HCL.HR

Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016

  • 243 Odgovora
  • 43619 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #75 : 18. Lipanj, 2016., 16:32 »
Zatvor :ave:

Ne bih nikad repku ukopavo, ali da navijačko ponašanje nema utjecaj na izbacivanja repki, ja bih isto nosao baklje. To je sastavni dio nogometa i jedan od razloga zašto je nogomet interesantan, a debili su donjeli zakon da se to ne smije inače repka najebe no i dalje imaju vatrogasce na terenu. Mislim, za koji ih kurac plaćaš na kraju krajeva.

Nezz, pusti navijače da rade šta hoće, užasno me nervira ikakva veza između navijača i repke. Nek pale baklje, nek pjevaju anicu kninsku kraljicu, koga boli neka stvar, to je nogomet u mom poimanju - anarhija.






Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #76 : 18. Lipanj, 2016., 18:29 »
Jedna mi stvar nikako nije jasna, zašto su mnogi navijači Dinama protiv Mamića? Znači učinio je njihov klub toliko dominantnim da već više od 10 godina gospodare ligom, redovni su učesnici CL (čak uspijevaju i jednog Arsenala pobjedit što je do skora bila fantastika i to ne naučna), pozitivno posluju, stvaraju igrače (od kojih veliku korist ima i repka).... Nezz zar ne bi svaki navijač želio takvog čovjeka na čelu svog omiljenog kluba?

Tu ima toliko stvari i razloga i toliko je kompleksno da bi danima mogli pričati o tome.

Ukratko jesi se ikad zapitao o načinu na koji je to sve postigao i zašto na Dinamove utakmice nitko ne ide, već moraju dijeliti karte po školama i vrtićima, pa čak i za Ligu Prvaka ili stavljat cijene karte 1kn?

Uostalom, zadnji put je Maksimir bio popunjen na derbiju s Hajdukom, prošlo ljeto baš kada je Mamić završio u remetincu.
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2016., 18:31 luyindula8 »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #77 : 18. Lipanj, 2016., 18:36 »
užasno iritanta je ekipa koja sad pokušava opravdat skupinu bijednika, vjerojatno narkomana, koji su toliko bijedni da im je eto ta NEPRAVDA u hrvatskom nogometu toliko bitna da si idu riskirat dugogodišnji zatvor i idu rastužiti cijeli narod.

dakle, imamo ekvivalent. ja sam nezadovoljan vlašću, i po toj legendarnoj logici bih trebao doći na trg i razbijati izloge i bacati kamenja na prozore?

i najiritantnije je da cijeli ovaj lijevi establišment koji je prvi u redu za osudu huligana i bilo kakvih izgreda na stadionima odjednom prikriveno suosjeća s njima, jer eto, valjda ne mogu podnijeti da je narod zajedno, da je euforija, i da su svi složni oko navijanja. vjerojatno ih iritira odlična igra reprezentacije, a sad vjerojatno uživaju u ovom sranju.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #78 : 19. Lipanj, 2016., 14:51 »
Inače ne gotivim repku baš (zato što ih se svake dvije godine razviče bez nekoga opravdanog razloga), ali u do sada dvije odigrane tekme dečki su stvarno pokazali vrhunski nogomet s kojime bez problema mogu pobijediti bilo koga, zbilja izgledaju dobro i nema više one strepnje dok ih se gleda jer imaju konstantnu inicijativu....i onda dođe ova ekipica likova kod kojih meni nije jasno jel to njima stvarno smisao života? Ono St. Etienne nije baš tu blizu pa da možeš eto samo tako otići tamo praviti nered na tribini...uopće mi nije jasno to, odakle motiv i lova uopće za to.

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #79 : 19. Lipanj, 2016., 17:12 »
užasno iritanta je ekipa koja sad pokušava opravdat skupinu bijednika, vjerojatno narkomana, koji su toliko bijedni da im je eto ta NEPRAVDA u hrvatskom nogometu toliko bitna da si idu riskirat dugogodišnji zatvor i idu rastužiti cijeli narod.

dakle, imamo ekvivalent. ja sam nezadovoljan vlašću, i po toj legendarnoj logici bih trebao doći na trg i razbijati izloge i bacati kamenja na prozore?

i najiritantnije je da cijeli ovaj lijevi establišment koji je prvi u redu za osudu huligana i bilo kakvih izgreda na stadionima odjednom prikriveno suosjeća s njima, jer eto, valjda ne mogu podnijeti da je narod zajedno, da je euforija, i da su svi složni oko navijanja. vjerojatno ih iritira odlična igra reprezentacije, a sad vjerojatno uživaju u ovom sranju.
Vec par postova pises iste pizdarije,nemas blage veze o HR nogometu i njegovim problemima nego si cipi cips navijac koji prati repku kad su velika natjecanja i to je to.
I sad si ti razocaran e pa ekipu koje je uradila bakljada krasno boli kurac za tebe i takve kao ti,kojima je repka svetinja svakih par godina a domacu ligu uzivo pogledaju jednom u deset godina.
Neshvacas neke stvari kao i debela vecina ostalih nazovi ih "navijaca" nit ces ikad shvatit.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #80 : 19. Lipanj, 2016., 17:23 »
vau, na ništa od onoga što si citirao nisi dao smislenu repliku. samo eto da to mi ljudi ne možemo shvatiti. OK.

