 23:22 9mlg9 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #64 : 17. Lipanj, 2016., 22:52 »
Mislim da je problem u našem balkanskom mentalitetu, imamo kvalitet (i Hrv, BiH, Srb) ali jbg kad imamo tu blokadu u glavama i onda nam se dešava da ovako prokockamo pobjedu. I nama su se 100x takve stvari desile (i u drugim sportovima).

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #65 : 18. Lipanj, 2016., 01:41 »
Šteta zbog tih nereda koji su se desili,stvarno su upropastili dobru utakmicu
Nadam se da nece biti neka drastična kazna za Hrvatsku

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #66 : 18. Lipanj, 2016., 13:36 »
Znači po tebi će se svi politički problemi i svi problemi države riješiti ako radimo nerede na utakmicama i uspijemo izbaciti reprezentaciju sa svih natjecanja?!?


Nisam znao da se time išta rješava, a kamo li politička i ekonomska situacija u zemlji. Ajmo onda svi na stadione razbijat i bacat baklje pa ćemo svi bit bogati i imati dobre političare?!?

Godinama navijači pokušavaju na razne načine istjerati mafiju iz hrvatskog nogometa. Organizirali su se prosvjedi, slale su se poruke, apeli na nepravilnosti i kriminal, slale su se prijave USKOK-u i DORH-u. Za razliku od ostatka hrvatskog društva, navijači nisu samo pasivno promatrali nepravdu već su se primjerice potrudili izboriti za novi Zakon o sportu koji brani da u sportu djeluju ljudi koji imaju pravomoćne presude. S druge strane imamo HNS koji taj zakon potpuno ignorira iako se i vrlo jasno odnosi na njih, dok ministar, sada već tehničke vlade, od početka svog mandata odgađa provedbu istog.

Pravna država ne funkcionira, osumnjičeni za gospodarski kriminal i višemilijunsko pranje novca su "ugledni građani" i moralne vertikale društva te slobodno šetaju zemljom. Alfa i omega hrvatskog nogometa organizira rođendansku proslavu predsjednici i jedan je od glavnih donatora političkoj stranci koja dominira izvršnim odborom HNS-a, sumnjiči se da su i neki igrači reprezentacije pomagali u pranju novca itd itd. Čak su se i strani mediji napokon počeli pitati zašto hrvatski navijači rade ovo i pisali su o spomenutim razlozima.

Da se razumijemo, ne mislim da je huliganizam ispravan, međutim, nakon svega što se poduzelo civiliziranim i mirnim putem dok država i većina naroda okreće glavu, preostaje li drugi način? Kad će se ljudi u ovoj državi ovako ujediniti oko stvarnih problema kao oko pronalaska "bakljaša"?

Kamo sreće da je u Hrvatskoj najveći problem huliganizam.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #67 : 18. Lipanj, 2016., 13:43 »
Kao što sam rekao, takve stvari se ne rješavaju na utakmicama i bakljadama.


Ukoliko se nekome nešto ne sviđa onda se ide na izbore pa se neće zaokružiti 2 velike stranke nego neke nove i itd.


A jedina pozitivna stvar u ovoj priči je ta što će se bakljašima suditi u Francuskoj i po francuskim zakonima. Ovaj koji je pogodio nedužnog vatrogasca s topovskim udarom može dobiti i do 20 godina zatvora, što bih mu iskreno i želio.


Što ne rade onda nerede u našem prvenstvu i ne prekinu našu HNL na svakoj utakmici pa bi se nešto i poduzelo, ovako nas samo sramote i rade nered.
Nadam se da će svi dugi niz godina biti u zatvoru zbog ovoga.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #68 : 18. Lipanj, 2016., 13:45 »
Ma to su debili. Nije mi jasno kako uz svo to osiguranje su uspjeli uvući pirotehniku i baklje na stadion?!? Kao organizacija je vrhunska i čuvaju ljude od terorističkih napada i ubojica bombaša, a debili uspiju profurati baklje?!?


A za penal je kriv samo Vida. Tko još skače tako s rukama gore?!? To u životu nisam vidio! Za to ne treba kriviti debile nego jedino i isključivo Vidu.

