HCL.HR

Anketa

Hoće li Dinamo ikad prezimiti u Europi

Da
10 (35.7%)
Ne
18 (64.3%)

Ukupno Glasova: 28

HNL

  • 595 Odgovora
  • 62815 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: HNL
« Odgovori #585 : 18. Ožujak, 2012., 16:52 »
da, al njima, ne klubu.

mislim ono, zar je tako teško pobacat kamere po stadionu, snimit govna i onda ih ne bacat u zatvor nego udarit novčane kazne. u zatvoru bi sam postao još veće govno, a kad izađe za tri mjeseca ima zatvor skill. ovako dobije drakonsku kaznu od 50 k kuna koje mora otplatit u životu, inače država njemu, njegovoj obitelji uzima imovinu i sranja. ako nema posao, država mu nalazi posao na velebitu di čuva ovce u protuvrijednosti kazne. čuo sam da se prošle godine nitko nije htio javit. eto ti rješenja za sve probleme.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: HNL
« Odgovori #586 : 18. Ožujak, 2012., 17:03 »
A realno iam ih zilijun, stave kape šalove i sranja i teško da moš dobit neku 100% sigurnu snimku. Mislim moš tu i tamo, al tribalo bi OZBILJNO ić s tim šemama.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: HNL
« Odgovori #587 : 18. Ožujak, 2012., 18:58 »
ok, nije da se ne slažem da su šabani, ali nikad mi nije bila baš jasna ta problematika..

....
BAKLJI
...
na stadionima. to mi je u ravnini sa SKIDANJEM MAJCE KAD DAŠ GOL. ono, vau. zašto ne?  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: HNL
« Odgovori #588 : 19. Ožujak, 2012., 00:45 »
a ono. DIM. Ne vidi se na televiziji. Baca se na ljude i sjebe tartan staze i nemam pojma. Uefa ne odpušta,.,.,.,

to je valjda dosta :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: HNL
« Odgovori #589 : 19. Ožujak, 2012., 09:30 »
Da, to je dosad djelovalo gospodaru znanja i logike. Tim debilima neki rendom broj kazne ne znači apsolutno ništa.

Jako visoke kazne, a ne ove male i onda ce klubovi nesta poduzeti odnosno morati ce, a i policija bi morala odmah intervenirati, pa sa svakog sumnjivog sa snimke na stadionu uhititi i u postaju

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: HNL
« Odgovori #590 : 19. Ožujak, 2012., 11:01 »
A realno iam ih zilijun, stave kape šalove i sranja i teško da moš dobit neku 100% sigurnu snimku. Mislim moš tu i tamo, al tribalo bi OZBILJNO ić s tim šemama.

ma nema šanse da će cijelu tekmu od ulaska do izlaska sa stadiona nosit šal i kapu. moglo bi se to, da se ima volje...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: HNL
« Odgovori #591 : 19. Ožujak, 2012., 11:34 »
Maksimir ima valjda najviše kamera u ovom dijelu Europe i da se hoće, može se fino odstranit te koji pale i bacaju baklje. NO, ja nisam za to, jer je to ipak dio navijačkog folklora i ono, ja se ne sjećam kad je neko nastrado od baklje. Zapravo ne sjećam se kad su zadnji put bili neredi na maksimiru, osim derbija 1.5.2010. kad je policija zakurila frku na istoku radi jedne baklje, a onda se proširilo na cijeli stadion. I te priče da ekipa ne ide s klincima na stadion radi huligana su smiješne, pa pogledajte posjećenost dinama dok je trajao bojkot, mislim da to sve govori.

Odg: HNL
« Odgovori #592 : 19. Ožujak, 2012., 11:53 »
Kuna Boysi :mrs:

Odg: HNL
« Odgovori #593 : 19. Ožujak, 2012., 12:06 »
A ono, ako je to dio folklora nek se onda izbori da se to ne zabranjuje. Ovako je besmisleno, ko da kažem "MENI JE GLUPO ŠTO NE MOGU VOZIT BEZ POJASA", pa onda vozim bez pojasa stalno i primam kazne. Namjerno kršenje jebenog zakona/pravila je imbecilno.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: HNL
« Odgovori #594 : 19. Ožujak, 2012., 12:50 »
Nažalost, teško da se išta može izborit. Prvo bi trebalo potjerat sve kriminalce iz HNS-a i poboljšat kvalitetu lige, a tek se onda bavit navijačima. A do tada, mislim da su baklje najmanji problem.


Odg: HNL
« Odgovori #595 : 19. Ožujak, 2012., 19:59 »
Ako je normalno da netko radi zapaljene baklje dobije 2 godine uvjetne zatvorske kazne, zabranu posjecivanja svih sportskih natjecanja u RH u trajanju od 2-5 godina, nadzor za vrijeme trajanja utakmica HNL-a, policijsku torturu u obiteljskom domu,poslu,itd... onda nezzz.

I naravno,gospodin očiti sam ali,jbg., zakon nije za sve isti... I Mamić i Štimac su palili baklje u svečanim ložama koje su btw. zatvorene prostorije dok je tribina ipak otvorena. Ugl. ljudima se plasira priča o bakljama i nekim nepostoječim tučama jer je to kao ono JEBENO BITNO I KRUCIJALNO UCIJELOJ PRIČI a uskokove istrage protiv svih čelnih ljudi HNS,Dinama,Hajduka,sudačke organizacije,su eto,prazne priče...smiješni dušebrižnici ce brinut o 3 izgorene stolice i 4 zapaljene petarde na stadionu u kojeg u životu nisu kročili ali kao maminjo,štimac i ostali banditosi su simpa,kul,snalažljivi i oke kitovi koji nas zabavljaju preko jubitoa... :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9