ČIPI ČIPS NAVIJAČ

ta spika o navijačima koji idu na svaku utakmicu,,,VAU,,,sad ste vi kao legende jer pratite nogač svaki vikend, kao da je to neka vrlina, vrlina jednaka kao što neka baba pogleda svaku epizodu neke turske sapunice, ista stvar...bravo stari, gledaš svaku utakmicu hnl-a, odličan i produktivan hobi i veliki uspjeh u životu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #81 : 19. Lipanj, 2016., 18:27 »
vau, na ništa od onoga što si citirao nisi dao smislenu repliku. samo eto da to mi ljudi ne možemo shvatiti. OK.

ČIPI ČIPS NAVIJAČ

ta spika o navijačima koji idu na svaku utakmicu,,,VAU,,,sad ste vi kao legende jer pratite nogač svaki vikend, kao da je to neka vrlina, vrlina jednaka kao što neka baba pogleda svaku epizodu neke turske sapunice, ista stvar...bravo stari, gledaš svaku utakmicu hnl-a, odličan i produktivan hobi i veliki uspjeh u životu.

Sigurno ta ekipa vodi debelo zanimljiviji zivot od tvoga.Iako je tebi to jako debilno neproduktivno ili sta vec.
Sudeci po anegdotama iz tvog zivota koje pises po forumu ovdje,lave ja bih se objesio davno da sam u tvojoj kozi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #82 : 19. Lipanj, 2016., 19:46 »
Od količine pamet u ovoj temi bi zalokao topik najrađe, ali ću se suzdržat od komentara.
Adam Jensen, ja stvarno ne razumijem zašto je Hitler zločinac, kada ga malo bolje pogledaš kao čovijeka, nema ni trunke loše stvari oko njega....
To je tvoje razmišljanje...

Nemoj imat pileći mozak pliz, jer nisi glup dečko...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #83 : 19. Lipanj, 2016., 20:08 »
čovjeka* :D

ŠTO nećeš ništa napisat. Nije baš kulturno reć vi ste glupi, no ja neću ništa napisati :hiha2:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #84 : 19. Lipanj, 2016., 20:12 »
Adam Jensen, ja stvarno ne razumijem zašto je Hitler zločinac, kada ga malo bolje pogledaš kao čovijeka, nema ni trunke loše stvari oko njega....
I to je trebala biti neka usporedba sa Zdravkom Mamićem?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #85 : 19. Lipanj, 2016., 21:01 »
Zato što je bahato od mene reć da nitko od vas nema pojma šta pišete, a ja znam. Zato neću sudjelovat. I koliko god energije i truda uložio da objasnim i prikažem činjenično stanje stvari od 50% ljudi ću ovdje dobit odgovor nerazumjevanja ili čuđenja, a drugih 50% će i dalje mlatit praznu slamu kao i do sada u ovih par stranica. Vratite se nogometu, a za huligane si otvorite novu temu ako baš želite.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #86 : 19. Lipanj, 2016., 21:38 »
Tako je, likovi su maloumni kriminalci i gotovo.

Dosta su napete grupe, ali ovaj dodatni krug za trećeplasirane meni totalno ubio svu napetost :wildboy:

Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #87 : 19. Lipanj, 2016., 21:41 »
Zato što je bahato od mene reć da nitko od vas nema pojma šta pišete, a ja znam. Zato neću sudjelovat. I koliko god energije i truda uložio da objasnim i prikažem činjenično stanje stvari od 50% ljudi ću ovdje dobit odgovor nerazumjevanja ili čuđenja, a drugih 50% će i dalje mlatit praznu slamu kao i do sada u ovih par stranica. Vratite se nogometu, a za huligane si otvorite novu temu ako baš želite.

Ako neides na Dinama nemas ti pojma,mozes prosipat price iz birca rekla kazala.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #88 : 19. Lipanj, 2016., 21:46 »
Cole je ex BBB faca, ako itko zna onda cole zna nešto.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Europsko prvenstvo u nogometu - France 2016
« Odgovori #89 : 19. Lipanj, 2016., 23:22 »
Dečki, alo nemojte se ubljeđivat nego dajte svoja mišljenja. Od ubljeđivanja samo dolazi do nepotrebne svađe između.


"Veliki ljudi" igraju šah a, mi koji smo protiv huligana i vi koji podržavate njihova djela smo samo pijuni u njihovoj partiji šaha.

Ja sam isto ajmo reći protiv Mamića jer me živcira svaka tekma prazne tribine, navijam za Dinamo otkad znam za sebe.

+ obožavam ovaj nogomet da je to nevjerovatno i pogotovo kad repka igra.
Kad uđu naši igrači i još himna stadion se ori čovjek se naježi,zapravo inače gdje got je čujem naježim se i nekad zaplačem, kad je na osjetljivom mjestu puštena himna. Nebitno gdje i zašto, nebi o tomen na Gaming Forumu i nema veze što je OFF TOPIC.
Oću da kažem da volim sve vezano za Hrvatsku a pogotovo kad naši dečki igraju i ginu doslovno na terenu.

Ne mogu podnit kako netko more to meni a ne samo meni, već milijunima srca što je navijalo od djece pa sve do starih i nemoćnih oduzet.
Za sva sranja u godinam pustih što smo preživjeli, taman malo odmora i Euro.
Da čovjek dušu i srce isplače da se tad najiskreni nasmije i dođe netko i to nam uskrati.


Eto ukratko zašto ne volim taj čin što su Huligani uradili. Jer nisu povrijedi Mamića ili Šukera! Nego nas koji bi dali sve da smo na njihovom mjestu i sa pjesmom i svim srcem bodrili naše dečke jer su iskreno to i zaslužili. Lp



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9