Ne mogu naprosto vjerovati da sam u tom svom do nebesa napuhanom domoljublju (koje će isčeznut tjedan dana nakon kaj završi euro) u toj svoj tuzi, hejtu prema huliganima, političkom i nacionalnom prepiranju unutar jebenog nogometa (koji nažalost politički i je razrovan) konačno vidio komentar koji ima smisla i s kojim se slažem. Mislim samo na ovo s Vidom.
Da sam izbornik taj retard ne bi došao više na 100 km od kampa repke dok ne nauči skakat kao da igra nogomet a ne odbojku. Ali neće

Zašto ? Jer je Vida Mamićev. Jer je Čačić Mamićev. Jer je repka Mamićeva. Bez obzira na ekstreme s tribine od kojih se mičem i za koje tvrdim da su nepotrebno nasilni (ali ljudi to najavljuju još od kvalifikacija) također sam već godinama u bojkotu i repke i jebenog Dinama. Neću kročit na stadion dok mi se prava, odvratna debela i moćna mafija kesi iz lože. Neću. I da svi razmišljaju tako a ne na nepotrebno agresivni način nit repka nit Dinamo ne bi tako dugo izdržao s tim govnarima. AL naravno. Domoljublje emocija mržnja. To su bazično 3 motiva koje nas idiote s balkana mi Bog i Hrvati pokreću. I to se vidi u svakom bircu da ne velim i na svakoj tekmi jer je srce uvijek veliko i često se zbog toga brani naša loša igra. Nakon drugog gola birc gdje sam bio se podijelio na 3 skupine. Oni hejteri Mamića koji podržavaju krajnje glup ispad na tribinama (meni je žao dečkiju na terenu jer su u tom trenu vodili) oni koji osuđuju i na vrbe bi ih postavljali i oni koji su samo zbedirano buljili u čašu do kraja tekme.

Oduvijek naše repke gledam objektivno, s distancom i zbog toga sam često imao hejt od dečkiju frendova itd. A realno je da smo prvo poluvrijeme bez obzira na Perišića i posjed lopte igrali vrlo loše. Forsiranje ubačaja (majke mi to je nama 80% napada), forsiranje na krila, forsiranje na realno (uvijek se bori kao lav) ali realno prestarog Srnu koji više ne može ni ubacit kak spada bez minimalno 10 pokušaja. Svaki bolji izbornik nas čita kao knjigu i svaka malo bolja momčad će nas potrgat (kao što će Španjolci na zadnjoj tekmi) jer tu retardirano strategiju imamo na nekoliko zadnjih prvenstava i to će prestat kad Srna (koji je kapetan i forsa) konačno ode u penziju.

Čim su spustili loptu, čim su počeli igrat pametno kako igraju i njihovi klubovi evo ti jebenog poigravanja petom, evo ti dva tri prodora evo ti u roku 10 min gol. Koliko jednom neiskusnom debilu Čačiću treba da skuži da nemreš tako lako preko Čeha jebenog Petr Čeha nabacom. Pazi čuda udarci po podu (star je i on refleksi više ne rade) i 2:0 za nas.

Problem ne leži sad u Francuskoj. Problem leži u tome već godinama u našoj repki. Kako se ljudi često oko mene pod finim utjecajem alkohola vole busati domoljubno u prsa urlikajući na sav glas: Hrvatska iznad svega ja tako fino spuštam ljudima loptu; Hrvatska nije samo nogomet i repka, a repka nije samo Dinamo.

To stoji tak godinama a ljudi se svađaju oko drugih stvari dok "gospodi" u odijelima u loži sve to ionako paše.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #69 : 18. Lipanj, 2016., 13:50 »
Može li mi netko ukratko objasniti ovo:

1. Šta je to u HNS-u problem
2. Na osnovu čega reprezentacija odgovara za ponašanje navijača (postoji li ikakva pravna ili neka druga veza između repke i navijača)?

A hrvatina, što se tiče unošenja stvari, nije tako teško baklje unjet. One izgledaju dosta velike, ali se mogu skratiti za onaj dio u kojem nema baruta. A i baklje metalni detektor ne može otkrit.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #70 : 18. Lipanj, 2016., 13:56 »
I svatko tko se pita kako su ovi uveli baklje i uspjeli to napravit nikad nije bio na tekmi ili nikad nije bio na sjeveru.

Ljudi moji nisu si ništa gurali u šupak nego je bengalke uveo gospodin Švabo ili gospodin domaći Francuz kojeg nisu tak isprepipali ko naše i kasnije mu ih je dao. Zašto ? Jer naši hligani nisu jedini "huligani". Postoji puno ljudi i u vanjskim ligama petice s kojima se oni susreću na gostovanjima s kojima su si dobri i koji se totalno slažu s politikom Dolje Mamić jer shvaćaju nepravdu i sičnu vide i u svojim nekim klubovima. Baš kao što je i ovaj naveo prije mene i vanjske novine i vanjski portali su se ozbiljnije i dublje počeli bavit tim problemom jer je i njima postalo jasno da problem huligana ne leži samo u huliganima nego tu postoji duboka zakulisna (mafijaška) priča. Tu postoje moćnici u odijelima kojima realno ne možeš ništa jer su toliko duboko da su praktički došli s druge strane do samoga vrha tj do šurovanja s predsjednicima, političarima itd.

Jedino kaj možeš je jebeni metak u čelu i to mi je žalosno da nitko nema muda za to. Realno da sutra pročitamo u Večernjem: Mamić izrešetan na ulicama Pariza, pol tih sranja bi nestalo.


Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #71 : 18. Lipanj, 2016., 13:59 »
Komotno možete početi s hejtom gospodo al ponosno izjavljujem:

DRŽIM SVE FIGE DA ISPADNEMO I ODEMO DOMA. Da Česi dobiju mi spušimo i da odemo doma tako da još jednom Hrvatska nacija ima izliku kako smo mi najveći pehisti i kako mi nemamo nikad sreće i kako je za naš poraz uvijek netko drugi kriv.

Nije mi žao, jer izuzev par dečkiju cijela jebena repka uključujući izbornika je jebena Mamićeva škola.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #72 : 18. Lipanj, 2016., 14:02 »
Kao što sam rekao, takve stvari se ne rješavaju na utakmicama i bakljadama.


Ukoliko se nekome nešto ne sviđa onda se ide na izbore pa se neće zaokružiti 2 velike stranke nego neke nove i itd.


A jedina pozitivna stvar u ovoj priči je ta što će se bakljašima suditi u Francuskoj i po francuskim zakonima. Ovaj koji je pogodio nedužnog vatrogasca s topovskim udarom može dobiti i do 20 godina zatvora, što bih mu iskreno i želio.


Što ne rade onda nerede u našem prvenstvu i ne prekinu našu HNL na svakoj utakmici pa bi se nešto i poduzelo, ovako nas samo sramote i rade nered.
Nadam se da će svi dugi niz godina biti u zatvoru zbog ovoga.


Koji bi po tebi bio način? Napisao sam ti koji su načini prethodili ovim izgredima i pokazalo se da ti nehuliganski načini nisu urodili plodom jer imamo pretrulo pravosuđe i trul sustav.


To je neusporedivo iz razloga što za utakmice domaće lige kaznu snose klubovi pojedinačno a kažnjava ih HNS, dok za reprezentaciju kaznu snosi HNS i kažnjava ih UEFA. Dakle, nemožeš primjenit isti način kad nije isti snositelj odgovornosti. Na domaćim utakmicama i izvan njih se na razne druge načine prosvjedovalo do sada, ali kao što sam rekao i u prijašnjem postu, narod okreće glavu.


Može li mi netko ukratko objasniti ovo:

1. Šta je to u HNS-u problem
2. Na osnovu čega reprezentacija odgovara za ponašanje navijača (postoji li ikakva pravna ili neka druga veza između repke i navijača)?

A hrvatina, što se tiče unošenja stvari, nije tako teško baklje unjet. One izgledaju dosta velike, ali se mogu skratiti za onaj dio u kojem nema baruta. A i baklje metalni detektor ne može otkrit.

1. O ovome bi ti mogao napisati kratku knjigu, ali ukratko. Predsjednik je Šuker, a stvarni vladar Zdravko Mamić iz sjene. Ako znaš tko je spomenuti čovjek i ako si pratio njegove afere i akcije, onda ti je sve jasno.
2. Savezi odgovaraju za ponašanje svojih navijača na stadionima.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #73 : 18. Lipanj, 2016., 15:58 »
"Borba" protiv fantomskih protivnika dok je npr. samo Slavonija lakša za 50 tisuća stanovnika. Slatko mi je sve to. Eh da mi je imati takve životne probleme kao što ih imaju "naši navijači". Debile koji su napravili bakljadu i bacili topovski udar sve u zatvor po hitnom postupku, a svakog tko ih opravdava i odobrava također pred sud.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #74 : 18. Lipanj, 2016., 16:15 »
Jedna mi stvar nikako nije jasna, zašto su mnogi navijači Dinama protiv Mamića? Znači učinio je njihov klub toliko dominantnim da već više od 10 godina gospodare ligom, redovni su učesnici CL (čak uspijevaju i jednog Arsenala pobjedit što je do skora bila fantastika i to ne naučna), pozitivno posluju, stvaraju igrače (od kojih veliku korist ima i repka).... Nezz zar ne bi svaki navijač želio takvog čovjeka na čelu svog omiljenog kluba?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9